Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Přeji pěkný večer, s tou tmou máte pravdu, ale s tím nic nenaděláme. Před 30 lety letní čas nebyl a bylo to tak pořád. ....Klidnou dobrou noc všem ...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.
Vnučce jsme popřáli a teď odjela domů.Smajlík

Tma venku je již od 16.30.Budou opravdu dlouhé večery.
Věrko, já také třeba jedu na poštu na kole a to mám také tak 100 metrů.

Jinak děkuji za shlédnutí a okomentování fotek.To byly poslední barevné podzimní.
Venku začalo jemně pršet.

Muž se dívá na 24 a za chvíli budou Doktoři z Počátků.
Budeme koukat.

Jinak přeji již dobrou noc.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já jsem se byla odpoledne projít s jedním vnukem a muž šel s druhým na fotbal. My jsme absolvovali dvouhodinovou vycházku. Bylo nádherně, přišla jsem úplně splavená. Mám velké přání. Zítra ráno bych chtěla jet do Plzně. Je svátek a jsou přístupné některé objekty,kde jsem nikdy nebyla. Např.Velkou synagogu jsem nikdy neviděla a budou přístupné i věže. Pak bude přístupná věž na katedrále, Radnice, kde jsme měli před 51 roky svatbu a jiné památky.Muž slíbil, že pojedeme vlakem, protože s parkováním bude problém, ale vypadá to na déšť a to bychom z věží nic neviděli. No nechám se překvapit jak vše dopadne.
Ta změna času se mi moc nelíbÍ.Dnes o půl šesté už byla tma.
Ráno jsem si od 5ti hodin četla.
Holky, já jsem také hodně jezdila na kole, ale teď mám raději pěší chůzi. Ještě se podívám na emaily a půjdu brzo do postýlky, nějak se mi zavírají oči.
Všem přeji pěkný nedělní večer a klidnou noc!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Je nějak brzy tma. Ta hodina je hodně znát.
Mějte se hezky a dobrou noc.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsem přišla z venku...nakonec je tam příjemně...byla jsem s
pejskama...už je tma...nastanou nám dlouhé večery...
Obrázek uživatelky
profil
já taky jezdila na kole od mala, teď už ani nemám kolo.
Zato mladí, děti i vnoučata jezdí hodně i na výlety i na dovolenou si berou kola...kluk jezdí i do práce asi 10km...

Obrázek uživatelky
profil
Docela si ráda počtu, jak jezdíte na kole či jste jezdily. Mě to nějak minulo, nebyla jsem ani s kolem kamrád. Dnes když vidím v létě na chalupě, kolik lidí jezdí okolo i ve všední dny, hlavně důchodci, tak si říkám že je to snad i víc jak modní záležitost.
Obrázek uživatelky
profil
Sice mi tu kouskem okna svítí červánky, ale jinak je v místnosti tma. Muž šel s dcerou odpoledne na jarmark, přinesli mi kousek frgálu s borůvkami.Petra nakupovala sudoku asi na vánoce. Udělali si k obědu květák s kaší a trochu mi nechali. Takže nedělní oběd to asi taky nebyl. Peťka už odjela domů a muž šel najít kuře na zítra. Děda si zase přál párek tak nevím, Měl chuť i na obalovaný řízek. Pak ho nemůže ukrojit a ukousat. No v úterý je také den, tak něco vytahneme z mražáku a obalím a bude snad spokojen.
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsme se byli projít, už mě bolí nohySmajlík
Venku je pěkně i když fouká.
Chtěla jsem něco fotit, ale tyd u nás už není pomalu co, stromy jsou už holéSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
já to tak neberu.
Na zahradu je slabý 1 km.

Alespoň něco shodím.SmajlíkSmajlík

Muž se dívá na televizi. Dáme si kávu a pak pojede muž na zahradu a vnučka přijde v 16 hodin. SmajlíkSmajlík


 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles