Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Jani, | Datum vložení: 27.10.2013 12:56 hod. | |||
|
vybrala jsem špatné slovo. Vím, že jsi na kolo zvyklá, že je to opravdu rychlejší. Ten řetěz seženete až v úterý. Zítra je zavřeno. Hlavně že můžeš za pejsany. | ||||
| MaKuShKa15 | Přeji dobré chutnání, | Datum vložení: 27.10.2013 12:17 hod. | |||
|
k nedělnímu obědu. My jsme měli vaječné amolety se zeleninkou a manžel tam měl opraženou cigáru.Za chvíli bude kafíčko a zbyl kousek buchty od včera.Byla třená s ořechama a navrch politá čokoládovou polevou/ to byla rychlovka včera kvůli návštěvě/. Děti přijedou až večer....Máme také pod mrakem, ale neprší. Pěkné odpoledne, nás čeká fotbálek, mladý přujede a bude hrát....![]() ![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 27.10.2013 11:45 hod. | |||
|
Tak tady se také sem tam mračí, sluníčko jen chvílemi nakukuje![]() Dnes máme na oběd guláš. Tak dobrou chuť k obědu a pěkné odpoledne všem. ![]() |
||||
| vocjan | Regí, | Datum vložení: 27.10.2013 11:20 hod. | |||
|
![]() nejsem nespokojená, jen už neumím chodit pěšky. ![]() ![]() Musí koupit nový řetěz a to až v úterý.Já to zvládnu. Jinak jsem k obědu dělala houbovou sekanou a také peču i plněné papriky.Bude do týdne. ![]() ![]() Už vám popřeji dobré chutnání. ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Obloha se už trochu kaboní. | Datum vložení: 27.10.2013 11:12 hod. | |||
|
Sluníčko se sice snaží,ale přeci jen se pozim hlásí. Také se na zimu netěším. Přeji Janě, aby se jejímu muži podařilo opravit kolo, bez něho bude nespokojená. |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 27.10.2013 10:11 hod. | |||
|
U nás se zatahuje. Upekla jsem litou buchtu s jablky a tvarohem, vařím slepičí polévku, krůtí roládu a opečený brambor. Přeji všem pěknou neděli! ![]() ![]() |
||||
| koudy | ještě jednou | Datum vložení: 27.10.2013 09:43 hod. | |||
|
zdravím,počasí se kazí, už je zase pod mrakem , ochlazuje se a studeně fouká...![]() ![]() ![]() jdu vařit...polévku uzenou mám, krkovička se peče,ještě zelí moje sterilované a bramborové knedlíky. Protože se vrací syn z víkendu, chci upéct řezy pohádka a ještě těstovinový salát na snídani na zítra...jedou zase někam závodit... ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 27.10.2013 09:08 hod. | |||
|
![]() opožděně pěkné ráno. ![]() ![]() Procházka s fenkami za mnou. Muž včera kolo nespravil.Něco mě tam práská a tak jsem šla pěšky a trvalo mě to tedy déle. ![]() Neumím už chodit pěšky.Jsem nějak na to kolo zvyklá. Jdu vařit. ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji všem | Datum vložení: 27.10.2013 08:57 hod. | |||
|
pěknou neděličku...U nás se mlha už zvedá a vypadá to, že bude krásný den...Ptáci mě nenechali spát, oni jsou v noci pod plátnem a změna času je nezajímala...Ahojky![]() ![]() |
||||
| koudy | dobré ránko, | Datum vložení: 27.10.2013 08:08 hod. | |||
|
i já přeji co nejkrásnější neděli... u nás dnes bude taky krásně... už jsme nemohli dospat, ten posunutý čas nám chví bude dělat problémy... |
||||