Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | Hezké ráno | Datum vložení: 30.10.2013 08:53 hod. | |||
|
Vidím, že také seniorky se proměnily v žirafy. No já tu hádanku ignorovala, protože na profilu mít místo bolonáčka žirafu nechci. Jinak počasí nic moc, je pod mrakem, teplota je na 11°C,a co se mé osoby týče, spala bych jak miminko, ale kvůli klikačce nemůžu a vidím to tak na dnešní 3 kávičky. Mám již 104 pokladnic, zítra celé dopoledne budu u lekařů, tak uvidíme, zda-li to dám na těch 150. | ||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 30.10.2013 08:50 hod. | |||
|
aby zlepšení bylo trvalé!!!!!!!!!![]() ![]() Regi, máte to s mužem opravdu hodně náročné. Snažte se také trochu odpočívat, ale většinou to moc nejde, že? Makuško, snad bude mít Markétka jen nějakou virózu, která brzy přejde! Buďte všechny v pohodě! ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 30.10.2013 08:46 hod. | |||
|
Tak si tady pročítám o orchidejkách, na to už jsem reagovala včera, ale. Přišla jsem večer nějaká unavená, tak jsem si řekla, že se pokusím nachytat nějaké stříbňáky. Seděla jsem poctivě celou hodinu a chytila dva a k tomu hromady zlata, zlato, diamanty, štísko, což jsem vůbec nepotřebovala. Nevím, jak symboly skáčí, ale to, co se má chytat se mi většinou neobjevuje. Mám 9 pokladnic. Kdybych měla stříbrné, bylo by jich víc. No, nevadí. Pokud se dostanu k tomu, abych něco napsala, získám body jinak.Všem, které máte hodně pokladnic, gratuluji! Dnes máme babinec. Od pátku jsem pořád někde, tak už se těším, že se pobavíme a zasmějeme. Večer jsem ukládala do pytlů různé prádlo a oblečení. Dnes je u nás Diakonie, tak to tam odnesu. V sobotu se bude sbírat nebezpečný odpad, odneseme starý PC a různé nebezpečné věci, které se u nás nastřádaly a budu mít uklizeno na hrubo. Vařit budu ryby zapečené v alobalu, brm. kaši a čínský salát. Mějte pěkný den, ať vás nic nebolí. Blani, držím pěsti |
||||
| badysek | Marti, | Datum vložení: 30.10.2013 08:34 hod. | |||
|
taky hádala a špatně![]() Gratuluji 70 -tce ,já jedu na 50 měla jsem vyluku![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Hurá, | Datum vložení: 30.10.2013 08:23 hod. | |||
|
Gratulujeme, právě jste naplnila 70 pokladnic a dosáhla jste tak na výhru 20 000 bodů do Chytrého konta jeden dárek dle výběru: Top dlouhý růžový, Hrubá mořská sůl a 3 druhy pepře, Krmivo pro psy Adult Mini, Balíček mléčných výrobků, Balíček výrobků Lagris-Podravka, Pánvička na toust, Poukaz na 200 Kč nebo 50 000 bodů na účet v Chytrém kontu. I nadále můžete soutěžit a snažit se získat hodnotnější výhru. Naplníte-li 100 a více pokladnic, získáte 25 000 bodů do Chytrého konta jeden dárek dle výběru: Skládací deštník, Skládací koš, Balíček výrobků Lagris-Podravka, Kuchyňská váha, Filtrační konvice nebo 75 000 bodů na účet v Chytrém kontu. Držíme palce. ChytráŽena. Doplnila jsem a hotovo. ![]() |
||||
| 2baculka | Zdravím všechny seniorky. | Datum vložení: 30.10.2013 08:22 hod. | |||
|
Už máme konec teplých dní. Obloha je šedivá jen začít pršet. V pondělí jsme jeli alespoň rozsvítit na hroby. V Dobrušce dal bratr věnec, hrob nikdo neumyl, my se tam dost těžko s taťkou dostáváme, je to nárčné časově. U mužových rodičů jsme sice dali koupený křížek, ale je to malé. Chryzantéma je už dost odkvetlá, potřebuje buď vyměnit, nebo udělat alespoň misku s mahonem a staticí. Jenže minulý týden byl pracovní a v pondělí jsme si přivezli dceru, aby nebyla stále sama. Už se ji začíná stýskat samotné doma. Odpoledne za maminou a včera přijel jeden bratranec z Prahy a chtěl se u našich stavit. Tudíž jsem vzala jen z hrobu to uvadlé a pádili honem zpět, aby někdo u taťky byl. Neslyší zvonek. No neudělám asi nic a už hlásí mrazíky, tudíž i ta květina zčerná a nebude to hezké. Zítra jdeme zase staťkou na masáž, no nestíhám. Píšete op orchidejkách. Doma je nyní zalívám nezalívám a ony mají nasazená lata na květ. Musím věřit tomu, že jim občas někdo dolije vodu. |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný den, | Datum vložení: 30.10.2013 08:18 hod. | |||
|
máme pod mrakem, mírně padá mlha....Markyjela k doktorce, vypadá to na angínu, ale vysoké teploty neměla. Uvidíme...Kristýnko, tys také hádala, že máš žirafku? No co je to legrace, na té diskuzi už je těch žirafek víc.....Mě se takové aktivity líbí, dnes jdu vařit, tak dopoledne se neukážu. Rozvařím a rozpeču dvě jídla.....Pěkný den![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 30.10.2013 08:01 hod. | |||
|
Dneska už zamračeno,10*C.Jedeme pro zelí a pak jdu do sauny tak papa,příjemný den přeji a u doktoru dobré pořízení![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 30.10.2013 02:43 hod. | |||
|
Díky asi se o ni špatně starám. | ||||
| batole | Avemor | Datum vložení: 30.10.2013 00:33 hod. | |||
|
Na Vánoce jsem dostala bílou orchidej. Ještě teď má 3 poupata a listy stále rostou. Nevím co s ní přes zimu.![]() |
||||