Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
U nás je mlha. Zřejmě krásné počasí, které panovalo až do včera, skončilo!
Půjdeme na hřbitov rozsvítit svíčky mojí i manželově rodině. Tchánovi by navíc bylo dnes 102 roků. Stejně se ale dožil 91 let.
Vařit budu čočku s vajíčkem a zelený salát. Polévka je od včera.
Mějte pěkný den bez bolestí!
Liko, také jsem vzpomínala, kde se touláš!
Jani, ještě se podívám na tvé fotky!
Ještě jsem se vrátila, fotky už jsem viděla , jsou pěkné.Ahojky!
Obrázek uživatelky
profil
přeji všemSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
To nic hlavně že jsi na nás nezanevřela. On se najde důvod: lítání po doktorech opatrování vnoučat nákupy výlety, ATD. Ne vždy je čas a tady na PC se ho ztratí opravdu móóóóóóc.
Obrázek uživatelky
profil
ještě žiji,omlouvám se,že jsem zde dlouho nebyla,všechny moc zdravím,přečtu si vás,jak jste se měly a napíši,co mně všechno za tu dobu potkalo a proč jsem sem dlouho nešla.Pro dnešek pěknou dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík

Růžovce a tak přeji jen dobrou

noc.SmajlíkSmajlík


Děkuji za nakouknutí a okomentování fotek.
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem přebrala nějaké věci ve skříni, chci dát něco na charitu.Musím najít leták, co jsem dostala, ale myslím, že to budou sbírat v sobotu.
Marcelko, taky bych leckam šla, ale přítel je pecivál a ta kamarádka, co s ní chodívám, je teď taky chabruz na nohy, možná větší než já. Tak musím počkat, až nám bude oběma líp.
Děvčátka, půjdu k televizi, mějte pěkný večer a ještě pěknější noc.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Alenko, ráda bych s tebou chodila, ale jsme od sebe móóóc a móóóc daleko, škoda.
Majko, přeji ti, aby nožka vydržela celý zítřek a užili jste si promoce. Je to zážitek, který se málokdy opakuje. Já velice často vzpomínám na vnukovu promoci.
Tomu vašemu čertíkovi přeji, aby kašel brzo přešel.
Všem vám přeji klidnou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás dnes bylo nádherně,ale venku jsme nebyli,protože tu byl malý čipera,dost kašle,nechodí teď do školky,tak jsme se nabídli na hlídání.Teploty nemá,šijí s ním všeci čerti,tak je s ním veselo.Ale ven kvůli tomu kašli nemůže.Zítra máme celodenní rodinný výlet,i s prostředním synkem pojedeme za jeho dcerami-mladší má zítra ve Zlíně promoci a starší se s rodinkou přestěhovala,tak to máme jako "kolaudaci".Moc se na ně těším,jen se bojím,jak to zvládnu celý den s nohou,teď zrovna nedělá dobrotu,hodně bolí.Ale co,další dny budu zase odpočívat,tak se to snad zlepší.Děvčátka,přeju Vám všem klidnou bezbolestnou noc,příjemnou cestu všem,kdo zítra cestujete,ať se Vám daří práce,která Vás čeká-a k tomu všemu pohodu v rodinách a hlavně hodně zdraví.
Obrázek uživatelky
profil
zas je večer,opravdu to utíká. Také jsem rozsvítila dýni,děti ji včera vyřezaly a mám to za úkol...

Měla jsem tu známou děvčici, ona nás chodí stříhat,mám hlavičku jako makovičku...

Bojím se nočních mrazíků, tak jsem nemilosrdně zlikvidovala všechny kytky. Jen nějaké muškáty jsem nestihla-je brzo tma-
ale ty jsou na dvoře v zátiší...
Zítra jdeme na hřbitov rozsvítit...

Mějte pěkný večer a klidnou nocku...
Obrázek uživatelky
profil
Tak krásnou dobrou noc.
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles