Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Hezká večer | Datum vložení: 27.10.2013 19:25 hod. | |||
|
Přeji pěkný večer, s tou tmou máte pravdu, ale s tím nic nenaděláme. Před 30 lety letní čas nebyl a bylo to tak pořád. ....Klidnou dobrou noc všem ...![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 27.10.2013 19:12 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Vnučce jsme popřáli a teď odjela domů. ![]() Tma venku je již od 16.30.Budou opravdu dlouhé večery. Věrko, já také třeba jedu na poštu na kole a to mám také tak 100 metrů. Jinak děkuji za shlédnutí a okomentování fotek.To byly poslední barevné podzimní. Venku začalo jemně pršet. Muž se dívá na 24 a za chvíli budou Doktoři z Počátků. Budeme koukat. Jinak přeji již dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 27.10.2013 19:08 hod. | |||
|
Já jsem se byla odpoledne projít s jedním vnukem a muž šel s druhým na fotbal. My jsme absolvovali dvouhodinovou vycházku. Bylo nádherně, přišla jsem úplně splavená. Mám velké přání. Zítra ráno bych chtěla jet do Plzně. Je svátek a jsou přístupné některé objekty,kde jsem nikdy nebyla. Např.Velkou synagogu jsem nikdy neviděla a budou přístupné i věže. Pak bude přístupná věž na katedrále, Radnice, kde jsme měli před 51 roky svatbu a jiné památky.Muž slíbil, že pojedeme vlakem, protože s parkováním bude problém, ale vypadá to na déšť a to bychom z věží nic neviděli. No nechám se překvapit jak vše dopadne. Ta změna času se mi moc nelíbÍ.Dnes o půl šesté už byla tma. Ráno jsem si od 5ti hodin četla. Holky, já jsem také hodně jezdila na kole, ale teď mám raději pěší chůzi. Ještě se podívám na emaily a půjdu brzo do postýlky, nějak se mi zavírají oči. Všem přeji pěkný nedělní večer a klidnou noc! ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 27.10.2013 19:06 hod. | |||
|
Je nějak brzy tma. Ta hodina je hodně znát. Mějte se hezky a dobrou noc. ![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | před chvílí | Datum vložení: 27.10.2013 17:38 hod. | |||
|
jsem přišla z venku...nakonec je tam příjemně...byla jsem s pejskama...už je tma...nastanou nám dlouhé večery... |
||||
| koudy | hezký podvečer, | Datum vložení: 27.10.2013 17:32 hod. | |||
|
já taky jezdila na kole od mala, teď už ani nemám kolo. Zato mladí, děti i vnoučata jezdí hodně i na výlety i na dovolenou si berou kola...kluk jezdí i do práce asi 10km... |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 27.10.2013 16:52 hod. | |||
|
Docela si ráda počtu, jak jezdíte na kole či jste jezdily. Mě to nějak minulo, nebyla jsem ani s kolem kamrád. Dnes když vidím v létě na chalupě, kolik lidí jezdí okolo i ve všední dny, hlavně důchodci, tak si říkám že je to snad i víc jak modní záležitost. | ||||
| 2baculka | Ještě kuk. | Datum vložení: 27.10.2013 16:49 hod. | |||
|
Sice mi tu kouskem okna svítí červánky, ale jinak je v místnosti tma. Muž šel s dcerou odpoledne na jarmark, přinesli mi kousek frgálu s borůvkami.Petra nakupovala sudoku asi na vánoce. Udělali si k obědu květák s kaší a trochu mi nechali. Takže nedělní oběd to asi taky nebyl. Peťka už odjela domů a muž šel najít kuře na zítra. Děda si zase přál párek tak nevím, Měl chuť i na obalovaný řízek. Pak ho nemůže ukrojit a ukousat. No v úterý je také den, tak něco vytahneme z mražáku a obalím a bude snad spokojen. | ||||
| Sarita | * | Datum vložení: 27.10.2013 14:10 hod. | |||
|
Tak jsme se byli projít, už mě bolí nohy![]() Venku je pěkně i když fouká. Chtěla jsem něco fotit, ale tyd u nás už není pomalu co, stromy jsou už holé ![]() |
||||
| vocjan | Regi, | Datum vložení: 27.10.2013 13:13 hod. | |||
|
![]() já to tak neberu. Na zahradu je slabý 1 km. Alespoň něco shodím. ![]() ![]() Muž se dívá na televizi. Dáme si kávu a pak pojede muž na zahradu a vnučka přijde v 16 hodin. ![]() ![]() |
||||