Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Zase jsem chyběla,tak jsem aspoň "proletěla" Vaše zprávičky.Aničko59,dnes odpoledne pojedeme kolem Zašové-pokud jsem se nepřehlédla,jsi od Holešova,do Zašové to máš trochu "z ruky".U nás se taky už pomračilo,ale ty předešlé nádherné dny stály za to.Prožili jsme je s nejmladší rodinkou.Batole,nikdy není pozdě se něco nového naučit a když je možnost pořídit si PC,je to pro nás starší zpestření života-i když někdy se u toho i rozčílím,když se nedaří,ale člověk se aspoň snaží držet mozek v činnosti.Takže 60-70 let,žádná překážka!!!!S kolem jsem nikdy nebyla kamarád-celý život trávím na kopcích,takže kolo tady bylo k ničemu.Až začaly "přehazovačky",tak jsme teprve pořídili do rodiny kola-klukům.Nejmladší rodinka jezdí na kolech i k nám,do kopců,ale nejvíc po stezkách kolem Bečvy.Hodnotím cyklostezky jako dobrý počin,kamarádky spolužačky je také využívají-já už to teď pokoušet nebudu.Alenka asi někde cestuje,všem Vám přeju co nejpěknější den,kdo cestuje,šťastný návrat domů.
Obrázek uživatelky
profil
Tak máme zamračeno, sluníčko spíSmajlík
Už jsem byla v Penny pro ovoce a zeleninu, no vitamínkySmajlíkNa kole také jezdíme s mužem na výlety po okolíSmajlík
Méjte všechny pěkný a pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás je už živo, všichni doma a v pohodě. Dnes bude trochu chození , ale zítra zase vaření. Tak je to v rovnováze...Máme jasno bez sluníčka, ale zima není. Mějte pěkný den a užijte si volna, kdo chodí do práce. .....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka.SmajlíkSmajlík
Už je tu zase sluníčko.

Batole, mám kamarádku, která si koupila notebook až po sedmdesátce a za pomoci vnoučat se na něm naučila. Pak ještě chodila do kurzu pro seniory, ale věci, které tam učili, už většinou uměla. Udělala to myslím hlavně kvůlli tomu, že má dceru v cizině, tak aby si s ní mohla mejlovat a skypovat. Ale jinak si najde i všechny informace, co chce. Takže to určitě jde, když tomu člověku někdo zkraje radí.
Evi, dík. U nás Tesko nemáme, ale až pojedu do Sušice, tak se mrknu.Ale tam je normální Tesko, ani nevím že nějaké Expres existuje.
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsem vstávala brzy, protože v 10 odjíždím do Zašové přát jedné paní z našeho chovatelského klubu k narozeninám, a pejsci jako by to věděli, tak mně před malou chvílí vzbudili - chtěli ven. Tak když budu pryč tak musím něco naklikat. Mějte se báječně
Obrázek uživatelky
profil
Dá se začít s PC notebookem v 60-70 letech při plném zdraví? Jen to nejnutnější, přSmajlíkečíst co zajímá a naučit se zapojit např. do CHŽ Máte zkušenost?Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Blani koupila jsem ji v Tecko express.
Taky jsem jezdila na kole mám Favoritku, od roku 1992 a před tím jsem měla skládačku než mi ji ukradli. Už se taky bojím, protože se nemůžu spolehnout na lokty občas mi ruka ztuhne.
Přeji všem:
Moje milá holčičko,
užij si své volníčko.
Obrázek uživatelky
profil


klidný večer a pokojný a bezbolestný spánek...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jdu popřát pěkný večer. Zítra je svátek, tak si budeme užívat.Smajlík
Dobře se vyspěte , dobrou noc.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles