Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Lidko, | Datum vložení: 30.10.2013 22:08 hod. | |||
|
všechno bude zas Ok.Držím taky palečky![]() Musíš myslet pozitivně![]() DRŽ SE!!!!!!! |
||||
| Bm68 | Lydie, | Datum vložení: 30.10.2013 21:28 hod. | |||
|
držím moc a moc palce,všechno bude dobré, uvidíš.![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| alenasilha | Lydie | Datum vložení: 30.10.2013 21:07 hod. | |||
|
přeji ti brzké uzdravení,a určitě se probudíš ,nepřemýšlej nad tím,mysli pozitivně a vše bude dobré | ||||
| Jakaz | Lydie950 | Datum vložení: 30.10.2013 20:41 hod. | |||
|
Taky držím palečky, určitě všechno bude dobré. Před skoro 20 lety jsem byla taky hodně špatná, narychlo mi brali ledvinu, křísili mně, chvíli jsem byla už na 2. straně řeky, ale děti ještě byly dost malé, to mně asi drželo nejvíc a probrala jsem se z toho. Chodím na kontroly a vše zatím v pořádku. Držím všechny palečky co mám a drž se. Jarka | ||||
| Anicka59 | Lydie950 | Datum vložení: 30.10.2013 20:24 hod. | |||
|
Tak to by asi nebylo jedno nikomu. Určitě to dopadne vše dobře, také budu držet pěsti a myslet na Tebe. Ono se to lehko říká, já vím, aby člověk na to nemyslel, ale vše bude dobré, uvidíš. | ||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 30.10.2013 20:24 hod. | |||
|
když tu byla řeč o operaci páteře..byla jsem svědkem, že lékařka říkala pacientovi, ať si na páteř nenechává sáhnout, dokud chodí, tak jen cvičit, rehabilitovat a cvičit![]() Mužova dcera je rehab. sestra a říká to samé, rozmluvila asi před 12-13 lety operaci mé sestře, ať raději jezdí do lázní a cvičí a vůbec se jí to nezhoršuje, jednou za rok chodí do špitálu na kapačky a je docela dobrá.. Dobrou nocku ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 30.10.2013 20:24 hod. | |||
|
![]() dobrou noc. Ikonku jsem také už změnila. ![]() ![]() Lydie, určitě to bude v pořádku. Jdu na Cesty domů. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Lydie | Datum vložení: 30.10.2013 20:19 hod. | |||
|
neboj..vzbudíšse..budeme na tebe myslet![]() |
||||
| Lydie950 | HEZKÝ VEČER DĚVČATA | Datum vložení: 30.10.2013 20:07 hod. | |||
|
Jak jsem vám psala, jsem se zdravím na štíru, moje gynekoložka si se mn ou starosti nedělá, tak jsem poprosila doktorku na onkologii a výsledek? Poslala mě na mahnetickou rezonanci a vásledek tohoto? 5 myomů na děloze, jedna vrozená cysta 6,5 cm, druhá cvysta na vaječníku 11,5 cm....honili mě z chirurgie a na gyndu...tak jdu v úterý pro výsledek krve a dohodnout termín operace, vyberou mě celou...jsem ráda, pořád mám nějaký problém, držte mi palce, abych se probudila z narkozy......jsem psychicky tak nějak hotová, mám strach, ze všeho, by to nebyla rakovina zase.....tak pa.... | ||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 30.10.2013 20:00 hod. | |||
|
Taky budu koukat na seriál, takže už vám všem přeju dobrou noc a krásné sny!!![]() ![]() |
||||