Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Kuk, | Datum vložení: 30.10.2013 14:44 hod. | |||
|
Kristo, tak jsem ti odpověď poslala. Žirafku bych moc nechtěla, jsem spokojená se svojí ikonkou. I když - tobě i Makušce sluší, máte hezké. Do sauny jsem dříve taky ráda chodila. Pršelo i u nás, ale už vítr mtraky rozehnal a je sluníčko. Věrko, s páteří je problém, mám taky nález na bederní i na krční a prášky - všude je tolik nežádoucích možných účinků, že by je člověk nejraději zahodil.A jak chodíš na ten pořístroj, to ti pomáhá, ne? Já se zase dnes dozvěděla, že musím brát Warfarinu víc, mám pořád tu krev hustou. A další zpráva, syn si nenechal napsat nemocenskou, ale má dovolenou a chce jít už v pondělí do práce. Jsem na mrtvici. |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 30.10.2013 14:20 hod. | |||
|
jdu popřát pěkné odpoledne![]() Na oběd jsme dnes měli kuřátko na zelenině. Už jsem se vysaunila ,u nás zamračeno sem tam i popršankovalo ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Blani ,skopírovála jsem ji :-D | Datum vložení: 30.10.2013 14:16 hod. | |||
|
tu je ta hádanka:Musela jsem si zmenit profilovku,protoze jsem neuhodla hadanku. 3 dny musi byt jako profilovka zirafa. Zkus to taky: Reseni mi posli pouze ve zprave, nepsat do komentu, uhodnes,muzes si nechat svoji profilovku. Neuhodnes,najdi si zirafu a 3dny ji musis mit pokud jsi ferovy hrac. Ted hadanka......Jsou 3 hodiny rano, spíš a necekane za dverma stoji tvoji rodice,chteji s tebou posnidat.Ty mas marmeladu,med,vino,chleb a syr. Co otevres jako prvni????....Jeste jednou....nepsat verejne,jen me. |
||||
| 2baculka | Pročítám zpětně co se událo v PO a ÚT. | Datum vložení: 30.10.2013 14:09 hod. | |||
|
Batole, můj muž se s počítačem seznamoval až po 60tce. Když mu došlo penzijko tak jsme PC koupili a on se učil. Já moc neuměla byla jsem spíše samouk. Co jsem dělala v práci byly vždy už tapulky udělané nebo nastavený program na zapisování faktur. Muím mužovi občas něco připomenout, ale snaží se. Má mailovou adresu a hledá si i v mapách, ve zprávách. Hraje rád karty. Záleží na chuti zkoušet něco nového a zda je v blízkosti někdo, kdo poradí. | ||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 30.10.2013 12:30 hod. | |||
|
Kdo ještě obědváte, přeju dobré chutnání. My měli od včera filé, akorát dnes s bramborem, včera s kaší. A teď peču slanou cuketovou buchtu. |
||||
| MaKuShKa15 | Pro Evičku | Datum vložení: 30.10.2013 11:08 hod. | |||
|
Je to diskuze Multíkovo dobrodružství asi strana 6 a psala to miney777-nebo tak nějak.Aholky, Přeji úspěch ať nejsi další žirafka.![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký den, | Datum vložení: 30.10.2013 10:06 hod. | |||
|
děvčata. Jsem tu opravdu pozdě, ale vzhůru už jsem dávno. Jenom hned ráno přišel Pepík mi montovat nějaká provizorní držátka na sporák, než mi přijde to správné madlo. A on nemá rád, když sedím u noťasu, tak jsem ho raději nezapínala.Taky nevím nic o hádance.Ráda se poučím. Alči, já na tu šedesátku nakoukla,ale samozřejmě že chci zůstat na CHž. Viděla jsem, že tam má Marta hromadu článků,ale zatím jsem žádné nečetla. Teď jdu číst vaše příspěvky. |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 30.10.2013 09:53 hod. | |||
|
Marti nebo Kristo naveďte mě na hádanku prosím já nic nenašla. | ||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 30.10.2013 09:40 hod. | |||
|
Trochu pozdě ale přece se hlásím. už jsme byli v nemocnici odevzdat ten monitor na tlak a u obvodní na injekci.![]() Tak klikejte , já mám 23 pokladnic a jsem spokojena ![]() |
||||
| Jane01 | vikend seniorky | Datum vložení: 30.10.2013 09:11 hod. | |||
|
Jak by se Vam libil vikend presne na miru v Peci pod Snezkou urceny seniorum? | ||||