Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Všem přeji krásné ráno. | Datum vložení: 01.11.2013 07:40 hod. | |||
|
U nás je mlha. Zřejmě krásné počasí, které panovalo až do včera, skončilo! Půjdeme na hřbitov rozsvítit svíčky mojí i manželově rodině. Tchánovi by navíc bylo dnes 102 roků. Stejně se ale dožil 91 let. Vařit budu čočku s vajíčkem a zelený salát. Polévka je od včera. Mějte pěkný den bez bolestí! Liko, také jsem vzpomínala, kde se touláš! Jani, ještě se podívám na tvé fotky! Ještě jsem se vrátila, fotky už jsem viděla , jsou pěkné.Ahojky! |
||||
| marta | Pěkný den | Datum vložení: 01.11.2013 06:38 hod. | |||
|
přeji všem![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 01.11.2013 00:34 hod. | |||
|
To nic hlavně že jsi na nás nezanevřela. On se najde důvod: lítání po doktorech opatrování vnoučat nákupy výlety, ATD. Ne vždy je čas a tady na PC se ho ztratí opravdu móóóóóóc. | ||||
| Lika444 | dobrý večer milé seniorky | Datum vložení: 01.11.2013 00:02 hod. | |||
|
ještě žiji,omlouvám se,že jsem zde dlouho nebyla,všechny moc zdravím,přečtu si vás,jak jste se měly a napíši,co mně všechno za tu dobu potkalo a proč jsem sem dlouho nešla.Pro dnešek pěknou dobrou noc. | ||||
| vocjan | Je po | Datum vložení: 31.10.2013 21:37 hod. | |||
|
![]() Růžovce a tak přeji jen dobrou noc. ![]() ![]() Děkuji za nakouknutí a okomentování fotek. |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 31.10.2013 20:13 hod. | |||
|
tak jsem přebrala nějaké věci ve skříni, chci dát něco na charitu.Musím najít leták, co jsem dostala, ale myslím, že to budou sbírat v sobotu. Marcelko, taky bych leckam šla, ale přítel je pecivál a ta kamarádka, co s ní chodívám, je teď taky chabruz na nohy, možná větší než já. Tak musím počkat, až nám bude oběma líp. Děvčátka, půjdu k televizi, mějte pěkný večer a ještě pěknější noc. ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Ještě nakukuji. | Datum vložení: 31.10.2013 20:13 hod. | |||
|
Alenko, ráda bych s tebou chodila, ale jsme od sebe móóóc a móóóc daleko, škoda. Majko, přeji ti, aby nožka vydržela celý zítřek a užili jste si promoce. Je to zážitek, který se málokdy opakuje. Já velice často vzpomínám na vnukovu promoci. Tomu vašemu čertíkovi přeji, aby kašel brzo přešel. Všem vám přeji klidnou noc! ![]() ![]() |
||||
| Hali | Vám všem klidný příjemný večer! | Datum vložení: 31.10.2013 19:39 hod. | |||
|
U nás dnes bylo nádherně,ale venku jsme nebyli,protože tu byl malý čipera,dost kašle,nechodí teď do školky,tak jsme se nabídli na hlídání.Teploty nemá,šijí s ním všeci čerti,tak je s ním veselo.Ale ven kvůli tomu kašli nemůže.Zítra máme celodenní rodinný výlet,i s prostředním synkem pojedeme za jeho dcerami-mladší má zítra ve Zlíně promoci a starší se s rodinkou přestěhovala,tak to máme jako "kolaudaci".Moc se na ně těším,jen se bojím,jak to zvládnu celý den s nohou,teď zrovna nedělá dobrotu,hodně bolí.Ale co,další dny budu zase odpočívat,tak se to snad zlepší.Děvčátka,přeju Vám všem klidnou bezbolestnou noc,příjemnou cestu všem,kdo zítra cestujete,ať se Vám daří práce,která Vás čeká-a k tomu všemu pohodu v rodinách a hlavně hodně zdraví. | ||||
| koudy | Ahojky děvčata, | Datum vložení: 31.10.2013 19:25 hod. | |||
|
zas je večer,opravdu to utíká. Také jsem rozsvítila dýni,děti ji včera vyřezaly a mám to za úkol... Měla jsem tu známou děvčici, ona nás chodí stříhat,mám hlavičku jako makovičku... Bojím se nočních mrazíků, tak jsem nemilosrdně zlikvidovala všechny kytky. Jen nějaké muškáty jsem nestihla-je brzo tma- ale ty jsou na dvoře v zátiší... Zítra jdeme na hřbitov rozsvítit... Mějte pěkný večer a klidnou nocku... |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 31.10.2013 19:17 hod. | |||
|
Tak krásnou dobrou noc.![]() ![]() ![]() ![]() |
||||