Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Pěkný podvečer, | Datum vložení: 29.10.2013 17:18 hod. | |||
|
tak jsme doma, sotva jsem otevřela PC, byla tam zpráva a klikačka na bankovky. Tak jsem jich chytla 9. Bylo potřeba. Jinak jsme na rovnátka až zase 18.11, až bude jeden zub venku, chtěla jí ho hned vytrhnout,že to tam zmrazí a Verča řekla, že si ho vykroutí do 18. sama. Pak jsme šly do Ikee, měla tam k narozeninám tričko, poukaz na dortík dle výběru a puzlíky, za které si kupuje nějakou hračku. Najedly jsme se tam a mamka přijela, tak jsme rychle ještě byly v Tescu.Mám nohy unavené, ale už sedím. Manžel doma vše zvládl a najedli se všichni dobře i vyskládali nádobí do myčky. Já jsem si koupila bílý vánoční kaktus je plný květů. To pro radost. ....![]() ![]() |
||||
| Sarita | / | Datum vložení: 29.10.2013 16:21 hod. | |||
|
Tak jsme doma konečně, do zítra je klid. Orchidejky mi také kvetou 4 , ale už déle, tak odkvétaji. ![]() |
||||
| koudy | ještě | Datum vložení: 29.10.2013 16:17 hod. | |||
|
Karofko, na kytičky už taky dojde,pěkně kvetou, alemá se ochladit, takže je budu uklízet...![]() ![]() měla jsem 6 orchideí, dostala jsem je k šedesátce,někde jsem vyštudovala, že se mají po dvou letech přesadit, tak jsem byla pilná, přesadila je,postupně mi odešly a zůstaly mi jen dvě.Také mi nasazují na květy... hřbitov mám na starosti jeden u nás, máme tam obojí rodiče,mého bratra a mé prarodiče...dnes tam nepůjdu...mám tam vše hotovo...jinak pojedeme navštívit hrob mojí sestry a švagra do vedlejší vesnice... |
||||
| koudy | hezký den, | Datum vložení: 29.10.2013 16:07 hod. | |||
|
teprve sedám k PC a vidím, cojste všechno napsaly a co už jste dnes podnikly... hezky to shrnula Marcelka... jste všechny šikovné... ![]() já tu mám na dva dny vnoučata,tak máme co podnikat... dnes má manžel narozeniny, s Lucinkou jsme mu dělaly dort... vařila jsem i slavnostní oběd, kuřecí řízky a bramborový salát...ještě jsme stihly zajít do COOPU a dopoledne bylo fuč... ![]() ![]() po obědě jsem hrabala listí - sbírám to sekačkou - budu na to muset najet ještě jednou, není vše opadané...to už ale bude brnkačka... kluci jeli do servisu vyměnit pneu... chtěly jsme jít s Lucinkou na šípky, ale začalo pršet,tak nic... ![]() truhliček budu mít možná s odřenýma ušima 30...ráno mi něco naklikala Lucka... mějte všechny pěkné odpoledne, doufám, u doktorů vše dobré... ![]() |
||||
| Bobina | Hezký den. | Datum vložení: 29.10.2013 14:40 hod. | |||
|
V neděli jsme byli v Kroměříži na hřbitově a u maminky.V pondělí jsme měli svátek a já opravdu svátkovala. Nic se mně nechtělo. Trochu jsem si četla a žehlila. Dnes jsem vařila gyroz a umývala okna a prala záclony. Mám zatím umyté jen tři okna. Dnes nefučí není zima, ale sluníčko se vůbec neukázalo. Mám tu ještě nějaké zašívání, ale dnes se mě už do toho nechce. |
||||
| Macizaj | Ahojky, | Datum vložení: 29.10.2013 14:26 hod. | |||
|
už jsme měli jet, ale čekáme na vnuka. Dočetla jsem a udělala si poznámky, abych mohla reagovat na vaše podněty. Makuško a Janičko, na hřbitově jsme byli jen u nás . Jakmile přijde vnuk, pojedeme na další. U nás dopoledne svítilo sluníčko, v noci pršelo, teď je pod mrakem. Alči, měli jste krásný víkend, určitě jsi si odpočinula. Majko, je fajn, když jsou naši mužští šikovní. Ty máš krásný plot, já bezvadně uklizenou garáž. U nás bude v sobotu přistavený kontejnér, tak se tam všechno harampádí přemístí. Batole,rýmování ti jde zřejmě samo, je to dar od boha! Zdeničko, já se také nikdy nenudím. Až se budeme nudit, už to moc dobré nebude. Blaničko, hlavně, ať už máš krev a všechno ostatní v pořádku!!!!! Věrko, já už mám orchidejku jen jednu, ale také včera pustila nový stvol a nádherně mi kvete kaktus, který jsem přemístila z balkónu domů. Právě vysvitlo sluníčko a vnuk už jde. Mějte pěkné odpoledne! ![]() ![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 29.10.2013 14:20 hod. | |||
|
Batole my dnes dietně s olivovým olejem,ale bylo to dobré![]() ![]() Tak moje orchidejky budou odpočívat,ale kvetly strašně dlouho ![]() ![]() Jdu taky lovit stříbrňáky ,pořád mi chybí ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 29.10.2013 13:40 hod. | |||
|
![]() Věrko, také mě znovu pokvetou orchidejky.Já mám čtyři.Jedna kvete.Ta poslední co odkvetla, má na konci stvolu po opadení květů, zase tři poupata.Dvě zbývající mají už krátké stvoly na květ. ![]() ![]() |
||||
| batole | zdravím | Datum vložení: 29.10.2013 13:23 hod. | |||
|
No, my jsme už po papáníčku a dlouho přemýšlíme, jestli někam vyrazit. Někdy se tak nechce.... člověk by měl tělíčko poslouchat-jenže kde je mez? ![]() Badýsek V mrkvi jsme dusili ještě kousek vepřového a po tom se mohl můj děda utlouci. U sebe doma jsem to nevařila, ale začnu, však si zvyknou! |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 29.10.2013 13:10 hod. | |||
|
chvilka oddechu a jdu teprve vařit![]() špenát a vařené hovězí-to už tedy vařím...jen špenát a brambor dodělám |
||||