Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
zrovna jsem to kafíčko vypila a štrůdlík k němu
Obrázek uživatelky
profil
právě jsme se vrátili,my dneska budeme mít dušenou mrkev s bramboremSmajlíkSmajlík
Teprve budu vařitSmajlík
Všem přeji pěkné odpoledne a příjemné kafíčkováníSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jdu popřát dobrou chuť, po druhé hodině opět odjíždíme. Ještě ž už nechytám truhličky , jen sem tam , co jsem chtěla mám, přes třicet nechci jít. Tady začíná mrholitSmajlík
Tak pěkné odpoledne všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Přeji dobré chutnání.
Já budu vařit rajskou omáčku.Papriky jsou upečené.
Natrhala jsem si nějaké šípky tak jsem je čistila na zahradě.Teď půjdou do sušky a chci také namořit česnek.

Mějte pěkné odpoledne, jak na cestách nebo třeba i u lenošení.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jdu jen nakouknout..chystáme se s mužem do města...ještě nás do Dušiček čekají 2hřbitovy, ale to zvládneme..
HALI..Smajlíktak to mám být, hezký plot se postavil, pochvala je zaslouženáSmajlík

asi nestihnu přijít do 12hod.domů..přeji Vám dobré chutnáníSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás krásně svítí sluníčko 16*CSmajlík Ale dlouho asi tak nebude,cítím se mizerně,bolí mně celý člověk už 3den.Tak musím zobat lékařské bonbonkySmajlík
Za chvílí jedeme ještě na hřbitov dozdobit hrobečky......
Sari -Zdeničko vidím,že se taky nenudíšSmajlíkSmajlík,pořád po doktorech...
Blani už je líp????
Děvčátka omlouvám se ještě jsem vše nedočetla.Tak jenom všem přeji krásný den!!!!!!
Obrázek uživatelky
profil
děvčata.Smajlík U nás drobně prší. Byla jsem u doktora na krvi a v lékárně a teprve jdu snídat a číst, co píšete.
Obrázek uživatelky
profil
U nás je nádherně,vítr utichl a nic zlého nepřihnal.Za chvíli jedeme dolů do města a na hřbitov.Zastavíme se i u nejmladší rodinky,jsou všichni doma-vnuci jsou nachlazení,snacha má volno a syn pracuje doma,takže dnes toho asi moc nenapracujeSmajlík.Odpoledne mě čeká-snad už poslední-hrabání pod třešněmi,manžel dolaďuje plot-podařil se mu,tak je spokojený a užívá si pochvaly od nás všech Smajlík.Děvčata,ať se Vám dnešek vydaří k Vaší spokojenosti.
Obrázek uživatelky
profil
pro mlhu není vidět ani na 20metrů, ale snad potom bude hezky. Já dnes dopoledne jedu do Brna s Verunkou, jedem na rovnátka. mě se nezdá, že by je potřebovala a paní Mudr.ano, tak je to asi v pořádku.Uvidíme.Včera jsem do večera pekla a vařila a spát jsme šla dost pozdě. Stejně v telce nic nebylo a u vaření se mi opera nechtěla poslouchat...Alenku jsem ještě nepřivítala, určitě se měla fajn a je dobře, že jsi zase mezi námi..Zdenička má už za sebou doktora s manželem, to jste byli brzy.Já vám přeji pěkný den a ať se vám všude daří.Marcelka bude objíždět hřbitovy a já mám také ještě jeden.Kytice ze stříbrného smrku a mahonky a větviček je nachystaná a kateřinky také, jen mít čas. Snad odpoledne.......SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já už jsem chvíli vzhůru, ale první jsem šla na emailíky...bylo tam včera 425kousků..trošku jsem pomazala reklamy a na pár hezkých od vás se už i koukla...SmajlíkSmajlík
Výlet se nám vydařil..měli jsme krásné počasíčko...
tady u nás asi i pršelo, přivítaly nás loužeSmajlík
Muž má ještě dnes volnoSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles