Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | ještě | Datum vložení: 01.11.2013 10:12 hod. | |||
|
koukala jsem na fotečky, fanypol, krásné kytičky,to miluju, přírodu, stromy, květiny,krajiny na fotkách... starší vnučka také fotí tyto věci,na tomusí být talent, já bych to nesvedla...moc pěkné... |
||||
| koudy | Přeji | Datum vložení: 01.11.2013 10:00 hod. | |||
|
všem děvčatům hezký den. U nás svítí sluníčko a tak je celkem teplo. Také se chystáme na hřbitov, našim milým blízkým posvítit... Lidušce také přeji jen to nejlepší k narozeninám... Nevím, ale stále se tu cítím nějak mimo vás...vím , znáte se už dlouho...nicméně vás potřebuji...každý den na vás myslím a těším se, co nového...a jsem ráda, že se můžu posvěřovat...já neumím ty pocity vyjádřit...nějak to na mě padá, jestli jsou to ty dušičky...nebo nějaká deprese... truhliček mám pořád 3O... k obědu karbenátky a bramborová kaše, polévka od včera. Došel mi balíček z Walmarku,konopné gely,hořčík a omega... |
||||
| Anicka59 | Všm přeji | Datum vložení: 01.11.2013 09:23 hod. | |||
|
krásný první listopadový den. Lidušce také přeji vše jen to nejlepší, hodně zdravíčka, trochu štěstíčka a moře lásky od všech, které má ráda. Jinak dnes na oběd doma dostaly chut na ledvinky na cibulce, a jako přílohu kolínka. Takže přání bude splněno.A co truhlic se týče, tak jich mám 112 ks. Chtěla bych to rádio, ale nevím-nevím. Když tak bude žehlička | ||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 01.11.2013 08:35 hod. | |||
|
Dnes nemrzlo a už leze sluníčko.![]() Liko máš narozeniny- tak přeji- Štěstí je jak pavučiny síť a na Tebe volá: Rychle si mě chyť! Nehledej ho však v penězích, tam nebývá, hledej ho jen u toho, kdo Tě moc rád hladívá. Také zdraví, spokojenost, lásku, co se občas houpou jako na provázku, dneska rychle uchop do svých dlaní, a každému řekni, že už není k mání! Krásné narozeniny |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný pátek, | Datum vložení: 01.11.2013 08:34 hod. | |||
|
u nás asi bude, sluníčko už vyšlo a je modro., Teplota je 8st.Liduško neprve vše nejlepší k narozeninám, hlavně zdravíčko....Marcelko, je to zážitek na celý život ta promoce, já jsem byla 2x v Praze, 2x v Brně a 1x v Plzni.Ty první byly ,jak píše Věruš také už v pravěku , ale vzpomenu....Nejslavnostnější u nás byla v Praze na KU, tam se to hemžilo v hermelínech a různých dobových oblečeních podle funkcí na univerzitě.Bylo to v sále, kde se konávalo zasedání národního shromáždění i výbava nábytku byla honosná/samozřejmě si to mohli dovolit/...Dnes dělám hovězí na zelenině, něco jako svíčková, ale nepeču, knedlík a polívka brokolicová.Marky je už lépe, ale kašle a dost. ...Všem pěkný den.. |
||||
| badysek | LIKO | Datum vložení: 01.11.2013 08:14 hod. | |||
|
taky hodně štěstíčka a zdravíčka k narozeninám![]() ![]() |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 01.11.2013 08:07 hod. | |||
|
Krásný den přeju všem!![]() ![]() Liko, hodně zdravíčka k narozeninám. A hezky si je užij!! ![]() ![]() ![]() Máme zase děsnou mlhu. |
||||
| fanypol | * | Datum vložení: 01.11.2013 07:57 hod. | |||
|
LIKO...Liduško, vše nejlepší!!! přeji Ti hodně zdravíčka a štěstíčka k Tvým narozeninkám ![]() |
||||
| badysek | Dobré ránko, | Datum vložení: 01.11.2013 07:55 hod. | |||
|
u nás opět krásný den![]() Zdravím LIKU![]() Koukám ,že jsem včera večer dávala příspěvek a není tu ![]() ![]() Marcelko krásný věk,taky ještě zítra půjdeme zasvítit ![]() Přeji pěkný den a pohodíčku ![]() ![]() |
||||
| fanypol | PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ DEN | Datum vložení: 01.11.2013 07:54 hod. | |||
|
Dobré ránko..vstala jsem již za tmy, koukala jsem na emailíky..u této příležitosti moc děkuji Kristě, poslala mi emailíky s krásnými papučkami, jestli to zvládnu, tak budou mít princezny hezké papučenky..![]() ![]() Hali už vyrazila k nám, promoce budou nádherné,přeji šťastný návrat ![]() EVI: máš pravdu, počítač je velký žrout času..ale jsem ráda, že vás tady mám..že můžu poklábosit, i když virtuálně... Děvčátka, u nás svítí sluníčko, snad i u vás bude hezký páteček.. ![]() ![]() |
||||