Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | - | Datum vložení: 27.10.2013 07:37 hod. | |||
|
Pěknou neděli, vypadá to, že bude zase krásně Tak mějte vydařený den.![]() |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 27.10.2013 07:28 hod. | |||
|
Hezké nedělní ráno přeju!![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásné nedělní ránko, | Datum vložení: 27.10.2013 07:10 hod. | |||
|
už jsem nemohla dospat U nás to vypadá na krásný den![]() 13*C Musíme si toho užit do zásoby,už se hrozím těch chliptanic a zimy,brrrrr![]() ![]() Přeji pohodovou ,klidnou a hlavně bezbolestnou nedělí ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Přeji krásnou neděli. | Datum vložení: 27.10.2013 07:07 hod. | |||
|
Trochu jsem si přispala, hodiny byly posunuty už večer, aby taťka nešel brzo spát. Dnes nevím,jsetli i tak nevstával brzo. Zdá se že bude i dnes slunečno. |
||||
| Anicka59 | Hezké ráno | Datum vložení: 27.10.2013 06:59 hod. | |||
|
všem, těm co sbírají na truhlice tak úspěšný lov,lehké otázky a at je celá neděle pohodová | ||||
| Macizaj | Ahoj děvčátka. | Datum vložení: 26.10.2013 20:07 hod. | |||
|
Tak mám volby za sebou, prošlo všechno v pohodě, ale docela se těším do postele. Včera jsme tam byli 8a1/2 hod. dnes 9 hod.Jezdila jsem s jednou kolegyní po lidech, kteří by do volební místnosti nedošli. Bylo to dost náročné. Lidé jsou doma zavření a chtěli by si povídat, jenže na to není čas. Oni většinou nepochopí, že když jsme u nich, chybíme ve volební místnosti. Sice jsem dočetla, ale nepamatuji si, co kdo napsal. Vnučkám, které slavily 15 a 20 let přeji hodně zdravíčka a štěstíčka. Regi, máš to opravdu náročné. Živě si to představuji. Vydrž! Dnes byl u nás krásný den a já ho vlastně viděla jen z okna. Doufám, že snad nebude zítra moc ošklivě, potřebuji kyslík! Přeji vám všem pěkný večer a klidnou, bezbolestnou noc! ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 26.10.2013 20:05 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Vyspěte se do růžova. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 26.10.2013 19:52 hod. | |||
|
Tak sobota za námi, každá měla dost práce , ale zítra je nedělička![]() Tak pěkný večer a dobře se vyspěte ![]() |
||||
| badysek | Jdu popřát, | Datum vložení: 26.10.2013 19:28 hod. | |||
|
dobrou nocku![]() ![]() Odpoledne jsme byli u syna ,měl narozeniny 38 let jak jsme byli v termálkach,tak jsme byli dodatečně popřát ![]() ![]() Přeji dobré spinkání!!!!! |
||||
| koudy | pěkný podvečer, | Datum vložení: 26.10.2013 18:09 hod. | |||
|
zrovna jsem přišla z venku... byly jsme se sestrou a její dcerou na hřbitově... ještě tam nemám vše, až v pondělí... pak jsem šla se psy ven, zbylo to na mě, kluk je pryč na víkend... ještě jsem se trochu motala kolem muškátů, ale je mi je líto dát nad sklep, až po neděli, prý se má ochladit... přeji všem klidný večer, spinkat budem o hodinku dýl, je fakt, že bude dřív tma... |
||||