Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Pěkný večer | Datum vložení: 30.10.2013 19:57 hod. | |||
|
teďka se dostávám k počítači na naše stránky a vidím, co jste dnes všecko napsaly. Přečtu si to,později v klidu... syn a snacha už odvezli děti... užila jsem si je, škoda že jen dva dny...byli jsme na šípkách a udělala jsem ten šípkový sirup, bude dobrý... jen se dnes s vámi rozloučím psát nebudu, hlava mi nějak nebere...podívám se na seriál a spát...i vám všem ,děvčata přeji pokojnou noc apěkné sny... |
||||
| badysek | Alči | Datum vložení: 30.10.2013 19:34 hod. | |||
|
už jsem přemýšlela kde ses nám poděla![]() Jdu se s Vámirozloučit tak dobrou nocku a pěkně se vyspěte ![]() A bolestí zahnat do kouta![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 30.10.2013 19:32 hod. | |||
|
Píšete o bolesti páteře. Holky, neznám nikoho, kdo podstoupil operaci páteře a je bez problémů. Mohla bych jmenovat 4 lidi ze svého okolí. Chodí hrozně, trpí a dva šli na novou operaci, která jim rovněž nepomohla.Manželův bratranec byl na operaci před rokem, je starý jako já a téměř nechodí. Pokud máte bolesti snesitelné, asi bych na operaci nešla. Mně často záda nebolí, ale pokud někdy ano, položím se zády na velký míč, na kterém cvičím a bolest přejde. Také všem přeji, aby jim bolest zad ustoupila a v klidu se vyspaly. Dnes jsem byla na babinci. Vždy se tam pobavím. Zítra musím zazimovat balkón. Dnes jsem vyprala rifle a bundy, zítra je vyžehlím. Líbí se mi všechny nové ikonky. Přeji všem klidnou, bezproblémovou noc! ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 30.10.2013 19:20 hod. | |||
|
nám dnes nešel internet a odpoledne jsme jeli na hřbitov..před chvílí mne synek konečně pustil k počítači ![]() ještě jsem nečetla ![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 30.10.2013 19:20 hod. | |||
|
Tak se jdu rozloučit. Všem co mbolí záda přeji aby bolesti přestaly.Máte pěkné ikonky![]() Jinak mějte pěkný večer a hlavně klidnou noc bez bolesti . ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Já vám všem přeji | Datum vložení: 30.10.2013 19:07 hod. | |||
|
pěkný večer, Vařila jsem uzené maso, jdu ho nakrájet do mrazáku na bramborové plněné knedlíky/někdy/.Polévka bude na zítra. Hezky se vyspěte a ať vás nic netrápí a nebolí. Dobrou noc....![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 30.10.2013 19:06 hod. | |||
|
Blani moc Ti sluší![]() ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 30.10.2013 18:12 hod. | |||
|
Blani náhodou je pěkňoučká. Dadi já si změnila (vlastně použila staré) Protože mi nic nechtěli uznat.Přihlašovala jsem se asi 15x. | ||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 30.10.2013 18:03 hod. | |||
|
Mějte se moc a moc hezky.![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Tak | Datum vložení: 30.10.2013 17:54 hod. | |||
|
už je tady. Moc to jako žirafa nevypadá, ale je to.![]() |
||||