Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 29.10.2013 07:37 hod. | |||
|
![]() pěkné ráno. Už jste po ránu pilné. ![]() Marcelka, nemůže si zvyknout na změnu času, já také ![]() a Zdenička už cestovala. Batole, pěkně rýmuješ. ![]() Já se vydávám na cestu teď.Nejdříve pro časopis a pak na zahradu. ![]() ![]() Mějte pěkný den. |
||||
| batole | Krásný den, děvčatům všem | Datum vložení: 29.10.2013 07:21 hod. | |||
|
To já tu straším od 5 hodin. Vzbudím se a nemůžu spát, protože se mi v hlavě honí něco nepěkného, místo naopak. Už mi to jde zase do rýmování chybět mi bude tohle povídání, po skončení klikání. Už jsem rýmovala klikačkám, i na Narozeninovém pokladu, co cítím a jak si vedu. Říkáte si asi, co k vám lezu, když jsem batole, toť pravda je, že sát se rychle přibližuje, také doma jsem rozhodně učení mi už nejde tak jako ve škole. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 29.10.2013 07:20 hod. | |||
|
Tak mi už pžijeli z nemocnice, manželovi dávali ten přístroj na měření tlaku. Odpoledne tam jedeme opět na rentgen a k ortopédovi. Vůbec se nenudím. Marcelko tak vše zvládněte. Máme zamračeno, ale zatím nefouká jak včera. Tak ať se den daří. ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 29.10.2013 06:47 hod. | |||
|
Už tady straším od půl šesté. Změna času mi nějak nesedí. Venku je zamračeno, ale na východě se objevily červánky. Možná bude pěkně. Dnes máme na programu hřbitovy. Jdu se nasnídat a připravit na cestu. Mějte pěkný den! ![]() ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 28.10.2013 22:23 hod. | |||
|
U nás a myslím že nejen u nás, Tesco vykoupilo všechny malé prodejny Koruna a udělalo z nich Tesco expresy. Jeden máme přímo přes ulici (bývalá Koruna)Je tu v dosahu i velké a nnstop, ale to se musí použít MHD. Za 20 dnů tu bude další svátek, ale vychází na neděli. Tak hezké pondělí a sluníčko ![]() |
||||
| batole | Bm68 | Datum vložení: 28.10.2013 22:11 hod. | |||
|
děkuji za odpověď už zrána. Maminka asi nevěří ani sobě, natož nám. Že bych já, jako dcera měla trpělivost=natolik mě zná dobře, že ví-nemám. Vnoučata jsou zatím v Hradci přes týden, mladší přijede jen na víkend a starší tam zatím bydlí nastálo. I když říkal, že se určitě vrátí.... Tak zbývá manžel, toho nechce,,otravovat,,. Vím, že by ji to dalo víc než TV, ale nemá tu motivaci, ta je asi nejdůležitější. Tak ještě jednou děkuju a zítra dobrý sběr,jestli hrajete. |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 28.10.2013 20:46 hod. | |||
|
já jsem se přišla rozloučit a přeji vám hezkou a nerušenou bolestmi dobrou noc....![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 28.10.2013 20:33 hod. | |||
|
jdu popřát dobrou nocku..už mám Cesty domů![]() ![]() |
||||
| koudy | - | Datum vložení: 28.10.2013 20:30 hod. | |||
|
Přeji pěkný sváteční večer a klidnou dobrou noc všem... Mám tu na dva dny vnoučata, tak budu mít plno práce a zase určitě nebudu stíhat...počasí dnes bylo ukázkové... |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 28.10.2013 19:41 hod. | |||
|
Všem děvčatům tady přeju dobrou noc!!![]() ![]() ![]() |
||||