Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 25.10.2013 18:48 hod. | |||
|
všem.![]() Taky mám odvoleno, jsem ráda. K obědu jsem pekla králíka, syn je z nemocnice doma, tak aby měl něco dietnějšího, no a ulomila jsem držadlo u trouby. Takže jsem dopékala s nastevřenou troubou, měla jsem tam strčenou vařečku, aby se nezavřela, protože jde dost ztuha a měla jsem strach, že troubu pak neotevřu.Musím se popídit,kde se to držadlo sežene. Vnučkám taky přeju vše nejlepší, obě mají krásný věk. Děvčata, za chvilku jdu na zprávy, tak už přeju dobrou noc, hezky se vyspěte. ![]() |
||||
| koudy | Pěkný večer | Datum vložení: 25.10.2013 18:35 hod. | |||
|
mám též odvoleno... ![]() ![]() vnučká vše nej, nej,...krásný věk... |
||||
| fanypol | Děvčátka,přeji hezký večer.. | Datum vložení: 25.10.2013 18:31 hod. | |||
|
mějte hezký večer..přišel synek..loučím se | ||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 25.10.2013 18:31 hod. | |||
|
pěkný večer. ![]() ![]() Také máme už odvoleno. ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Pestré odpoledne | Datum vložení: 25.10.2013 18:01 hod. | |||
|
Byla jsem ve městě nakupovat, a jak jsem přijela, tak jsem si na zítřek dala vařit na vlašák brambory a mrkev, také jsem si napichala ražniči, at toho zítra nemám moc. No a pak jsem šla volit, a ted tu sedím s kávičkou a odpočívám. Zítra nám dovezou nové skříně, tak zase přibude úložného prostoru. | ||||
| vocjan | alenasilha | Datum vložení: 25.10.2013 17:05 hod. | |||
|
![]() Naší vnučce je dnes 20.Popřejeme jí v neděli. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Ahojky | Datum vložení: 25.10.2013 17:00 hod. | |||
|
Tak máme odvoleno.. Synek šel taky volit, ale na sídliště možná se ještě zastaví trošku povečeřet![]() |
||||
| alenasilha | , | Datum vložení: 25.10.2013 17:00 hod. | |||
|
zítra pojedem vnučce popřát bylo jí sladkých 15,a v neděli mě čeká ještě zajet na hřbitov ,takže klikání moc nebude | ||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 25.10.2013 16:31 hod. | |||
|
Taky jsem se kdysi nebála a teď mám strach i na ulici za dne, čekám odkud kdo vyskočí a okrade mě. | ||||
| koudy | krásné odpoledne, | Datum vložení: 25.10.2013 15:43 hod. | |||
|
já už jsem měla jednu návštěvu,manželova sestra s dcerou a zetěm až z Plzně...ještě jsem stihla upéct piškot s rybízem a kokosem,abych jim podala ke kafi. Lukin vstal po noční a jde rýt a pak půjdem volit. Počasí dnes vyšlo, když se to probralo, je hezky a v lese musí být podzimně nádherně. Mám les za domem a nechodím ani na houby, sama se bojím... |
||||