Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 31.10.2013 10:56 hod. | |||
|
gratuluju vám, co máte tolik pokladnic - Krista, Maky, Jana, Anička.... Já nemám ani 40. Ale to nevadí. Alčo, už je mi mnohem líp, křeče už jen ráno a večer, na radu pana doktora sprchuju nohu střídavě ledovou a horkou vodou. Ale jsem furt hrozně unavená a pořád se mi chce spát. Syn dělá, jako by mu nic nebylo, ale včera byli na hrobech v Plzni a i po nákupech, tak toho měl plný kecky. A dnes by se mělo asi rozhodovat o další operaci, ještě není konec. Uvidím,až se vrátí. Věrušce přeju, aby se jim cesta vydařila, nic špatného je nikde nepotkalo a v pořádku se vrátili. |
||||
| badysek | Tak a padla ,teď jenom rekreačně <3 | Datum vložení: 31.10.2013 09:41 hod. | |||
|
Gratulujeme, právě jste naplnila 50 pokladnic a dosáhla jste tak na výhru 10 000 bodů do Chytrého konta jeden dárek dle výběru: Fleur de sel Saunier, Plechová dóza, Směs bazalky, česneku a petržele, Vánoční vykrajovátka nebo 40 000 bodů na účet v Chytrém kontu. Alči to nebude pro dceru,ale pro její švagrovou,která to čeká o měsíc dřív ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 31.10.2013 08:25 hod. | |||
|
Tady je mrazík, vše bílo, ale už i sluníčko svítí.![]() Lidko budu držet palce , neboj budeš v pořádku.Hlavně se snaž myslet pozitivně, přesně jak píše Makuška. ![]() Věrko dobře dojeďte tam i nazpátek, vše zvládněte. Tak ať jste všechny ok. A pletařky- dobře napleťte.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný den, | Datum vložení: 31.10.2013 08:18 hod. | |||
|
máme sluníčko, modrou oblohu, ale v noci byl mrazík. Ráno byla auta celá bílá.Rozhodně 0 až -2st. Teď je 7st. .ale ukazuje se pěkný den.Nejprve Věrušce přeji dobrou cestu, s opravou dálnice D1, u nás je ale problém na okreskách, jsou podle náporu zacpané a jízda zpomalená.....Ostatním pěkný den a Liduško, já jsem pos..a, ale kdyby mě tam něco v těle přebývalo, tak jsem rozhodnuta okamžitě pryč.Neboj, z narkozy tě probudí, to by tě do ní neuvedly. Ostatní je na tvém pozitivním myšlení a bude dobře, věř....Hlavně, že jsi si to vybojovala a rozkývala pány Mudry. Všechny ti držíme pěsti i palečky, to by v tom byl čert, aby ti nebylo dobře.....![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Badysku.. | Datum vložení: 31.10.2013 08:15 hod. | |||
|
Kristy..já mám za úkol uštrikovat papučky pro mimčo a ještě nemám koupenou ani přízi![]() na soupavičku bych si netroufla, nejsem zdatná pletařka i když první minišaty na kulaté jehlici, z kousků vln jsem si upletla již v 7.tříííííííííídě o prázdninách občas pletu, ale nic moc![]() |
||||
| fanypol | PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ DEN | Datum vložení: 31.10.2013 08:12 hod. | |||
|
Blani..a co tvoje křeče?? ulevilo se Ti??Syn už je jistě v pořádku, když jede na stehy..![]() U nás je zatím šedivě.. Dnes bude česneková omáčka s knedlíkem a od včera hovězí z polívky..zbyla od včera i šiška sekané, ale ta vydrží i do zítra ![]() |
||||
| Bm68 | Krásné ráno, | Datum vložení: 31.10.2013 07:31 hod. | |||
|
děvčata!![]() Jani i Věruš, jste obě čiperky. Já teprve doběhnu pro pečivo a budu snídat.Máme moc ošklivo, je mlha, že není vidět na pár kroků. A syn jede dneska na kontrolu a vyndání stehů do Sušice. |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 31.10.2013 07:29 hod. | |||
|
u nás dnes pěkný sluníčkový den,ale zima 2*C.Věrko ať se vše daří.![]() ![]() ![]() Dneska nikde nejdu,ale něco si na sebe vymyslím.Mám tam 4 klubka na šálu a další na soupravičku tak asi budu plést ![]() ![]() Jdu si udělat kavčo a pak uvidím ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Dobré ráno. | Datum vložení: 31.10.2013 07:25 hod. | |||
|
![]() přeji všem. Já mám převlečeno a peru.Venku jsou bílé střechy, ale na teploměru už je půl stupně nad nulou.Trávník je také bílý.Já už jsem měla po ránu rozvičku na kole.Byla jsem pro těstoviny pro zvířátka.Je to 3 km. Jak dopere pračka jedu na "procházku." Přeji pěkný den. |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 31.10.2013 03:54 hod. | |||
|
Lydie neboj se z narkózy se probudíš. Jsem vybraná od listopadu 2010 a nic to se mnou nedělá. Jsem stejná. | ||||