Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
gratuluju vám, co máte tolik pokladnic - Krista, Maky, Jana, Anička....
Já nemám ani 40. Ale to nevadí.
Alčo, už je mi mnohem líp, křeče už jen ráno a večer, na radu pana doktora sprchuju nohu střídavě ledovou a horkou vodou. Ale jsem furt hrozně unavená a pořád se mi chce spát.
Syn dělá, jako by mu nic nebylo, ale včera byli na hrobech v Plzni a i po nákupech, tak toho měl plný kecky. A dnes by se mělo asi rozhodovat o další operaci, ještě není konec.
Uvidím,až se vrátí.
Věrušce přeju, aby se jim cesta vydařila, nic špatného je nikde nepotkalo a v pořádku se vrátili.
Obrázek uživatelky
profil
Gratulujeme, právě jste naplnila 50 pokladnic a dosáhla jste tak na výhru 10 000 bodů do Chytrého konta jeden dárek dle výběru: Fleur de sel Saunier, Plechová dóza, Směs bazalky, česneku a petržele, Vánoční vykrajovátka nebo 40 000 bodů na účet v Chytrém kontu.
Alči to nebude pro dceru,ale pro její švagrovou,která to čeká o měsíc dřív SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady je mrazík, vše bílo, ale už i sluníčko svítí.Smajlík
Lidko budu držet palce , neboj budeš v pořádku.Hlavně se snaž myslet pozitivně, přesně jak píše Makuška.Smajlík
Věrko dobře dojeďte tam i nazpátek, vše zvládněte.Smajlík Tak ať jste všechny ok. A pletařky- dobře napleťte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
máme sluníčko, modrou oblohu, ale v noci byl mrazík. Ráno byla auta celá bílá.Rozhodně 0 až -2st. Teď je 7st. .ale ukazuje se pěkný den.Nejprve Věrušce přeji dobrou cestu, s opravou dálnice D1, u nás je ale problém na okreskách, jsou podle náporu zacpané a jízda zpomalená.....Ostatním pěkný den a Liduško, já jsem pos..a, ale kdyby mě tam něco v těle přebývalo, tak jsem rozhodnuta okamžitě pryč.Neboj, z narkozy tě probudí, to by tě do ní neuvedly. Ostatní je na tvém pozitivním myšlení a bude dobře, věř....Hlavně, že jsi si to vybojovala a rozkývala pány Mudry. Všechny ti držíme pěsti i palečky, to by v tom byl čert, aby ti nebylo dobře.....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Kristy..já mám za úkol uštrikovat papučky pro mimčo a ještě nemám koupenou ani příziSmajlíkSmajlíkna soupavičku bych si netroufla, nejsem zdatná pletařka i když první minišaty na kulaté jehlici, z kousků vlnSmajlík jsem si upletla již v 7.tříííííííííídě o prázdnináchSmajlík občas pletu, ale nic mocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Blani..a co tvoje křeče?? ulevilo se Ti??Syn už je jistě v pořádku, když jede na stehy..Smajlík

U nás je zatím šedivě..
Dnes bude česneková omáčka s knedlíkem a od včera hovězí z polívky..zbyla od včera i šiška sekané, ale ta vydrží i do zítraSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata!Smajlík
Jani i Věruš, jste obě čiperky. Já teprve doběhnu Smajlíkpro pečivo a budu snídat.
Máme moc ošklivo, je mlha, že není vidět na pár kroků. A syn jede dneska na kontrolu a vyndání stehů do Sušice.
Obrázek uživatelky
profil
u nás dnes pěkný sluníčkový den,ale zima 2*C.Věrko ať se vše daří.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Dneska nikde nejdu,ale něco si na sebe vymyslím.Mám tam 4 klubka na šálu a další na soupravičku tak asi budu pléstSmajlíkSmajlík
Jdu si udělat kavčo a pak uvidímSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji všem.
Já mám převlečeno a peru.Venku jsou bílé střechy, ale na teploměru už je půl stupně nad nulou.Trávník je také bílý.Já už jsem měla po ránu rozvičku na kole.Byla jsem pro těstoviny pro zvířátka.Je to 3 km.
Jak dopere pračka jedu na "procházku."

Přeji pěkný den.

Obrázek uživatelky
profil
Lydie neboj se z narkózy se probudíš. Jsem vybraná od listopadu 2010 a nic to se mnou nedělá. Jsem stejná.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles