Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | * | Datum vložení: 31.10.2013 18:58 hod. | |||
|
Tak den byl krásný a mohlo by to ještě vydržetaspoň měsíc![]() Jani zásoby ano , ale zima nemusí ještě chodit ![]() Já dnes už jen popřeji pěkný večer a dobrou noc, vypínám a jdu k telce. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 31.10.2013 18:56 hod. | |||
|
rozsvítila jsem naši dýni, dělá se docela studený vítr. Přeji vám pěkný večer a hezky se vyspěte.Já peru, ještě jedna várka a dám do sušárny a jdu do halan. Jsem docela vymrzlá, byla jsem u psa a málo oblečená..... ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 31.10.2013 18:40 hod. | |||
|
Já tu měla synka..omáčka mu chutnala a zítra chce k sekané rajskou..poslední dobou je omáčkový, teprve byla minulý týden s plněnými paprikami...alespoň se dojí knedlík![]() MARCELKO? já bych tě tu potřebovala, taky bych šla všude.kde se něco šustne,ale samotné se mi nechce, nějak lenivým. .![]() BLANI, syn si dal říci a alespoň týden bude doma, je to blbá doma, člověk ani nemůže po operaci být v klidu..a jistě by možná měl jet i do lázní.. ![]() Tak jsem upletla 4 řady papuček ![]() ![]() Byla jsem odpoledne chvíli na zahradě, už mám zase plnou Bio popelnici, ![]() Holky, my i když máme domek, máme teplý sklep, tak moc brambor nekupujeme, letos jen 25kg..ale můžeme si zase zajet je to od spolužáka ze zemědělky, on hospodaří.Taky ještě kouknu na emailíky..pokladnička už mi do třicítky stačí jedna,to zvládnu.. MĚJTE HEZKÝ VEČER.. |
||||
| Macizaj | Pěkný podvečer. | Datum vložení: 31.10.2013 18:03 hod. | |||
|
Holky, před chvílí jsem přišla ze školky. Jsem úplně nadšená. Do původní školky chodily moje děti, pak se přistavila část ke stávající budově a , pak další a stále se to různě lepilo. Teď byla provedena úplná přestavba, vyměněna okna, dveře, luxusní je vybavení tříd, jídelen, kuchyně, no prostě nádhera.Ani se mi nechtělo domů. Už mi tam nikdo nechodí a chodit dlouho nebo vůbec nikdo chodit nebude, ale já musím být všude, kde se něco šustne!![]() ![]() Aničko59, pejsek je boloňáček a není náš. My ho jen občas hlídáme rodině našeho syna. Blaničko,já jsem dnes chytla jeden stříbrný, je to zbytečné, když tady sedím, občas něco přiletí ale stříbrňáky ne.Moc často tady ale nesedím. Ono se stále něco děje a já, dokud to jde, musím být všude. ![]() ![]() Zítra ráno půjdeme u nás na hřbitov rozsvítit svíčky.Jsou dušičky a manželův otec by měl narozeniny. Odpoledne potřebuji ještě přidat nějaký kompost k růžičkám. Už jsem ho jednou dávala, ale nějak se slehl. Jdu chvíli na emaily. Zatím ahojky! |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 31.10.2013 17:54 hod. | |||
|
Píšete o bramborách. My jich máme 50 kg po 10,- Kč. Takže se mějte hezky a ahoj. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 31.10.2013 17:51 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Věrko, jestli ještě nakoukneš, tak také přeji zítra cestu bez nehod a šťastný návrat.Užij si to se známými. Zdeni, a Alčo děkuji za nakouknutí.Konečně jsem dala ty poslední fotky z lesa. Blani, syn to zvládne. Já brambory také kupovala, jen 25 kg a byly z Vysočiny.Stály 12 Kč a jsou hodně veliké.Jinak nějaké máme vlastní. Zítra už je pátek to to utíká. ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Tak jsem doma, | Datum vložení: 31.10.2013 16:26 hod. | |||
|
absolvovala jsem poslední hrob. Bylo krásně, sluníčko svítilo a tak jsme se s dcerou prošly po známých, co už jsou na hřbitově a zavzpomínaly. Je jich tam hodně....Dcera mě volala z Brna, že vyjíždí a ať jsem oblečená, že tam pojedem.Tak jsem jenom se oblékla, vzala nachystané svíčky a ostatní bylo na dvorku už dva dny připravené. Ještě jsem na ni čekala....Pěkný podvečer![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, | Datum vložení: 31.10.2013 15:47 hod. | |||
|
početla jsem si, napsaly jste toho dost. A děláte mi chutě, Věrka, to musí být dobrota, tvaroh a ještě hrušky a Marti zase ořechy a mandle. Alči, tak pan doktor synovi nařídil ještě aspoň týden doma, takže si bude brát další týden dovolenou. Ale jsem ráda, kdyby to měl laparo, tak ještě, ale takhle je lepší, že bude ještě doma. Píšete o bramborách. Já dostávám od příbuzných zadara a dělím se se synem. Už tu mám brambory přes týden, říkala jsem naším, ať vnuci přijdou, aby si odstěhovali svůj díl. Nikdo nepřišel. Tak jsem to dneska přebírala, přece jen sklep mám v paneláku dost teplý a i venku bylo teplo. A taky jo, už jsem vyhodila několik shniláků. Snad si ty své odstěhují aspoň o víkendu. Marcel, taky mi pořád chybí stříbrňáky, když vyhlašují ty "lovy", tak nelovím, nemůžu tu sedět věčně. Ale je to jedno. |
||||
| Macizaj | Ahojky. | Datum vložení: 31.10.2013 13:18 hod. | |||
|
Teprve jdeme obědvat. Vařila jsem česnečku, čínu s rýží a tvarohový dezert. Umyji nádobí a poběžím do školky. Lidko, moc držím pěsti. Vše bude dobré, uvidíš. Hlavně se nestresuj!!!! U nás je krásně slunečno. Obloha bez jediného mráčku. Přeji vám pěkný zbytek dne a gratuluji klikačkám. Já bych mohla mít o několik truhliček víc, ale už dva dny jsem neviděla stříbrňáky. ![]() ![]() Jo, brambory jsme koupili za 12 Kč a jsem ráda za ně. |
||||
| koudy | makuško, | Datum vložení: 31.10.2013 12:37 hod. | |||
|
my s mužem jsme měli stehýnko napůl, jen klukovi nechávám celé,blbě jsem to napsala...ať j malá brzo zdravá, teďka je to počasí na rýmy a kašel...taky to vnoučata chytají... s tím Rousínovem je to tak,bývá to tam hrozně ucpané, hlavně od Vyškova... brambory kupuji z JZD, letos byly 8,. Kč za kilo... |
||||