Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Dnes je venku krásně. | Datum vložení: 26.10.2013 13:21 hod. | |||
|
Musím sedět ve vrátnici, ale zase mohu za Vámi na tuto diskusi. Na hřbitov s výzdobou pro mužovi rodiče pojedeme možná v pondělí. Nevím ,jak se muž rozhodne. Říkal jednou, že by odvezl v SO, nechám to osudu. Musím doufat, že do Dobrušky obstaral bratr, sama bych to nezvládla. Mytí hrobu by asi taťka nepochopil. Jezdí k nám také bratranci z otcovi strany. Vždy se hlásili mamině a ta letos zatím neříkala, že by se ozvali. Oba jsou již v důchodu, možná přijedou až za týden. K obědu dojídám špagety od včera. Muž si koupil včera kroupy tak snad uspěje i dědy. |
||||
| Anicka59 | - | Datum vložení: 26.10.2013 12:59 hod. | |||
|
Hezké sobotní odpoledne všem. Ráno jsem se tu k PC vůbec nedostala, za to však udělala moc práce. Mám hotový vlašský salát na chlebíčky, na oběd jsem dělala opékané brambory a ražniči a také pekla koláč, at je co dát do papulky. Jinak dnes došly skříně , tak zeták je odpoledne bude montovat, takže sobota bude pryč jako mávnutím kouzelného proutku. | ||||
| Sarita | * | Datum vložení: 26.10.2013 12:16 hod. | |||
|
Dobrou chuť.Dělala jsem mrkev na oběd, to zase budeme vidět daleko![]() Tak mějte pěkné odpoledne, za cvílí odjíždíme. ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 26.10.2013 11:56 hod. | |||
|
![]() dobré chutnání.My máme ještě od včerejška, jen jsem dělala houbovou bramboračku, ze včerejších hub. Regí, máš to teď velice těžké.Přeji silné nervy a mamince ať se daří lépe.Věrko moje máma také chodila s hůlkou.Měla artrózu kolene a trpěla i na žíly. Mějte pěkné odpoledne. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 26.10.2013 10:08 hod. | |||
|
Také nestíhám Marti, byla jsem nakoupit, šli jsme volit , dělala jsem kytky na hrob , pojdememe odpoledne k mamce. Venku je dnes krásně Takže se všechny opatrujte, jdu něco upést.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné sobotní ráno, | Datum vložení: 26.10.2013 09:31 hod. | |||
|
nestíhám, byla jsem v obchodě, bylo tam tolik lidí, že to vypadalo jakoby čekali nálet a museli do krytu....Dnes jsem si naplánovala toho dost, pojedu po obědě do Brna na hřbitov, upravit a dám tak kytky , koupím je ale až v Brně, abych to nevezla a nenesla autobusem. Dcera dnes jela s přítelem do Čech a děti jsou u druhé babičky až do zítra večera...Jsme tu sami, ale manžel mě bude dělat kytici ze stříbrného smrku na hřbitov pro mého prvního manžela.Ten má hrob také jinde a tam asi až v pondělí pojedeme.To dělá každým rokem, ale věnec na dvojhrob tady ve vesnici to nezvládne.Starší dcera leží v posteli a já autem v tyto dny nepojedu. Kolem dušiček je to v Brně nezvladatelné.Přeji vám moc pěknou sobotu, Blaničce ať nic nebolí a jejímu synovi brzské uzdravení.... | ||||
| badysek | Ahojky všem , | Datum vložení: 26.10.2013 08:34 hod. | |||
|
krásnou sobotu přeji. Regi procházíš teď nelehkým obdobím,moc Tě obdivuji jak to zvládaš,vydrž!!!!!Zas bude líp,mamině přeji aby se co nejdřív z toho dostala!!!!!!![]() Já se dneska chystám na výrobu těstovin a musím zhotovit 3 kytice na hřbitov tak papa ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 26.10.2013 08:19 hod. | |||
|
Koupila jsem mamině cukr v akci,chtěla ho uklidit, ale v místech kdě si ho dává bylo cosi nevoňavého.Stále objevujeme spoustu krabiček a papírů i pytel od peských granulí a to už Deníček přes rok odpočívá v nebíčku. Ach jo. | ||||
| 2baculka | Nemohu se probrat. | Datum vložení: 26.10.2013 08:12 hod. | |||
|
Ráno jsem musela o půl 4 na WC a už jsem neusnula. Mamina má stále odpoledne 38, píchají ji antibiotika. Náladou je někde na začátku po operaci.Netuším zda nastydla od průvanu, nebo ji předal nějakou virozu otec, který doma kašle a kýchá. Ani s námi včera nebyl na návštěvě. Myslela jsem, že s bráškou řešili předělání koupelny a že ji to rozrušilo. Včera však měla termosku s urologickým čajem. Dostala kapačku na zavodnění, ona stále nechce pít. Odpoledne bylo krásně teplo, škoda, že nemohu být někde v přírodě. Volit jsme ani nešli, jednak nás nic neoslovilo. Pak ani časově nějak nevyšlo. Honem jsem nakoupila a doma se zkulturnila - umýt vlasy a vykoupat. Honem zpět k taťkovi, který už opět přelíval květiny. Už jsem mu uklidila kropičky, ale našel si starou, vyžazenou rychlovarnou konvici a voda byla všudě. Tchynin jazyk je venku ve dvorku zahnívá. Nevysvětlím mu, že to je suchomilná rostlina. Okna jsou opocená také díky přelitým květináčům. Dřevěné rámy mají plísně. |
||||
| vocjan | Dobré ránko | Datum vložení: 26.10.2013 07:52 hod. | |||
|
![]() přeji všem. Máme sobotu, 11°C a mlhavo.Mlha tu byla celou noc. Krýstýnko, děkuji za nakouknutí. Dnes budu péct štrůdl. ![]() ![]() |
||||