Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Musím sedět ve vrátnici, ale zase mohu za Vámi na tuto diskusi. Na hřbitov s výzdobou pro mužovi rodiče pojedeme možná v pondělí. Nevím ,jak se muž rozhodne. Říkal jednou, že by odvezl v SO, nechám to osudu. Musím doufat, že do Dobrušky obstaral bratr, sama bych to nezvládla. Mytí hrobu by asi taťka nepochopil. Jezdí k nám také bratranci z otcovi strany. Vždy se hlásili mamině a ta letos zatím neříkala, že by se ozvali. Oba jsou již v důchodu, možná přijedou až za týden.
K obědu dojídám špagety od včera. Muž si koupil včera kroupy tak snad uspěje i dědy.
Obrázek uživatelky
profil
Hezké sobotní odpoledne všem. Ráno jsem se tu k PC vůbec nedostala, za to však udělala moc práce. Mám hotový vlašský salát na chlebíčky, na oběd jsem dělala opékané brambory a ražniči a také pekla koláč, at je co dát do papulky. Jinak dnes došly skříně , tak zeták je odpoledne bude montovat, takže sobota bude pryč jako mávnutím kouzelného proutku.
Obrázek uživatelky
profil
Dobrou chuť.Dělala jsem mrkev na oběd, to zase budeme vidět dalekoSmajlík
Tak mějte pěkné odpoledne, za cvílí odjíždíme.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
dobré chutnání.My máme ještě od včerejška, jen jsem dělala houbovou bramboračku, ze včerejších hub.

Regí, máš to teď velice těžké.Přeji silné nervy a mamince ať se daří lépe.Věrko moje máma také chodila s hůlkou.Měla artrózu kolene a trpěla i na žíly.

Mějte pěkné odpoledne.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Také nestíhám Marti, byla jsem nakoupit, šli jsme volit , dělala jsem kytky na hrob , pojdememe odpoledne k mamce. Venku je dnes krásněSmajlík Takže se všechny opatrujte, jdu něco upést.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
nestíhám, byla jsem v obchodě, bylo tam tolik lidí, že to vypadalo jakoby čekali nálet a museli do krytu....Dnes jsem si naplánovala toho dost, pojedu po obědě do Brna na hřbitov, upravit a dám tak kytky , koupím je ale až v Brně, abych to nevezla a nenesla autobusem. Dcera dnes jela s přítelem do Čech a děti jsou u druhé babičky až do zítra večera...Jsme tu sami, ale manžel mě bude dělat kytici ze stříbrného smrku na hřbitov pro mého prvního manžela.Ten má hrob také jinde a tam asi až v pondělí pojedeme.To dělá každým rokem, ale věnec na dvojhrob tady ve vesnici to nezvládne.Starší dcera leží v posteli a já autem v tyto dny nepojedu. Kolem dušiček je to v Brně nezvladatelné.Přeji vám moc pěknou sobotu, Blaničce ať nic nebolí a jejímu synovi brzské uzdravení....
Obrázek uživatelky
profil
krásnou sobotu přeji. Regi procházíš teď nelehkým obdobím,moc Tě obdivuji jak to zvládaš,vydrž!!!!!Zas bude líp,mamině přeji aby se co nejdřív z toho dostala!!!!!!Smajlík
Já se dneska chystám na výrobu těstovin a musím zhotovit 3 kytice na hřbitov tak papaSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Koupila jsem mamině cukr v akci,chtěla ho uklidit, ale v místech kdě si ho dává bylo cosi nevoňavého.Stále objevujeme spoustu krabiček a papírů i pytel od peských granulí a to už Deníček přes rok odpočívá v nebíčku. Ach jo.
Obrázek uživatelky
profil
Ráno jsem musela o půl 4 na WC a už jsem neusnula. Mamina má stále odpoledne 38, píchají ji antibiotika. Náladou je někde na začátku po operaci.Netuším zda nastydla od průvanu, nebo ji předal nějakou virozu otec, který doma kašle a kýchá. Ani s námi včera nebyl na návštěvě. Myslela jsem, že s bráškou řešili předělání koupelny a že ji to rozrušilo. Včera však měla termosku s urologickým čajem. Dostala kapačku na zavodnění, ona stále nechce pít.
Odpoledne bylo krásně teplo, škoda, že nemohu být někde v přírodě.
Volit jsme ani nešli, jednak nás nic neoslovilo. Pak ani časově nějak nevyšlo. Honem jsem nakoupila a doma se zkulturnila - umýt vlasy a vykoupat. Honem zpět k taťkovi, který už opět přelíval květiny. Už jsem mu uklidila kropičky, ale našel si starou, vyžazenou rychlovarnou konvici a voda byla všudě. Tchynin jazyk je venku ve dvorku zahnívá. Nevysvětlím mu, že to je suchomilná rostlina. Okna jsou opocená také díky přelitým květináčům. Dřevěné rámy mají plísně.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík

přeji všem.
Máme sobotu, 11°C a mlhavo.Mlha tu byla celou noc.
Krýstýnko, děkuji za nakouknutí.

Dnes budu péct štrůdl.SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles