Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil

koukala jsem na fotečky, fanypol, krásné kytičky,to miluju,
přírodu, stromy, květiny,krajiny na fotkách...
starší vnučka také fotí tyto věci,na tomusí být talent, já bych to nesvedla...moc pěkné...
Obrázek uživatelky
profil
všem děvčatům hezký den. U nás svítí sluníčko a tak je celkem teplo.
Také se chystáme na hřbitov, našim milým blízkým posvítit...

Lidušce také přeji jen to nejlepší k narozeninám...

Nevím, ale stále se tu cítím nějak mimo vás...vím , znáte se už dlouho...nicméně vás potřebuji...každý den na vás myslím a těším se, co nového...a jsem ráda, že se můžu posvěřovat...já neumím ty pocity vyjádřit...nějak to na mě padá, jestli jsou to ty dušičky...nebo nějaká deprese...

truhliček mám pořád 3O...
k obědu karbenátky a bramborová kaše, polévka od včera.

Došel mi balíček z Walmarku,konopné gely,hořčík a omega...








Obrázek uživatelky
profil
krásný první listopadový den. Lidušce také přeji vše jen to nejlepší, hodně zdravíčka, trochu štěstíčka a moře lásky od všech, které má ráda. Jinak dnes na oběd doma dostaly chut na ledvinky na cibulce, a jako přílohu kolínka. Takže přání bude splněno.A co truhlic se týče, tak jich mám 112 ks. Chtěla bych to rádio, ale nevím-nevím. Když tak bude žehlička
Obrázek uživatelky
profil
Dnes nemrzlo a už leze sluníčko.Smajlík
Liko máš narozeniny- tak přeji-
Štěstí je jak pavučiny síť
a na Tebe volá: Rychle si mě chyť!
Nehledej ho však v penězích, tam nebývá,
hledej ho jen u toho, kdo Tě moc rád hladívá.
Také zdraví, spokojenost, lásku,
co se občas houpou jako na provázku,
dneska rychle uchop do svých dlaní,
a každému řekni, že už není k mání!
Krásné narozeniny
Obrázek uživatelky
profil
u nás asi bude, sluníčko už vyšlo a je modro., Teplota je 8st.Liduško neprve vše nejlepší k narozeninám, hlavně zdravíčko....Marcelko, je to zážitek na celý život ta promoce, já jsem byla 2x v Praze, 2x v Brně a 1x v Plzni.Ty první byly ,jak píše Věruš také už v pravěku , ale vzpomenu....Nejslavnostnější u nás byla v Praze na KU, tam se to hemžilo v hermelínech a různých dobových oblečeních podle funkcí na univerzitě.Bylo to v sále, kde se konávalo zasedání národního shromáždění i výbava nábytku byla honosná/samozřejmě si to mohli dovolit/...Dnes dělám hovězí na zelenině, něco jako svíčková, ale nepeču, knedlík a polívka brokolicová.Marky je už lépe, ale kašle a dost. ...Všem pěkný den..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
taky hodně štěstíčka a zdravíčka k narozeninámSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásný den přeju všem!SmajlíkSmajlík

Liko, hodně zdravíčka k narozeninám. A hezky si je užij!!SmajlíkSmajlíkSmajlík

Máme zase děsnou mlhu.
Obrázek uživatelky
profil
LIKO...Liduško, vše nejlepší!!! přeji Ti hodně zdravíčka a štěstíčka k Tvým narozeninkám Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás opět krásný denSmajlíkSmajlík Zdravím LIKUSmajlík
Koukám ,že jsem včera večer dávala příspěvek a není tuSmajlíkSmajlík
Marcelko krásný věk,taky ještě zítra půjdeme zasvítitSmajlíkSmajlík
Přeji pěkný den a pohodíčkuSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ránko..vstala jsem již za tmy,Smajlíkkoukala jsem na emailíky..u této příležitosti moc děkuji Kristě, poslala mi emailíky s krásnými papučkami, jestli to zvládnu, tak budou mít princezny hezké papučenky..SmajlíkSmajlík

Hali už vyrazila k nám, promoce budou nádherné,přeji šťastný návratSmajlík

EVI: máš pravdu, počítač je velký žrout času..ale jsem ráda, že vás tady mám..že můžu poklábosit, i když virtuálně...
Děvčátka, u nás svítí sluníčko, snad i u vás bude hezký páteček..SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles