Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tak den byl krásný a mohlo by to ještě vydržetaspoň měsícSmajlík
Jani zásoby ano , ale zima nemusí ještě choditSmajlík
Já dnes už jen popřeji pěkný večer a dobrou noc, vypínám a jdu k telce.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
rozsvítila jsem naši dýni, dělá se docela studený vítr. Přeji vám pěkný večer a hezky se vyspěte.Já peru, ještě jedna várka a dám do sušárny a jdu do halan. Jsem docela vymrzlá, byla jsem u psa a málo oblečená.....Smajlík SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já tu měla synka..omáčka mu chutnala a zítra chce k sekané rajskou..poslední dobou je omáčkový, teprve byla minulý týden s plněnými paprikami...alespoň se dojí knedlíkSmajlík
MARCELKO? já bych tě tu potřebovala, taky bych šla všude.kde se něco šustne,ale samotné se mi nechce, nějak lenivým.Smajlík.Smajlík
BLANI, syn si dal říci a alespoň týden bude doma, je to blbá doma, člověk ani nemůže po operaci být v klidu..a jistě by možná měl jet i do lázní..Smajlík
Tak jsem upletla 4 řady papučekSmajlíkSmajlík
Byla jsem odpoledne chvíli na zahradě, už mám zase plnou Bio popelnici, Smajlík
Holky, my i když máme domek, máme teplý sklep, tak moc brambor nekupujeme, letos jen 25kg..ale můžeme si zase zajetSmajlíkje to od spolužáka ze zemědělky, on hospodaří.
Taky ještě kouknu na emailíky..pokladnička už mi do třicítky stačí jedna,to zvládnu..
MĚJTE HEZKÝ VEČER..
Obrázek uživatelky
profil
Holky, před chvílí jsem přišla ze školky. Jsem úplně nadšená. Do původní školky chodily moje děti, pak se přistavila část ke stávající budově a , pak další a stále se to různě lepilo. Teď byla provedena úplná přestavba, vyměněna okna, dveře, luxusní je vybavení tříd, jídelen, kuchyně, no prostě nádhera.Ani se mi nechtělo domů. Už mi tam nikdo nechodí a chodit dlouho nebo vůbec nikdo chodit nebude, ale já musím být všude, kde se něco šustne!SmajlíkSmajlík
Aničko59, pejsek je boloňáček a není náš. My ho jen občas hlídáme rodině našeho syna.
Blaničko,já jsem dnes chytla jeden stříbrný, je to zbytečné, když tady sedím, občas něco přiletí ale stříbrňáky ne.Moc často tady ale nesedím.
Ono se stále něco děje a já, dokud to jde, musím být všude.SmajlíkSmajlík
Zítra ráno půjdeme u nás na hřbitov rozsvítit svíčky.Jsou dušičky a manželův otec by měl narozeniny.
Odpoledne potřebuji ještě přidat nějaký kompost k růžičkám. Už jsem ho jednou dávala, ale nějak se slehl.
Jdu chvíli na emaily. Zatím ahojky!
Obrázek uživatelky
profil
Píšete o bramborách. My jich máme 50 kg po 10,- Kč.
Takže se mějte hezky a ahoj.
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.
Věrko, jestli ještě nakoukneš, tak také přeji zítra cestu bez nehod a šťastný návrat.Užij si to se známými.
Zdeni, a Alčo děkuji za nakouknutí.Konečně jsem dala ty poslední fotky z lesa.

Blani, syn to zvládne.

Já brambory také kupovala, jen 25 kg a byly z Vysočiny.Stály 12 Kč a jsou hodně veliké.Jinak nějaké máme vlastní.
Zítra už je pátek to to utíká.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
absolvovala jsem poslední hrob. Bylo krásně, sluníčko svítilo a tak jsme se s dcerou prošly po známých, co už jsou na hřbitově a zavzpomínaly. Je jich tam hodně....Dcera mě volala z Brna, že vyjíždí a ať jsem oblečená, že tam pojedem.Tak jsem jenom se oblékla, vzala nachystané svíčky a ostatní bylo na dvorku už dva dny připravené. Ještě jsem na ni čekala....Pěkný podvečerSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
početla jsem si, napsaly jste toho dost. A děláte mi chutě, Věrka, to musí být dobrota, tvaroh a ještě hrušky a Marti zase ořechy a mandle.
Alči, tak pan doktor synovi nařídil ještě aspoň týden doma, takže si bude brát další týden dovolenou. Ale jsem ráda, kdyby to měl laparo, tak ještě, ale takhle je lepší, že bude ještě doma.
Píšete o bramborách. Já dostávám od příbuzných zadara a dělím se se synem. Už tu mám brambory přes týden, říkala jsem naším, ať vnuci přijdou, aby si odstěhovali svůj díl. Nikdo nepřišel. Tak jsem to dneska přebírala, přece jen sklep mám v paneláku dost teplý a i venku bylo teplo. A taky jo, už jsem vyhodila několik shniláků. Snad si ty své odstěhují aspoň o víkendu.
Marcel, taky mi pořád chybí stříbrňáky, když vyhlašují ty "lovy", tak nelovím, nemůžu tu sedět věčně. Ale je to jedno.
Obrázek uživatelky
profil
Teprve jdeme obědvat. Vařila jsem česnečku, čínu s rýží a tvarohový dezert.
Umyji nádobí a poběžím do školky.
Lidko, moc držím pěsti. Vše bude dobré, uvidíš. Hlavně se nestresuj!!!!
U nás je krásně slunečno. Obloha bez jediného mráčku.
Přeji vám pěkný zbytek dne a gratuluji klikačkám.
Já bych mohla mít o několik truhliček víc, ale už dva dny jsem neviděla stříbrňáky.SmajlíkSmajlík
Jo, brambory jsme koupili za 12 Kč a jsem ráda za ně.
Obrázek uživatelky
profil
my s mužem jsme měli stehýnko napůl, jen klukovi nechávám celé,blbě jsem to napsala...ať j malá brzo zdravá, teďka je to počasí na rýmy a kašel...taky to vnoučata chytají...

s tím Rousínovem je to tak,bývá to tam hrozně ucpané, hlavně od Vyškova...
brambory kupuji z JZD, letos byly 8,. Kč za kilo...

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles