Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 26.10.2013 18:08 hod. | |||
|
I když je to brzy, samozřejmě že ještě spát nejdu. To uteče ještě hodně vody, ale Vám přeji krásnou dobrou noc už tedˇ. | ||||
| MaKuShKa15 | Milá děvčata, přeji všem pěkný večer | Datum vložení: 26.10.2013 17:54 hod. | |||
|
Tak jsem doma, jeden hřbitov je hotový, tady to dám až v pondělí nebo ůterý, lidí všude hromady.Na zítra je hlášená švagrová, musím honem něco upéct a naplním zítra. Už sem nepůjdu, přeji všem pěkný večer a hezky se vyspěte o hodinku déle, měníme čas posunutím hodin dozadu t.j. ve 3 ráno zpě na 2 hod. ráno..... Krásné sny.....![]() |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne | Datum vložení: 26.10.2013 17:08 hod. | |||
|
Přítel je na zahradě a já sedím doma, teď bych tam nedošla. Tak občas něco udělám, pak zas sedím a luštím nebo sleduju volby. Píšete o rodičích. Já přišla o tatínka ve 30 letech a o maminku ve 38. Dost jsem se o ně starala. Maminka poslední léta chodila o holi, myslím, že mě to čeká co nevidět. Evi, kdepak jsi sehnala čočku v konzervě, občas jsem ji taky kupovala, ale teď ji nikde nevidím. Regi, je to tak, zítra asi půjdeš domů potmě. Máš s rodiči starost, jsi hodná dcera, vydrž. Koudy, mám v bytě ještě spoustu hraček a her po vnoučatech. Občas, když přijdou, tak jim říkám, že to vyhodím, ale zase mě ukecají, tak to dám zpátky. Už zase nevím, co která píšete, tak to raději ukončím. |
||||
| 2baculka | Chystám se domů. | Datum vložení: 26.10.2013 16:46 hod. | |||
|
Zítra půjdu asi za tmy. Posouvá se čas a tak jsem si na mobilu už nařídila čas, abych ráno také vstala do práce. S mužem jsme si po telefonu dohodli, že na hřbitov pojedeme v PO. 28. alespoň to bude v klidu. Zítra má podle předpovědi pršet. Zítra bude u nás doma obalovaný květák. Nevím jestli mi nechají alespoň kousek. Na sváteční den udělám asi nakládané řízečky. Nebo kuře abychom už mohli na chalupě vypnout elektriku. |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 26.10.2013 16:22 hod. | |||
|
![]() Koudy,děkuji za pochvalu. Fotit jsem začala před čtyřmi roky.To jsem si pořídila digitální foťák.Jinak fotky dělal muž, kdysi dávno klasickým foťákem.Také se učím, ale není to těžké. Jen je nestíhám hned dávat do alba, proto mají starší datum pořízení. Muž mi lepí kolo na zahradě a já jsem se dokopala dát pár fotek. ![]() |
||||
| Sarita | / | Datum vložení: 26.10.2013 16:17 hod. | |||
|
Tak jsme doma, dnes byl tëda krásný den. Teď naženu pár pokladů.Ještě nemám ani 20 truhel, ale do těch 29 to doženu![]() |
||||
| koudy | děvčata, | Datum vložení: 26.10.2013 15:47 hod. | |||
|
mě zemřeli rodiče, ještě mi nebylo 40,ale žili unás v domku a tak jsme je dochovali a opatrovali až do konce... Jani, koukala jsem na tvá krásné fotky z přírody...jsi šikula, já fotit neumím, o to více obdivuji tyco to umí... |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 26.10.2013 15:34 hod. | |||
|
Tak se mějte taky hezky.![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 26.10.2013 15:10 hod. | |||
|
Děvčata, jak je mi vás líto. Ale z druhé strany nevím, jaké to je. Mamka zemřela když mi bylo 40 a otec to mi bylo42. Bydleli ode mne 500km. Bydleli v jednom baráku se sestrou ona ve 4 a rodiče ve 2, patře.Tcháni bydleli 380km.Tak vám držím pěsti, aby se vám vše dařilo podle vašich sil. | ||||
| koudy | už dobré odpoledne, | Datum vložení: 26.10.2013 13:27 hod. | |||
|
taky vůbec nestíhám...chtěla jsem jít na listí, bohužel je mlha a mrholí. Pustila jsem se do vyklízení hraček, se kterými si už vnoučata nehrají a co jsem odkládadala pro jinou práci...vše do krabic a na půdu...zbytek na kolečkách do kontejneru...zabralo to celé dopoledne... k obědu zbytky, jsme s mužem sami...a bylo už kafíčko... čekám, že přijede sestra a pojedem na hřbitov...Regí, drž se,ať se mamince daří lépe...Věrko, sestra chodí také s hůlkou, má po operaci kyčle a lepší to nebude...Blani,ať je líp a též synovi... |
||||