Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Také | Datum vložení: 31.10.2013 12:29 hod. | |||
|
![]() přeji dobré chutnání. Venku bylo pěkně.Prádlo bude za chvíli suché a tak budu žehlit. Blani, ti mladí se bojí o práci a tak marodění řeší dovolenou, pokud to jde.Syn bude určitě v pořádku.Hlavně, že i Tobě je již lépe. Kristýnko, také bych pletla, ale nemám komu. ![]() ![]() Zdeni, zásoby na zimu budou a už může přijít zima.Raději ať tam ještě zůstane, ať ještě nemrzne a nepadá sníh. Mějte pěkné odpoledne. Na koláče se Věrko zastavím. ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji dobrou chuť k obědu | Datum vložení: 31.10.2013 12:28 hod. | |||
|
My jsme po obědě, měli jsme kuřecí na přírodní pro Marky, je doma, včera byla u Dr.má kašel a rýmu a my jsme měli pečené kuřecí paličky/nožky, ne celé stehýnko/ a také rýži a k tomu všichni račatový salát.Polévka zbyla ještě na zítra....Věruš, právě včera jela Markétka z Vyškova od Dr. a přes Rousínov se vlekly, že k nám přijel autobus a měl 20 minut zpoždění. Všechno to pouštěly přes Rousínov z dálnice...Má to trvat minimálně do konce listopadu.....Příjemné posezení u kafíčka a k tomu nějakou sladkost. Já mám buchtu s ořechy, mandlemi, kousky čokolády a jablky uvnitř v těstě, tak je vláčná a dobrá.Jenže u nás je to 1:4-poměr já a manžel/mlsoun/...![]() ![]() |
||||
| alenasilha | , | Datum vložení: 31.10.2013 12:23 hod. | |||
|
od Poláků u nás nikdo nic nechce,já jsem brambory koupila od českého farmáře ,byli 10kčs kilo | ||||
| Sarita | - | Datum vložení: 31.10.2013 12:18 hod. | |||
|
Dobrou chuť k obědu. Máme jen polévku masovou s nudlemi na rychlo. Byli jsme pro brambory, jsou nepřebrané a metrák za 300kč. Tak přeberem a ještě koupím cibuli zítra pytel od Poláku, jezdí sem a je to, na zimu připraveni budem![]() Mějte krásné odpoledne. ![]() |
||||
| koudy | přeji dobré poledne, | Datum vložení: 31.10.2013 12:04 hod. | |||
|
u nás je dnes sluníčkový den i když teploty jsou nižší... přivezli mi myčku, tak jsme od rána přetahovali s mužem lednici, mražák a dělali místo na tu myčku...pod nimi prach a špína, tak jsem zrovna umývala... už to mám...jen zapojit...dovařuji oběd,rajskou polévku,kuřecí stehna a zeleninovou omáčku,knedlík nebo těstoviny... ![]() ![]() Liduško,vím že máš strach a všelijaké myšlenky,kdo by neměl,já je měla taky,ale uvidíš,že ti pak bude o moc líp, přestanou problémy a bolesti a řekneš si, dobře,že jsem to podstoupila.Já to oddalovala a měla jsem jí dřív... ![]() ![]() ![]() děvčata, šikulky,comáte tolik truhliček,moc vá gratuluji...já mám 30 a myslím si, že i tak jsem dobrá, přitom,co ještě stíhám... ![]() ![]() ![]() ruční práce mi moc nejdou, dřív jsem vyšívala, ale čím dál hůř vidím,tak jsem to vzdala... já tď spíš ty kytky a zahradu, čtení a sudoku...dřív i křížovky... Věrko,štastnou cestu,ať vám vše vyjde a v pořádku a zdraví se vrátíte domů... Blani, snad je dnes líp i synovi |
||||
| Macizaj | Jen vás jdu pozdravit. | Datum vložení: 31.10.2013 11:55 hod. | |||
|
Ráno jsem pročítala emaily a volal nám pán, abychom si přijeli pro objednané brambory. Ani jsem nedočetla a jeli jsme. Teď jsme se teprve vrátili. Kdy budu dočítat nevím. Musím uvařit a odpoledne zde bude prohlídka nově zrekonstruované školky. Jsem na to zvědavá. Mluvit tam bude vnuk, tak se tam půjdu podívat. Mějte pěkný den. Snad večer ahoj! ![]() |
||||
| Anicka59 | Hezké odpoledne | Datum vložení: 31.10.2013 11:45 hod. | |||
|
všem ve skupině. Já tu ráno vůbec nebyla, byla jsem v Holešově na ortopedii na kontrole a v pondělí dostanu injekci a zaplatím za ni 3500 Kč. Potřebuje to i druhé koleno, ale počkám, jestli pomůže ta injekce tomu víc bolavému.To já mam fanypol vlny dost, jen se mně nechce při klikačkách nic jiného dělat. Hlavně že mám tolik časopisů o pletení. Ted jsem si objednala také předplatné na časopis KORÁLKY. Mam ráda všechny ruční práce | ||||
| fanypol | Dobré dopoledne | Datum vložení: 31.10.2013 11:38 hod. | |||
|
Byla jsem doprovodit tátu k vlaku, proběhla jsem město, koupila klubíčko![]() a ještě chuť k pletení a bude hotovo..HOLKY.. GRATULUJI !!! já budu mít 30,to mi stačí víc bych stejně nezvládla i tak tu sedím věčnost![]() BLANI: to jsem ráda,že se ti trošku ulevilo..syn bude v pořádku, neboj...je mladý,to si tělo lépe poradí se vším, ale odpočívat by měl,ale asi neposlechne ![]() Chvilku jsem si odpočinula a jdu vařit... Svítí sluníčko, snad se dostanu ošudlit to okno a na zahradu ![]() snad mne nechytne zase lenošení![]() Přeji dobré chutnáníčko ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 31.10.2013 11:24 hod. | |||
|
Blani držím synovi palce ať je vše v pořádku!!!!!Je to trochu nezodpovědné,že nejde na nemocenskou,měl by si odpočinout a nabrat sil.....A s tím nic neuděláš mladí má svoji hlavu![]() ![]() ![]() Jsem ráda,že už je Ti líp ![]() Dneska na oběd zas bude dietka šopský salát a grilovaný hermelín![]() Už Vám přeji dobrou chuť k obědu a příjemné odpolední kafičkování ![]() ![]() ![]() Avemor,Blani děkuji ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 31.10.2013 11:16 hod. | |||
|
Tedy já vám gratuluji k pokladům.![]() |
||||