Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Sluníčko se ještě snaží, jen jč čiperno. Muž jde načerpat síly na exkursi do bývalé práce a pak se možná ještě sejdou na jejich zasedání.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
již jen ke kávě.
Na zahradě byla na procházce, pak zabila dva králíky a nasadila česnek.
Teď je už vykošťuji.Ono to chvíli trvá.
K obědu máme ještě plněné papriky s rajskou a těstovinami.

Na zítřek udělám bramborový salát a králičí řízky.Měla by přijet sestra na hřbitov.Rodiče máme oba dva tady na místním hřbitově.My pojedeme odpoledne jak přijede muž z práce.

Mějte pěkné odpoledne.

Lidko i já Ti přeji hlavně zdraví k tvým narozeninám.SmajlíkSmajlík Sice je máš až v neděli,(pokud jsem si to dobře poznačila)ale to bychom asi mohli zapomenout.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsme po obědě, chutnalo vše, aspoň podle toho, že bylo skoro vylízáno jako od kočičky, ne že by bylo málo. Už je nádobí v myčce.Já po čtyřech letech co ji mám, raději bych jedla" chleba a vodu" ale nemohu si ji vynachválit, hlavně, když je nás u stolu více. Ale některá jídla udělají dost nádobí, cedníků atd.Jsem s ní spokojená móóóc.Záleží jak kdo má velkou, já mám menší, ale nám to stačí, dám tam nádobí od 6 lidí všechno včetně hrnců od vaření....Navíc ji pouštím, v době snížené sazby na noční proud, t.j. 2 hod.odpoledne a 6 v noci.Máme bojler, tak máme sníženou sazbu.....Příjemné kafíčkování, my budeme za chviličku.Ještě mám kousek buchtičky na dvakrát ke kafé schované...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji všem dobré chutnáníčkoSmajlíkSmajlík
KOUDY-Maruško- děkuji za pochvalu fotek, já začala fotit jak jsem zjistila tady na Chytré ženě, jak se vkládají fotky, když jsem doma,tak oběhnu zahradu a okolní ulice a fotím co vidím, my s mužem taky hodně jezdíme po výletechSmajlíktak mám tisíce fotek, asi 8 kartiček do foťáku plných a už to i mažu, ať mi muž nemusí stále dokupovatSmajlík

Lydie, Smajlíkvše bude v pořádku, ale to čekání znám, to se stále honí hlavou...i když trápí něco naše blízkéSmajlíkto neovlivníme, to je stále v podvědomíSmajlík
Baculko, Regi..uplně to vidím ,jak s naší mamkou, ta taky potřebovala pomáhat, ale asi to bylo dobře, prodloužila si tím jistě věk, poslední rok už to vzdala, po lécích se jí zamotala hlava a i když si nic nepolámala,už neměla odvahu jít sama ani na WC,nohy jí prostě přestaly chodit - psychika a brzy byl konec..Smajlík
ALE už vesele..za chvíli přijede táta a budeme obědvatSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
původně jsem přišla jen popřát dobrou chuť k obědu, ale vidím, že je tu nějaká nostalgická nálada. Ono to k téhle době patří.
Lydie, věřím, že to chceš mít brzy za sebou, čekání není nic příjemného. Pak si oddychneš. Budeme ti všechny držet palce.
Koudy, Maruško, to se časem poddá, zkraje jsem si tu taky připadala cizí.
No a Regi, s tatínkem máš trpělivost, obdivuju tě. Já to zažila s babičkou (také šla prostředkem silnice a autobus troubil a jí nic nedošlo) a pak i s tatínkem.
Ale i tak si často pomyslím, jak bych jim ráda posloužila, i mamince, jen kdyby tu byli.
Slunčko svítí, ale unás je děsná zima. Pepík jede na sraz a já až vypiju kafe, nastupuju na rajony.
Zdeni, moc pěkná básnička, tu neznám.
Obrázek uživatelky
profil
Tak sluníčko je na obloze, sice svítí, ale teplo moc není. Byla jsem nakoupit, protože zítra pojedeme na chalupu, já poberu věci z mrazáčku a zakryju růže a budu sedět u kamen. Muž tam posbírá listí z okapů, uklidí nářadí a barvy, a v neděli jedeme domů. Musím se podívat po nějaké slušné bavlněné noční košili, abych nešla do nemocnice v košilích po mámě Smajlík. V úterý budu mít jasno, kdy nastoupím, ale jen si přeju, aby to bylo brzy, ať to mám za sebou a zadruhé jdu na mamologii 6.12., to bych nerada odkládala. Každá máme nějaké starosti, jsme ve věku, kdy se nám problémy zdravotní nevyhýbají. Mě to vždy vychází na narozeniny. Rakovinu jsem se dozvěděla týden před padesátinami a tuhletu operaci týden po šedesátinách. Mám to od osudu jako dárky asi Smajlík Rodiče mám na Moravě v urnách. Já platím nájem a švagrová tam chodí dávat nějakou drobnou kytičku. Je tam pochovaný i můj bratr. Já je nosím v srdci a včera se obzvlášť stýskalo, až jsem utrousila slzy.Je to taková ta doba.
Obrázek uživatelky
profil
Marti, děkuji, moc mě to povzbudilo...

A Baculko,máte to náročné psychicky i fyzicky, přeji pevné nervy...psala jsem už o svém muži, nemá krátkodobou paměť a někdy vyvádí psí kusy...váš tatínek má tyto problémy s věkem,i tak je to ale těžké a já se vám časem svěřím,co,jak a proč toto má můj manžel...
víš co,člověk to musí brát s nadhledem, ale ze zkušenosti vím někdy to nejde, když už je toho moc...
Obrázek uživatelky
profil
Nemohu vás trápit svými starostmi, každá máte svoje. Liko blahopřeji k narozeninám. Lydi přeji aby se operace zdařila, určitě se probudí.
Zítra snad budu moct udělat dovýzdobu na hrobě, jen už má pršet, tak to snad po přístřeším udělám a pak se uvidí.
Ty karbenátky nebo čočku bych si udělala také ráda. No budu brzo vařit jen pro dva a děda sní vše, tak to nějak zvládnu.
Obrázek uživatelky
profil
Včera jsem byla s taťkou na druhé masáži, docela si dal říct. On ho pan masér spíše hladí a jemu to dělá dobře. Musela jsem se snažit trochu poopravit teplotu na topení. Bylo mu zima a já nejprve oopravila jen jeden den. Pak mě muž našel návod a já se snažila. Je tam na nás teplo až moc. Jen otec je snad spokojený. Až mamina zjistí, jak topíme bude asi protestovat. Budeme platit jak mourovatí. Její rada byla ať vyndám deku a zabalím ho .? Ráno včera i dnes bylo dosti chladné. Střechy šedivé. Muškáty muž uklidil, ještě snad uklidit brambory dovnitř do sklípku. Už je utahaný duševně, není to u nás nijak lehké, otec zametal chodník od listí a honil listí na dost frekventované silnici. Muž věděl, že si šel pro housky a už se mu zdálo že se dlouho nevrací. Zjistil otevřenou branku a auta stála a čekala, až se uvolní cesta. Otec si neuvědomoval, co dělá.
Obrázek uživatelky
profil
Maruš, jsme rády, že jsi tu, nesmíš mít takové pocity, my se sice známe i neznáme, spíše z vyprávění o svých rodinách a denních obyčejných věcech. Já jsem už tak závislá těchto povídáních, že si nedovedu představit, kdybych sem nechodila. Jednou jsem to zkusila, ale ne vlastní vinou a byla jsem jako tělo bez duše. Chybělo mi to čtení co kdo, kdy, kde dělal a porovnávám, jak žiji já.Někdy si vezmu ponaučení, jindy mám pocit, že dělají moc a já toho udělám málo....jenže každá jsme jiná, ale máme se virtuálně rády. Ty jsi nějak mezi nás podle mého dobře zapadla.Jen sem choď i tobě bude líp....AhojkySmajlík Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles