Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 28.10.2013 19:27 hod. | |||
|
Tak také přeji dobrou noc a krásné sny.![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 28.10.2013 19:21 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Já zapnula počítač až večer. Ráno jsme šli na zahradu hned v 8 hodin.Muž se pokusil spravit mě to kolo.Dal tam nový řetěz z jeho starého kola, ale byl schovaný, že byl novější.Pohrál si s tím a spravil to.Musím ho pochválit.Je šikula. ![]() Pak jsme ještě zasázeli borůvky a doryl malý skleníček. Oběd jsme měli od včerejška a po 14 hodině jsme jeli na kolech na hřbitov. Bylo krásné počasí, sice trochu foukalo, ale šlo to. Přeji klidnou dobrou noc a pěkné sny. ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer, děvčátka. | Datum vložení: 28.10.2013 19:20 hod. | |||
|
Dnes se mi splnilo to,co jsem si včera přála.Byli jsme v Plzni. Počasí přímo nádherné. Celý den jsem chodila v krátkých rukávech. Všude bylo strašně lidí, tak jsme navštívili jen Židovskou Velkou synagogu a její věže. Pak jsme se procházeli po náměstí a jeho okolí, poseděli na konzertu základní umělecké školy - byl výborný. Do jiných památek jsme neměli šanci se dostat. Lidé měli zakoupené časové vstupenky s předstihem. Snad se tam dostaneme někdy jindy. Ani jsem nedočetla. Jdu do vany, bolí mě nožky! Mějte pěkný večer a dobrou noc - BEZ BOLESTI !!!!!!!!!!!!! |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 28.10.2013 19:15 hod. | |||
|
Tak se jdu rozloučit. Tady byl teda taky šílený vítr, jela jsem na kole k synovi a nemohla jsem to ani vyšlapat. Mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 28.10.2013 18:25 hod. | |||
|
už jsme asi dvě hodinky doma, trošku jsem i početla, co jste přes víkend dělali...my jsme se na výletku měli dobře, byly krásné sluníčkové dny...![]() ![]() KAROFKO..taky jsem měla kolo Ukrajina ![]() ještě je, ale trošku zrezivělé, asi půjde do šrotu ..Marti Bauml, taky mne Zdena, co si tady s námi psala, lákala na tu Šedesátku, ale odpověděla jsem jí, že mám tady děvčata a já moc nemám ráda změny ![]() takže zůstávám na Chytré ženě![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 28.10.2013 18:01 hod. | |||
|
Tak dneska teploměr lámal rekordy. Bylo přes 20 stupňů, ale bohužel pořádný vítr. Zítra už má být chladněji, čož mě docela mrzí. Mě teplo vyhovuje.![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Ahojky šikulky moje!!!!! | Datum vložení: 28.10.2013 12:04 hod. | |||
|
Nějak nestíhám,přeji všem dobrou chuť Dneska máme na oběd bramboráky se zelím.Dopoledne jsme byli na hřbitově s kytici otci.Máme to trochu z ruky.Zítra ještě na druhý hřbitov oběma maminkám,babičce atd. ![]() ![]() MartiBauml-fajn ,že ses ozvala už jsem přemýšlela co s Tebou je.... |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 28.10.2013 11:59 hod. | |||
|
Hurá, MrtičkaB se ozvala, už jsem přemýšlela co s tebou je. Tak je fajn že nemusíš na operaci Koudy hlavně že zvládneš sem chodit za námi, neboj, vše se naučíš.![]() Tady teda pod mrakem a pořádný vítr. Tak přeji všem dobrou chuť k obědu a pěkné odpoledne u kafíčka ![]() |
||||
| koudy | dobré už skoro poledne, | Datum vložení: 28.10.2013 11:42 hod. | |||
|
děvčata, dnes sváteční...u nás ndherné počasí, nedalo mi to a mám uklizeno listí asi z jedné třetiny... k obědu dovařuji kulajdu a od včera těstovinový salát... Batole, já se začala učit na PC až po šedesátce...složité věci neumím, ale co potřebuji, zvládnu... |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 28.10.2013 10:01 hod. | |||
|
Ahoj Marti B., to je dobře, že ses ozvala. Už jsem si říkala, co je s tebou, že na nás kašleš. Na tu šedesátku nakouknu,asi časem, nedělá mi dobře sezení u PC. |
||||