Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | ** | Datum vložení: 29.10.2013 19:35 hod. | |||
|
Neuhádla jsem hádanku a tak jsem v profile...žirafka na 3dny, že mi to ale sluší???![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 29.10.2013 19:18 hod. | |||
|
Mě taky orchidej klempíruje. Jestli je moc ulitá, prostě nevím. Listy držej, ale nekvete. Tak hezkou dobrou noc. ![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Děvčata, | Datum vložení: 29.10.2013 19:02 hod. | |||
|
v nečem dělám chybu, ale nevím v čem. Já jsem je také máčela ve vodě z kohoutku jednou za týden a hnojila hnojivem pro orchideje, asi je to rukama, mám je levý...Nakukuji, ale už končím.....Dobrou![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Dobrý večer. | Datum vložení: 29.10.2013 18:49 hod. | |||
|
![]() K orchidejím.Já je mám na jih a namáčím je do klasické vodovodní vody.Mám je tam 6 hodin. Hnojím někdy za 14 dní.Hnojivem na orchideje. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 29.10.2013 18:46 hod. | |||
|
holky..já mám dvě orchideje, ještě jsem je nemáčela, mám je i ve stejných květináčích..úplně se divím, že mi kvetou jako bláznivé, jedna má dokonce 4 šlahouny květů, ta už pomalu odkvétá,ale na koncích má pupeny,tak uvidíme, kvetou snad už půl roku...jedna mi uhynula brzy po koupení, tyto jsou dárky, tak kvetou už několik let Já vám přeji hezký večer a dobrou nocku ![]() ![]() |
||||
| koudy | nedá mi to, | Datum vložení: 29.10.2013 18:44 hod. | |||
|
ještě k těm orchideím...namáčím do dešťovky, jednou za čas přihnojím a okna mám na východ... přeji všem pěkný večer... |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný večer | Datum vložení: 29.10.2013 18:32 hod. | |||
|
chybí mě jedna pokladnice do 70 a tak už neklikám skoro vůbec. To mě stačí. 30 už jich neudělám a tak se honit už nebudu....Užijte si zbytek dne v pohodě a přeji všem pěknou dobrou noc........![]() ![]() ![]() Děvčata já také neudržím orchideje , kvetou mi dost dlouho a upadají listy. Už jsem to vzdala, jak píše Koudy, mám také nakoupou zeminu pro ně, hnojiva, tyčky atd a skončila jsem. Dcera má okna na východ a má je nádherné, já na západ a je všude moc horko a sušší vzduch. Už se pokoušet nebudu, pokud ji dostanu místo kytice , tak ji mám do té doby, než sama odejde. |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 29.10.2013 17:28 hod. | |||
|
Já taky všechny kytky uleju. Ještě jich máme plný balkón. Jestli uhoděj mrazíky, tak budou muset někam dovnitř. Zatím to počasí jde, ale fouká moc silný vítr. Tak se mějte hezky, ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | Karofko, | Datum vložení: 29.10.2013 17:23 hod. | |||
|
tak já nevím,proč ...dělala jsem vše podle pokynů...prostě uhynuly...začaly uvadat listy a postupně mi odešly...nedávno jsem se o orchdeích bavila s neteří a ta mi říkala, že jim nevěnuje žádnou velkou péči, má je šest let a stále jí kvetou...já nakoupila novou zeminu, hnojiva,květináče a dala jim všemožnou péči a tak to dopadlo...prostě nevím... |
||||
| Anicka59 | Hezký večer | Datum vložení: 29.10.2013 17:23 hod. | |||
|
právě jsem vyrobila 100 truhel | ||||