Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Hali | Zdravím všechny pilňušky na "seniorkách"! | Datum vložení: 28.10.2013 09:13 hod. | |||
|
Zase jsem chyběla,tak jsem aspoň "proletěla" Vaše zprávičky.Aničko59,dnes odpoledne pojedeme kolem Zašové-pokud jsem se nepřehlédla,jsi od Holešova,do Zašové to máš trochu "z ruky".U nás se taky už pomračilo,ale ty předešlé nádherné dny stály za to.Prožili jsme je s nejmladší rodinkou.Batole,nikdy není pozdě se něco nového naučit a když je možnost pořídit si PC,je to pro nás starší zpestření života-i když někdy se u toho i rozčílím,když se nedaří,ale člověk se aspoň snaží držet mozek v činnosti.Takže 60-70 let,žádná překážka!!!!S kolem jsem nikdy nebyla kamarád-celý život trávím na kopcích,takže kolo tady bylo k ničemu.Až začaly "přehazovačky",tak jsme teprve pořídili do rodiny kola-klukům.Nejmladší rodinka jezdí na kolech i k nám,do kopců,ale nejvíc po stezkách kolem Bečvy.Hodnotím cyklostezky jako dobrý počin,kamarádky spolužačky je také využívají-já už to teď pokoušet nebudu.Alenka asi někde cestuje,všem Vám přeju co nejpěknější den,kdo cestuje,šťastný návrat domů. | ||||
| Sarita | Pěkný svátek | Datum vložení: 28.10.2013 08:27 hod. | |||
|
Tak máme zamračeno, sluníčko spí![]() Už jsem byla v Penny pro ovoce a zeleninu, no vitamínky Na kole také jezdíme s mužem na výlety po okolí![]() Méjte všechny pěkný a pohodový den. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkné ráno a celý den | Datum vložení: 28.10.2013 08:09 hod. | |||
|
u nás je už živo, všichni doma a v pohodě. Dnes bude trochu chození , ale zítra zase vaření. Tak je to v rovnováze...Máme jasno bez sluníčka, ale zima není. Mějte pěkný den a užijte si volna, kdo chodí do práce. .....![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Dobré ráno, | Datum vložení: 28.10.2013 08:00 hod. | |||
|
děvčátka.![]() ![]() Už je tu zase sluníčko. Batole, mám kamarádku, která si koupila notebook až po sedmdesátce a za pomoci vnoučat se na něm naučila. Pak ještě chodila do kurzu pro seniory, ale věci, které tam učili, už většinou uměla. Udělala to myslím hlavně kvůlli tomu, že má dceru v cizině, tak aby si s ní mohla mejlovat a skypovat. Ale jinak si najde i všechny informace, co chce. Takže to určitě jde, když tomu člověku někdo zkraje radí. Evi, dík. U nás Tesko nemáme, ale až pojedu do Sušice, tak se mrknu.Ale tam je normální Tesko, ani nevím že nějaké Expres existuje. |
||||
| Anicka59 | Dobré ráno | Datum vložení: 28.10.2013 06:06 hod. | |||
|
Dnes jsem vstávala brzy, protože v 10 odjíždím do Zašové přát jedné paní z našeho chovatelského klubu k narozeninám, a pejsci jako by to věděli, tak mně před malou chvílí vzbudili - chtěli ven. Tak když budu pryč tak musím něco naklikat. Mějte se báječně | ||||
| batole | dotaz | Datum vložení: 28.10.2013 01:53 hod. | |||
|
Dá se začít s PC notebookem v 60-70 letech při plném zdraví? Jen to nejnutnější, př ečíst co zajímá a naučit se zapojit např. do CHŽ Máte zkušenost?![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 28.10.2013 01:38 hod. | |||
|
Blani koupila jsem ji v Tecko express. Taky jsem jezdila na kole mám Favoritku, od roku 1992 a před tím jsem měla skládačku než mi ji ukradli. Už se taky bojím, protože se nemůžu spolehnout na lokty občas mi ruka ztuhne. Přeji všem: Moje milá holčičko, užij si své volníčko. |
||||
| koudy | přeji | Datum vložení: 27.10.2013 20:00 hod. | |||
|
klidný večer a pokojný a bezbolestný spánek... ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Děvčátka, | Datum vložení: 27.10.2013 19:49 hod. | |||
|
dobrou noc.![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 27.10.2013 19:34 hod. | |||
|
Tak jdu popřát pěkný večer. Zítra je svátek, tak si budeme užívat.![]() Dobře se vyspěte , dobrou noc. ![]() |
||||