Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji dobré chutnání.
Venku bylo pěkně.Prádlo bude za chvíli suché a tak budu žehlit.

Blani, ti mladí se bojí o práci a tak marodění řeší dovolenou, pokud to jde.Syn bude určitě v pořádku.Hlavně, že i Tobě je již lépe.
Kristýnko, také bych pletla, ale nemám komu.SmajlíkSmajlík

Zdeni, zásoby na zimu budou a už může přijít zima.Raději ať tam ještě zůstane, ať ještě nemrzne a nepadá sníh.

Mějte pěkné odpoledne.
Na koláče se Věrko zastavím.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
My jsme po obědě, měli jsme kuřecí na přírodní pro Marky, je doma, včera byla u Dr.má kašel a rýmu a my jsme měli pečené kuřecí paličky/nožky, ne celé stehýnko/ a také rýži a k tomu všichni račatový salát.Polévka zbyla ještě na zítra....Věruš, právě včera jela Markétka z Vyškova od Dr. a přes Rousínov se vlekly, že k nám přijel autobus a měl 20 minut zpoždění. Všechno to pouštěly přes Rousínov z dálnice...Má to trvat minimálně do konce listopadu.....Příjemné posezení u kafíčka a k tomu nějakou sladkost. Já mám buchtu s ořechy, mandlemi, kousky čokolády a jablky uvnitř v těstě, tak je vláčná a dobrá.Jenže u nás je to 1:4-poměr já a manžel/mlsoun/...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
od Poláků u nás nikdo nic nechce,já jsem brambory koupila od českého farmáře ,byli 10kčs kilo
Obrázek uživatelky
profil
Dobrou chuť k obědu. Máme jen polévku masovou s nudlemi na rychlo. Byli jsme pro brambory, jsou nepřebrané a metrák za 300kč. Tak přeberem a ještě koupím cibuli zítra pytel od Poláku, jezdí sem a je to, na zimu připraveni budemSmajlík
Mějte krásné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás je dnes sluníčkový den i když teploty jsou nižší...
přivezli mi myčku, tak jsme od rána přetahovali s mužem lednici, mražák a dělali místo na tu myčku...pod nimi prach a špína, tak jsem zrovna umývala... už to mám...jen zapojit...dovařuji oběd,rajskou polévku,kuřecí stehna a zeleninovou omáčku,knedlík nebo těstoviny...SmajlíkSmajlík

Liduško,vím že máš strach a všelijaké myšlenky,kdo by neměl,já je měla taky,ale uvidíš,že ti pak bude o moc líp, přestanou problémy a bolesti a řekneš si, dobře,že jsem to podstoupila.Já to oddalovala a měla jsem jí dřív...SmajlíkSmajlíkSmajlík
děvčata, šikulky,comáte tolik truhliček,moc vá gratuluji...já mám 30 a myslím si, že i tak jsem dobrá, přitom,co ještě stíhám...SmajlíkSmajlíkSmajlík

ruční práce mi moc nejdou, dřív jsem vyšívala, ale čím dál hůř vidím,tak jsem to vzdala...
já tď spíš ty kytky a zahradu, čtení a sudoku...dřív i křížovky...

Věrko,štastnou cestu,ať vám vše vyjde a v pořádku a zdraví se vrátíte domů...
Blani, snad je dnes líp i synovi
Obrázek uživatelky
profil
Ráno jsem pročítala emaily a volal nám pán, abychom si přijeli pro objednané brambory. Ani jsem nedočetla a jeli jsme. Teď jsme se teprve vrátili. Kdy budu dočítat nevím.
Musím uvařit a odpoledne zde bude prohlídka nově zrekonstruované školky. Jsem na to zvědavá. Mluvit tam bude vnuk, tak se tam půjdu podívat.
Mějte pěkný den. Snad večer ahoj!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
všem ve skupině. Já tu ráno vůbec nebyla, byla jsem v Holešově na ortopedii na kontrole a v pondělí dostanu injekci a zaplatím za ni 3500 Kč. Potřebuje to i druhé koleno, ale počkám, jestli pomůže ta injekce tomu víc bolavému.To já mam fanypol vlny dost, jen se mně nechce při klikačkách nic jiného dělat. Hlavně že mám tolik časopisů o pletení. Ted jsem si objednala také předplatné na časopis KORÁLKY. Mam ráda všechny ruční práce
Obrázek uživatelky
profil
Byla jsem doprovodit tátu k vlaku, proběhla jsem město, koupila klubíčkoSmajlíkSmajlíka ještě chuť k pletení a bude hotovo..

HOLKY.. GRATULUJI !!! já budu mít 30,to mi stačíSmajlíkvíc bych stejně nezvládla i tak tu sedím věčnostSmajlík

BLANI: to jsem ráda,že se ti trošku ulevilo..syn bude v pořádku, neboj...je mladý,to si tělo lépe poradí se vším, ale odpočívat by měl,ale asi neposlechneSmajlík
Chvilku jsem si odpočinula a jdu vařit...
Svítí sluníčko, snad se dostanu ošudlit to okno a na zahraduSmajlíkSmajlíksnad mne nechytne zase lenošeníSmajlík

Přeji dobré chutnáníčkoSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Blani držím synovi palce ať je vše v pořádku!!!!!Je to trochu nezodpovědné,že nejde na nemocenskou,měl by si odpočinout a nabrat sil.....A s tím nic neuděláš mladí má svoji hlavuSmajlíkSmajlíkSmajlík
Jsem ráda,že už je Ti lípSmajlík
Dneska na oběd zas bude dietka Smajlík šopský salát a grilovaný hermelínSmajlík
Už Vám přeji dobrou chuť k obědu a příjemné odpolední kafičkováníSmajlíkSmajlíkSmajlík
Avemor,Blani děkujiSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkTedy já vám gratuluji k pokladům.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles