Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
tak jsme doma, sotva jsem otevřela PC, byla tam zpráva a klikačka na bankovky. Tak jsem jich chytla 9. Bylo potřeba. Jinak jsme na rovnátka až zase 18.11, až bude jeden zub venku, chtěla jí ho hned vytrhnout,že to tam zmrazí a Verča řekla, že si ho vykroutí do 18. sama. Pak jsme šly do Ikee, měla tam k narozeninám tričko, poukaz na dortík dle výběru a puzlíky, za které si kupuje nějakou hračku. Najedly jsme se tam a mamka přijela, tak jsme rychle ještě byly v Tescu.Mám nohy unavené, ale už sedím. Manžel doma vše zvládl a najedli se všichni dobře i vyskládali nádobí do myčky. Já jsem si koupila bílý vánoční kaktus je plný květů. To pro radost. ....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsme doma konečně, do zítra je klid.
Orchidejky mi také kvetou 4 , ale už déle, tak odkvétaji.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Karofko, na kytičky už taky dojde,pěkně kvetou, alemá se ochladit, takže je budu uklízet...SmajlíkSmajlík

měla jsem 6 orchideí, dostala jsem je k šedesátce,někde jsem vyštudovala, že se mají po dvou letech přesadit, tak jsem byla pilná, přesadila je,postupně mi odešly a zůstaly mi jen dvě.Také mi nasazují na květy...

hřbitov mám na starosti jeden u nás, máme tam obojí rodiče,mého bratra a mé prarodiče...dnes tam nepůjdu...mám tam vše hotovo...jinak pojedeme navštívit hrob mojí sestry a švagra do vedlejší vesnice...
Obrázek uživatelky
profil
teprve sedám k PC a vidím, cojste všechno napsaly a co už jste dnes podnikly...
hezky to shrnula Marcelka... jste všechny šikovné...Smajlík
já tu mám na dva dny vnoučata,tak máme co podnikat...
dnes má manžel narozeniny, s Lucinkou jsme mu dělaly dort...
vařila jsem i slavnostní oběd, kuřecí řízky a bramborový salát...ještě jsme stihly zajít do COOPU a dopoledne bylo fuč...Smajlík
Smajlík
po obědě jsem hrabala listí - sbírám to sekačkou - budu na to muset najet ještě jednou, není vše opadané...to už ale bude brnkačka...
kluci jeli do servisu vyměnit pneu...
chtěly jsme jít s Lucinkou na šípky, ale začalo pršet,tak nic...Smajlík

truhliček budu mít možná s odřenýma ušima 30...ráno mi něco naklikala Lucka...

mějte všechny pěkné odpoledne, doufám, u doktorů vše dobré...
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
V neděli jsme byli v Kroměříži na hřbitově a u maminky.V pondělí jsme měli svátek a já opravdu svátkovala. Nic se mně nechtělo. Trochu jsem si četla a žehlila. Dnes jsem vařila gyroz a umývala okna a prala záclony. Mám zatím umyté jen tři okna. Dnes nefučí není zima, ale sluníčko se vůbec neukázalo.Smajlík Mám tu ještě nějaké zašívání, ale dnes se mě už do toho nechce.
Obrázek uživatelky
profil
už jsme měli jet, ale čekáme na vnuka. Dočetla jsem a udělala si poznámky, abych mohla reagovat na vaše podněty.
Makuško a Janičko, na hřbitově jsme byli jen u nás . Jakmile přijde vnuk, pojedeme na další. U nás dopoledne svítilo sluníčko, v noci pršelo, teď je pod mrakem.
Alči, měli jste krásný víkend, určitě jsi si odpočinula.
Majko, je fajn, když jsou naši mužští šikovní. Ty máš krásný plot, já bezvadně uklizenou garáž. U nás bude v sobotu přistavený kontejnér, tak se tam všechno harampádí přemístí.
Batole,rýmování ti jde zřejmě samo, je to dar od boha!
Zdeničko, já se také nikdy nenudím. Až se budeme nudit, už to moc dobré nebude.
Blaničko, hlavně, ať už máš krev a všechno ostatní v pořádku!!!!!
Věrko, já už mám orchidejku jen jednu, ale také včera pustila nový stvol a nádherně mi kvete kaktus, který jsem přemístila z balkónu domů.
Právě vysvitlo sluníčko a vnuk už jde.
Mějte pěkné odpoledne!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Batole my dnes dietně s olivovým olejem,ale bylo to dobréSmajlíkSmajlík
Tak moje orchidejky budou odpočívat,ale kvetly strašně dlouhoSmajlíkSmajlík
Jdu taky lovit stříbrňáky ,pořád mi chybíSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Věrko, také mě znovu pokvetou orchidejky.Já mám čtyři.Jedna kvete.Ta poslední co odkvetla, má na konci stvolu po opadení květů, zase tři poupata.Dvě zbývající mají už krátké stvoly na květ.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
No, my jsme už po papáníčku a dlouho přemýšlíme, jestli někam vyrazit. Někdy se tak nechce.... člověk by měl tělíčko poslouchat-jenže kde je mez? Smajlík
Badýsek V mrkvi jsme dusili ještě kousek vepřového a po tom se mohl můj děda utlouci. U sebe doma jsem to nevařila, ale začnu, však si zvyknou!
Obrázek uživatelky
profil
chvilka oddechu a jdu teprve vařitSmajlíkSmajlíkšpenát a vařené hovězí-to už tedy vařím...jen špenát a brambor dodělám

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles