Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| alenasilha | badysek | Datum vložení: 29.10.2013 12:30 hod. | |||
|
zrovna jsem to kafíčko vypila a štrůdlík k němu | ||||
| badysek | Dobrou chuť k obědu, | Datum vložení: 29.10.2013 12:18 hod. | |||
|
právě jsme se vrátili,my dneska budeme mít dušenou mrkev s bramborem![]() ![]() Teprve budu vařit ![]() Všem přeji pěkné odpoledne a příjemné kafíčkování ![]() ![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 29.10.2013 12:08 hod. | |||
|
Tak jdu popřát dobrou chuť, po druhé hodině opět odjíždíme. Ještě ž už nechytám truhličky , jen sem tam , co jsem chtěla mám, přes třicet nechci jít. Tady začíná mrholit![]() Tak pěkné odpoledne všem. ![]() |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 29.10.2013 11:58 hod. | |||
|
![]() Přeji dobré chutnání. Já budu vařit rajskou omáčku.Papriky jsou upečené. Natrhala jsem si nějaké šípky tak jsem je čistila na zahradě.Teď půjdou do sušky a chci také namořit česnek. Mějte pěkné odpoledne, jak na cestách nebo třeba i u lenošení. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré dopoledne | Datum vložení: 29.10.2013 10:42 hod. | |||
|
jdu jen nakouknout..chystáme se s mužem do města...ještě nás do Dušiček čekají 2hřbitovy, ale to zvládneme.. HALI.. tak to mám být, hezký plot se postavil, pochvala je zasloužená![]() asi nestihnu přijít do 12hod.domů..přeji Vám dobré chutnání ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 29.10.2013 08:37 hod. | |||
|
u nás krásně svítí sluníčko 16*C Ale dlouho asi tak nebude,cítím se mizerně,bolí mně celý člověk už 3den.Tak musím zobat lékařské bonbonky![]() Za chvílí jedeme ještě na hřbitov dozdobit hrobečky...... Sari -Zdeničko vidím,že se taky nenudíš ![]() ,pořád po doktorech...Blani už je líp???? Děvčátka omlouvám se ještě jsem vše nedočetla.Tak jenom všem přeji krásný den!!!!!! |
||||
| Bm68 | Hezké ráno, | Datum vložení: 29.10.2013 08:14 hod. | |||
|
děvčata. U nás drobně prší. Byla jsem u doktora na krvi a v lékárně a teprve jdu snídat a číst, co píšete. |
||||
| Hali | Krásný den všem pilným "seniorkám"! | Datum vložení: 29.10.2013 08:06 hod. | |||
|
U nás je nádherně,vítr utichl a nic zlého nepřihnal.Za chvíli jedeme dolů do města a na hřbitov.Zastavíme se i u nejmladší rodinky,jsou všichni doma-vnuci jsou nachlazení,snacha má volno a syn pracuje doma,takže dnes toho asi moc nenapracuje .Odpoledne mě čeká-snad už poslední-hrabání pod třešněmi,manžel dolaďuje plot-podařil se mu,tak je spokojený a užívá si pochvaly od nás všech .Děvčata,ať se Vám dnešek vydaří k Vaší spokojenosti. |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné ráno, | Datum vložení: 29.10.2013 08:06 hod. | |||
|
pro mlhu není vidět ani na 20metrů, ale snad potom bude hezky. Já dnes dopoledne jedu do Brna s Verunkou, jedem na rovnátka. mě se nezdá, že by je potřebovala a paní Mudr.ano, tak je to asi v pořádku.Uvidíme.Včera jsem do večera pekla a vařila a spát jsme šla dost pozdě. Stejně v telce nic nebylo a u vaření se mi opera nechtěla poslouchat...Alenku jsem ještě nepřivítala, určitě se měla fajn a je dobře, že jsi zase mezi námi..Zdenička má už za sebou doktora s manželem, to jste byli brzy.Já vám přeji pěkný den a ať se vám všude daří.Marcelka bude objíždět hřbitovy a já mám také ještě jeden.Kytice ze stříbrného smrku a mahonky a větviček je nachystaná a kateřinky také, jen mít čas. Snad odpoledne.......![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | dobré ránko | Datum vložení: 29.10.2013 07:39 hod. | |||
|
Já už jsem chvíli vzhůru, ale první jsem šla na emailíky...bylo tam včera 425kousků..trošku jsem pomazala reklamy a na pár hezkých od vás se už i koukla...![]() ![]() Výlet se nám vydařil..měli jsme krásné počasíčko... tady u nás asi i pršelo, přivítaly nás louže ![]() Muž má ještě dnes volno ![]() ![]() |
||||