Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Dobrý večer. | Datum vložení: 30.10.2013 17:53 hod. | |||
|
![]() Jsme doma.Z Olomouce jsme přijeli v 15 hodin.Paní doktorka byla spokojená a vysvětlila muži, že operace zatím nemusí být.Jen musíme kapat a jednou za 1/4 roku musí na kontrolu k ní.Pokud se se nic nezmění operace zatím nemusí být. Pak jsme jeli za zvířátky na zahradu. ![]() I já jsem přiznala na multíkách, že jsem neuhádla, ale ikonku nebudu měnit, protože nevím kde ji najít a fenky se mě líbí. Děvčátka, já zatím musím zaklepat, ale záda mě bolí zatím jen málo. Jinak přeji pěkný večer. ![]() ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 30.10.2013 17:37 hod. | |||
|
Věrko vypůjčím si kus tvého povídání sezení mi vadí jen proto,že když pak vstanu, nemohu se rozchodit a hlavně zdolat schody. To přesně je i moje potíž. |
||||
| 2baculka | Děvčata. | Datum vložení: 30.10.2013 16:54 hod. | |||
|
Protože mě po zlomení ruky pan Mudr na gyndě doporučoval brát vápník,řekl mi hned že jedině s vitamínem D. Jinak že se vápník nedostane dokostí. V létě, když svítí sluníčko je to bez Déčka, to nám sluníčko pomůže. V zimně nám holt příroda nepomůže. Pan doktor to bral jako radu, on je na přírodní produkty, tu chemii mi mi dával vždy, když nebyla jiná možnot. | ||||
| MaKuShKa15 | Blaničko, | Datum vložení: 30.10.2013 16:53 hod. | |||
|
žirafku si nedávej, ať neztratíš tak krásnou ikonku. Hlavně, že jsi se přiznala, žes to neuhodla........Čauky....![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Věruš a ostatní pěkný podvečer | Datum vložení: 30.10.2013 16:51 hod. | |||
|
Dokončili jsme úpravu dýně do podoby krásného " ksichtu" a je před domem. Verča chtěla rozsvítit, ale poslechla, že až bude víc tma.....Věruš, to ujití 1-2 km bych uznala, ale ty hole n echci, i když jsou určitě zdravotně dobré, ale dříve takové vynálezy nebyly a jak babičky lítaly po dědině.....My jsme nějaká jiná generace, napřed do nás cpaly samý penicilín a teď ty názvy ani neznáme. Já raději jen to, co je nezbytně nutné....Jen se svěř, apoň si jako hypochondr nepřipadnu já sama, protože na tom nic není, myslím, že těch potíží máme každá dost,jen se s tím hůře smiřujeme, ale na zázračné prášky já nevěřím, možná je to chyba, ale už je to tak...Zatím páčko, jak by napsala Evička-kuchařinka ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Tak holky, | Datum vložení: 30.10.2013 16:44 hod. | |||
|
myslela jsem si, jak jsem chytrá a hádanku jsem neuhodla. Tu žirafku si mám někde najít, nebo kde je berete? A taky nevím, jak to udělám,abych si tu svou ikonku pak mohla dát zpět. Byla totiž z animovaných obrázků, hýbala se a dávaly mi ji tam adminky. Věrko, to je něco, paní doktorka asi nečetla příbalový leták. Já vápník a vitamin D na osteoporózu beru už víc jak 15 let. Kristo, ono jde spíš o to, že mám brát jeden den jeden a druhý den dva. Mám strach, že to budu plést, už mám těch prášků hafo. Vařím klukům pórkovou polívku k večeři, dostala jsem pórek od kámošky, tak aby mi nevytekla, mažu do kuchyně. |
||||
| badysek | Děvčátka, | Datum vložení: 30.10.2013 15:45 hod. | |||
|
s tou páteří těžko říct co je lepší,zdá řezat nebo nechat tak...Mám rok a půl po operaci bederky,neměla jsem na výběr,ale je to dvojsečné,z jedné strany mám menší bolestí a druhá strana je taková musím se šetřit a jsem omezená,nemůžu nic zvedat,nejde se ohnout jak bych chtěla a kdybych to nedodržovala tak by přišla další operace.....Což není vyloučeno ani tak ![]() ![]() Blani ten valfarin Ti nezávidím,pořád davat pozor co jiš ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Regi, | Datum vložení: 30.10.2013 15:04 hod. | |||
|
Já už jsem si zvykla dělit bolest na menší a větší. Když je dobře tak mě stačí běhání po domě a někdy pomohu manželovi, ale když ne, tak na rozdíl od druhých mě nevadí sedět, právě naopak, tam mě nic nebolí, jen když vstávám, narovnám a pak zase něco udělám, ale dávám si pozor. Už to lepší nebude a já nikam prostě už nejdu. Když to udrží prášky, tak je dobře...Vy jste přece mladší, tak si to užívejte, dokud to jde. ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 30.10.2013 14:59 hod. | |||
|
Maky, je to smutné, a rehabky by ti nepomohly, alespoň kdyby ulevily. | ||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 30.10.2013 14:57 hod. | |||
|
Píšete o bolavých zádech, to je opravdu nepříjemná záležitost. Kolega chodí stále na masáže, vše si platí a už bez nich nevydrží, on má jen naději, že až mu ty rehabky nepomohou tak jen operace a to by prý dalo na celou páteř. Na orchidejky jsem teď lajdák. Nejsme doma tak beru převařenou vodu a trochu naleji, tak aby nestály ve vodě. Jelikož se dostanu domů vždy za dost dlouho, tak asi vodu vypijí a neuhnívají. Občas přidám hnojivo a ony se mi i tak zatím odvěčují. U našich mi jedna vyhodila nový šlahoun a druhá skomírá.Můj otec je maniak na zalývání. Všechny kytky jsou přelité a od nich orosená okna. Už jsem schovala kropičku a on si našel něco jiného. Nepamatuje si že slíbil,že už nic nezalije. No co naděllám. Dnes prý připouštěl vodu do kotle a rozházel všechny teploty. Doma v kuchyni bylo22 st. kotel netopil, radiátor sutedný a tak se snažil. On nechápe, že plyn, jak dotopí na nastavenou hodnotu tak vypne a radiátory jsou studené. Říká, mě není zima, ale aby vám nebylo zima. |
||||