Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Kristo, tak jsem ti odpověď poslala. Žirafku bych moc nechtěla, jsem spokojená se svojí ikonkou. I když - tobě i Makušce sluší, máte hezké. Do sauny jsem dříve taky ráda chodila. Pršelo i u nás, ale už vítr mtraky rozehnal a je sluníčko.
Věrko, s páteří je problém, mám taky nález na bederní i na krční a prášky - všude je tolik nežádoucích možných účinků, že by je člověk nejraději zahodil.A jak chodíš na ten pořístroj, to ti pomáhá, ne?
Já se zase dnes dozvěděla, že musím brát Warfarinu víc, mám pořád tu krev hustou.
A další zpráva, syn si nenechal napsat nemocenskou, ale má dovolenou a chce jít už v pondělí do práce. Jsem na mrtvici.
Obrázek uživatelky
profil
jdu popřát pěkné odpoledneSmajlík
Na oběd jsme dnes měli kuřátko na zelenině.
Už jsem se vysaunila ,u nás zamračeno sem tam i popršankovaloSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tu je ta hádanka:Musela jsem si zmenit profilovku,protoze jsem neuhodla hadanku. 3 dny musi byt jako profilovka zirafa. Zkus to taky: Reseni mi posli pouze ve zprave, nepsat do komentu, uhodnes,muzes si nechat svoji profilovku. Neuhodnes,najdi si zirafu a 3dny ji musis mit pokud jsi ferovy hrac.

Ted hadanka......Jsou 3 hodiny rano, spíš a necekane za dverma stoji tvoji rodice,chteji s tebou posnidat.Ty mas marmeladu,med,vino,chleb a syr. Co otevres jako prvni????....Jeste jednou....nepsat verejne,jen me.
Obrázek uživatelky
profil
Batole, můj muž se s počítačem seznamoval až po 60tce. Když mu došlo penzijko tak jsme PC koupili a on se učil. Já moc neuměla byla jsem spíše samouk. Co jsem dělala v práci byly vždy už tapulky udělané nebo nastavený program na zapisování faktur. Muím mužovi občas něco připomenout, ale snaží se. Má mailovou adresu a hledá si i v mapách, ve zprávách. Hraje rád karty. Záleží na chuti zkoušet něco nového a zda je v blízkosti někdo, kdo poradí.
Obrázek uživatelky
profil
Kdo ještě obědváte, přeju dobré chutnání.Smajlík My měli od včera filé, akorát dnes s bramborem, včera s kaší. A teď peču slanou cuketovou buchtu.
Obrázek uživatelky
profil
Je to diskuze Multíkovo dobrodružství asi strana 6 a psala to miney777-nebo tak nějak.Aholky, Přeji úspěch ať nejsi další žirafka.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata.Smajlík Jsem tu opravdu pozdě, ale vzhůru už jsem dávno. Jenom hned ráno přišel Pepík mi montovat nějaká provizorní držátka na sporák, než mi přijde to správné madlo. A on nemá rád, když sedím u noťasu, tak jsem ho raději nezapínala.
Taky nevím nic o hádance.Ráda se poučím.
Alči, já na tu šedesátku nakoukla,ale samozřejmě že chci zůstat na CHž. Viděla jsem, že tam má Marta hromadu článků,ale zatím jsem žádné nečetla.
Teď jdu číst vaše příspěvky.
Obrázek uživatelky
profil
Marti nebo Kristo naveďte mě na hádanku prosím já nic nenašla.
Obrázek uživatelky
profil
Trochu pozdě ale přece se hlásím. už jsme byli v nemocnici odevzdat ten monitor na tlak a u obvodní na injekci.Smajlík
Tak klikejte , já mám 23 pokladnic a jsem spokojenaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jak by se Vam libil vikend presne na miru v Peci pod Snezkou urceny seniorum?

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles