Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
I když je to brzy, samozřejmě že ještě spát nejdu. To uteče ještě hodně vody, ale Vám přeji krásnou dobrou noc už tedˇ.
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem doma, jeden hřbitov je hotový, tady to dám až v pondělí nebo ůterý, lidí všude hromady.Na zítra je hlášená švagrová, musím honem něco upéct a naplním zítra. Už sem nepůjdu, přeji všem pěkný večer a hezky se vyspěte o hodinku déle, měníme čas posunutím hodin dozadu t.j. ve 3 ráno zpě na 2 hod. ráno..... Krásné sny.....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přítel je na zahradě a já sedím doma, teď bych tam nedošla.
Tak občas něco udělám, pak zas sedím a luštím nebo sleduju volby.
Píšete o rodičích. Já přišla o tatínka ve 30 letech a o maminku ve 38. Dost jsem se o ně starala.
Maminka poslední léta chodila o holi, myslím, že mě to čeká co nevidět.

Evi, kdepak jsi sehnala čočku v konzervě, občas jsem ji taky kupovala, ale teď ji nikde nevidím.
Regi, je to tak, zítra asi půjdeš domů potmě.
Máš s rodiči starost, jsi hodná dcera, vydrž.
Koudy, mám v bytě ještě spoustu hraček a her po vnoučatech. Občas, když přijdou, tak jim říkám, že to vyhodím, ale zase mě ukecají, tak to dám zpátky.
Už zase nevím, co která píšete, tak to raději ukončím.
Obrázek uživatelky
profil
Zítra půjdu asi za tmy. Posouvá se čas a tak jsem si na mobilu už nařídila čas, abych ráno také vstala do práce. S mužem jsme si po telefonu dohodli, že na hřbitov pojedeme v PO. 28. alespoň to bude v klidu.
Zítra má podle předpovědi pršet. Zítra bude u nás doma obalovaný květák. Nevím jestli mi nechají alespoň kousek. Na sváteční den udělám asi nakládané řízečky. Nebo kuře abychom už mohli na chalupě vypnout elektriku.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Koudy,děkuji za pochvalu.
Fotit jsem začala před čtyřmi roky.To jsem si pořídila digitální foťák.Jinak fotky dělal muž, kdysi dávno klasickým foťákem.Také se učím, ale není to těžké.

Jen je nestíhám hned dávat do alba, proto mají starší datum pořízení.
Muž mi lepí kolo na zahradě a já jsem se dokopala dát pár fotek.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsme doma, dnes byl tëda krásný den. Teď naženu pár pokladů.Ještě nemám ani 20 truhel, ale do těch 29 to doženuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
mě zemřeli rodiče, ještě mi nebylo 40,ale žili unás v domku a tak jsme je dochovali a opatrovali až do konce...

Jani, koukala jsem na tvá krásné fotky z přírody...jsi šikula, já fotit neumím, o to více obdivuji tyco to umí...
Obrázek uživatelky
profil
Tak se mějte taky hezky.
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata, jak je mi vás líto. Ale z druhé strany nevím, jaké to je. Mamka zemřela když mi bylo 40 a otec to mi bylo42. Bydleli ode mne 500km. Bydleli v jednom baráku se sestrou ona ve 4 a rodiče ve 2, patře.Tcháni bydleli 380km.Tak vám držím pěsti, aby se vám vše dařilo podle vašich sil.
Obrázek uživatelky
profil
taky vůbec nestíhám...chtěla jsem jít na listí, bohužel je mlha a mrholí. Pustila jsem se do vyklízení hraček, se kterými si už vnoučata nehrají a co jsem odkládadala pro jinou práci...vše do krabic a na půdu...zbytek na kolečkách do kontejneru...zabralo to celé dopoledne...

k obědu zbytky, jsme s mužem sami...a bylo už kafíčko...

čekám, že přijede sestra a pojedem na hřbitov...Regí, drž se,ať se mamince daří lépe...Věrko, sestra chodí také s hůlkou, má po operaci kyčle a lepší to
nebude...Blani,ať je líp a též synovi...

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles