Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | dobré ráno ženičky | Datum vložení: 26.10.2013 07:36 hod. | |||
|
Krásné sobotní ráno. | ||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 26.10.2013 07:34 hod. | |||
|
Děvčata, krásný den![]() Kristýnko, díky. |
||||
| 2baculka | Zdravím všechny. | Datum vložení: 26.10.2013 07:18 hod. | |||
|
Začíná sse rozednívat, sdi bude svítit sluníčko. Lidko neboj se určitě vše bude dobré, ooperaci zvládneš abude dobře. U kllikaček jste dobré asi bych jich měla málo. Obdivuji ty co mají 100 truhliček. Ve čtvrtek i v pátek bylo pěkné teplo, včera mi i krásně uschnulo prádlo venku. |
||||
| badysek | Dobrou nocku všem, | Datum vložení: 26.10.2013 00:05 hod. | |||
|
byly jste strašně pilné v psaní tak jenom nakukuji. Vnučkám hodně zdravíčka,štěstíčka a moře lásky ![]() ![]() Odvoleno dneska máme,byli jsme večer u přátel na karty CANASTU,my holky jsme vyhrály ![]() ![]() ![]() ![]() Blani synovi přeji brzké uzdravení !!!!!!! ![]() A všem pěkné spinkaní!!!!!!!!! ![]() ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 25.10.2013 23:11 hod. | |||
|
Ahojky Máme tu skoro14°C.Jsem zvědavá jak dlouho to vydrží.![]() ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | vocjan | Datum vložení: 25.10.2013 20:16 hod. | |||
|
Vnučce také přeji vše jen to nej, ke 100 pokladnicím gratuluji a hurá na 150 pokladnic ! Já jich mám jen 83, tak uvidím, kam až se zadaří ! | ||||
| vocjan | Děkuji | Datum vložení: 25.10.2013 19:41 hod. | |||
|
![]() za přání vnučce. Dali jsme si s mužem dvoudecku vína na její zdraví. Dnes se mi bude dobře spát. ![]() ![]() Lydie,přeji abys to měla už za sebou. |
||||
| Lydie950 | ahoj holky, hezký večer | Datum vložení: 25.10.2013 19:36 hod. | |||
|
Tak mám dnes za sebou magnetickou rezonanci, trpím klaustrofobii, tak to bylo něco pro mne. Ale dali mi na uši sluchátka s hudbou, do ruky pípatko kdybych to neustála a dobrý. Za 45 minut bylo hotovo. Už si moc přeju, abych to měla odstraněný. V uterý mám volat doktorce, jestli půjdu na chirurgii nebo na gynekologii. Už jsem stará, tak dělohu nepotřebuji, že jo. Bývalá gynekoložka mi ji chtěla odstranit, ale odešla do důchodu dřív, než se operace mohla uskutečnit. Ale tato lékařka s tím nic nehodlá dělat. Tak to ne.... | ||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 25.10.2013 19:35 hod. | |||
|
![]() ![]() 100 x pokladnice Stříbrňáky Zlaťáky Hromada zlaťáků Bankovky Šperky Diamanty Zlato 0 8 18 11 14 15 4 |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 25.10.2013 19:00 hod. | |||
|
Byli jsme se projít a přitom jsme také odvolili....Byl pěkný den i když sluníčko jenom prosvítalo. Dali jsme do země špenát a tím zahrada končí. Ještě zítra nějakou chemilkálii do bazénu a zazimovat....Připojuji se k přání vnučkám vše nejlepší, věk 15 a 20 to je krásné mládí.Já jsem byla ve dvaceti už vdaná a dítě jsme nečekali. Byla taková doba. Hurá pod čepec....Na zítra se hezky vyspěte.....![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||