Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tak také přeji dobrou noc a krásné sny.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.
Já zapnula počítač až večer.
Ráno jsme šli na zahradu hned v 8 hodin.Muž se pokusil spravit mě to kolo.Dal tam nový řetěz z jeho starého kola, ale byl schovaný, že byl novější.Pohrál si s tím a spravil to.Musím ho pochválit.Je šikula.Smajlík
Pak jsme ještě zasázeli borůvky a doryl malý skleníček.
Oběd jsme měli od včerejška a po 14 hodině jsme jeli na kolech na hřbitov.
Bylo krásné počasí, sice trochu foukalo, ale šlo to.

Přeji klidnou dobrou noc a pěkné sny.SmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
Dnes se mi splnilo to,co jsem si včera přála.Byli jsme v Plzni. Počasí přímo nádherné. Celý den jsem chodila v krátkých rukávech. Všude bylo strašně lidí, tak jsme navštívili jen Židovskou Velkou synagogu a její věže. Pak jsme se procházeli po náměstí a jeho okolí, poseděli na konzertu základní umělecké školy - byl výborný. Do jiných památek jsme neměli šanci se dostat. Lidé měli zakoupené časové vstupenky s předstihem. Snad se tam dostaneme někdy jindy.
Ani jsem nedočetla. Jdu do vany, bolí mě nožky!
Mějte pěkný večer a dobrou noc - BEZ BOLESTI !!!!!!!!!!!!!
Obrázek uživatelky
profil
Tak se jdu rozloučit. Tady byl teda taky šílený vítr, jela jsem na kole k synovi a nemohla jsem to ani vyšlapat. Mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
už jsme asi dvě hodinky doma, trošku jsem i početla, co jste přes víkend dělali...my jsme se na výletku měli dobře, byly krásné sluníčkové dny...SmajlíkSmajlík
KAROFKO..taky jsem měla kolo UkrajinaSmajlíkSmajlíkještě je, ale trošku zrezivělé, asi půjde do šrotuSmajlík..
Marti Bauml, taky mne Zdena, co si tady s námi psala, lákala na tu Šedesátku, ale odpověděla jsem jí, že mám tady děvčata a já moc nemám ráda změnySmajlíkSmajlíktakže zůstávám na Chytré ženěSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak dneska teploměr lámal rekordy. Bylo přes 20 stupňů, ale bohužel pořádný vítr. Zítra už má být chladněji, čož mě docela mrzí. Mě teplo vyhovuje.
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nějak nestíhám,přeji všem dobrou chuťSmajlík Dneska máme na oběd bramboráky se zelím.
Dopoledne jsme byli na hřbitově s kytici otci.Máme to trochu z ruky.Zítra ještě na druhý hřbitov oběma maminkám,babičce atd.SmajlíkSmajlík
MartiBauml-fajn ,že ses ozvala už jsem přemýšlela co s Tebou je....
Obrázek uživatelky
profil
Hurá, MrtičkaB se ozvala, už jsem přemýšlela co s tebou je. Tak je fajn že nemusíš na operaciSmajlík Koudy hlavně že zvládneš sem chodit za námi, neboj, vše se naučíš.Smajlík
Tady teda pod mrakem a pořádný vítr.
Tak přeji všem dobrou chuť k obědu
a pěkné odpoledne u kafíčkaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata, dnes sváteční...u nás ndherné počasí, nedalo mi to
a mám uklizeno listí asi z jedné třetiny...

k obědu dovařuji kulajdu a od včera těstovinový salát...

Batole, já se začala učit na PC až po šedesátce...složité věci neumím, ale co potřebuji, zvládnu...
Obrázek uživatelky
profil
Ahoj Marti B.,Smajlík to je dobře, že ses ozvala. Už jsem si říkala, co je s tebou, že na nás kašleš. Na tu šedesátku nakouknu,asi časem, nedělá mi dobře sezení u PC.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles