Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Avemor | *** | Datum vložení: 29.10.2013 23:47 hod. | |||
|
I moje orchidej má stále nové listy a nekvete máčím je za 10 dnů. | ||||
| Bm68 | Dobrý večer, | Datum vložení: 29.10.2013 21:18 hod. | |||
|
je přestávka v Ordinaci, tak se jdu rozloučit. Koukám, co je tu nových příspěvků, to ani nestihnu přečíst, asi až ráno. Dnes jsme byli chvilku na zahradě a pak na hřbitově u nás,leží tam přítelovi rodiče. Je mi konečně líp, doufám, že už to bude trvalé, musím to zaklepat. Klep, klep. Všem vám přeju dobrou noc, sladké sny a zítra, kdo jdete k lékaři, ať je vše v pořádku. Snad se budu už vyskytovat častěji a budu zase v obraze. Ale taky mám skluz v mejlech,musím to rychle probrat, zase pořád tu sedět nemůžu. Tak a už opravdu dobrou noc ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Jani, | Datum vložení: 29.10.2013 20:28 hod. | |||
|
ať se daří![]() ![]() |
||||
| vocjan | Jdu popřát | Datum vložení: 29.10.2013 20:25 hod. | |||
|
dobrou noc. ![]() ![]() Zítra přijdu až večer.Jedeme na kontrolu na oční a pak k sestře. Tak buďte hodné. ![]() ![]() |
||||
| alenasilha | ALI | Datum vložení: 29.10.2013 20:25 hod. | |||
|
končí to 7.11 | ||||
| fanypol | * | Datum vložení: 29.10.2013 20:18 hod. | |||
|
Dobrou noc..ještě kouknu na pár fotek a už to vypnu..mám 28 pokladniček, to už do 30 kousků doklepu.. ještě to nekončí, až v listopadu, že?? |
||||
| badysek | Jdu se taky loučit, | Datum vložení: 29.10.2013 20:16 hod. | |||
|
Marti moc Ti to sluší Pěkně se Vám dařilo s Jankou v klikačce ,gratuluji!!!! Ale mě taky měla jsem 15![]() ![]() ![]() Orchidejky - dělám tak jak Janka a jsou úžasné!!!!! ![]() Dobrou nocku a pěkné sny!!!!!! ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 29.10.2013 20:15 hod. | |||
|
ještě k orchidejím..já mám tu malou flaštičku hnojivo na orchideje asi 3-4 roky co mám orchidejky a ještě stále není prázdná..já totiž zapomínám zalívat a hnojit, a holky mi kvetou i když se jim nevěnuji...ale občas je vyfotím, to se jim asi líbí![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | - | Datum vložení: 29.10.2013 20:15 hod. | |||
|
jdu všem poořát klidnou dobrou noc...![]() ![]() ![]() jdeme se s dětma dívat na Ordinaci...dobrou noc... |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 29.10.2013 19:59 hod. | |||
|
Tak se jdu rozloučit. Zítra opět náročný den čeká. Mějte pěkný vešer a dobrou noc všem. ![]() Marti máš pěknou ikonku. |
||||