Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 01.11.2013 19:13 hod. | |||
|
Tak krásnou dobrou noc.![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 01.11.2013 18:45 hod. | |||
|
já myčku mám 16 roků,jak jsme předělávali kuchyň a stěhovali se do menšího.Moc jsem ji nechtěla,ale manžel si postavil hlavu,že jo A teď jsem za ni vděčná a nedám na ni dopustit![]() Máme velkou i když jsme sami dva. Myji tak co 2dny Ručně bych mýt nemohla kvůli páteře,to je ten nejhorší postoj u dřezu!!!!!![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 01.11.2013 18:12 hod. | |||
|
Já také myčku nemám, ale táta nedovolí. Přitom nádobí musím já chromá mýt stále. Když má náladu, tak utírá.![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 01.11.2013 18:04 hod. | |||
|
Taky nemám myčku, kuchyni mám malou. Sice mi udělali kohouty a odpad, že by myčka šla okamžitě zapojit, ale zase by mi ubylo místo na nádobí a to nechci. Naši mladí ji mají už dávno a jsou spokojeni.Krásně vycídí i napálené plechové nádobí. | ||||
| alenasilha | . | Datum vložení: 01.11.2013 17:48 hod. | |||
|
já taky myčku nemám,ne že bych na ní neměla,ale do kuchyně už se mi nevejde,ale dcera jí má a snacha taky a je to bezva | ||||
| koudy | jo,jo, | Datum vložení: 01.11.2013 17:26 hod. | |||
|
už je tma,syn mi řekl, že na hřbitov pojedeme až v šest,tak musím čekat... Regi,já mám dobrou zkušenost,kdzž se mi ucpe odpad u dřezu,že tam naleju Krtka a ten to rychle protáhne... zatím klikám,ale nechodí mizlaťáky,mám stále 30 truhliček... Až se vrátím ze hřbitova, nebude čas, dnes máme sprchování manžela i hlavu a to zas bude...-hlavu neee, hlavu nechcu... myčku mám zapojenou,ale nemám sůl do myčky a hlavně se musím naučit programy. Ve školce jsme měli jinou... Přijedou synové s rodinami,ale jsou na chatkách,tak to nebude náročné. Těším se hlavně na vnoučata... Buchtu jsem upekla z CHŽ, tvarohovou se švestkama... Pa, pa, jdu se nachystat na ten hřbitov... |
||||
| 2baculka | Zdravím už ze tmy. | Datum vložení: 01.11.2013 17:00 hod. | |||
|
Myčku nemám, ani naši. Tam bych snad malou uvítala, jen proto, že táta stále myje a já kontroluju, muž už raději nechá a pak přemyje.Stejně by ta myčka u našich asi nešla, v baráku je odtok sveden do olověných trubek a i přes ústřední topení je veranda studená a tam se někdy trubky zacpou a musíme propšťuchovat. Už to dalo 2 roky pokoj a my někdy nalijeme dost jaru a horkou vodu a necháme vytéct. Snad to bude pomáhat. Zatím stále myslím, že máme málo nádobí a že bychom to nevyužili. | ||||
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 01.11.2013 15:00 hod. | |||
|
holky jedeme na hřbitov.. Já mám myčku asi 13let, ale jen 40cm, aby vlezla do kuchyňky, lepší by byla 60cm..něco pak musím mýt v ruce,třeba plechy a velké kastroly, ty tam nevejdou, ale pomoc je to velká.. ![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 01.11.2013 14:15 hod. | |||
|
příjemné kafičkování,nějak jsem se zapomněla chytla jsem se úklidu,věšela a pak sklízela prádlo a nakonec oběd,jo ještě mezi tím jsem odskočila do obchodu![]() Na oběd jsme dnes měli kulajdu![]() Koudy moje snacha pracuje ve Walmarku,děla na blistru balí tablety Maruško za chvíli se budeš cítit mezi námi jako doma![]() ![]() ![]() Regi,taky mi ty Tvoje starostí jsou povědomé ![]() Jsi moc hodná starostlivá dcera![]() Děvčátka užívejte pěkné odpoledne v klidu a bez starostí!!!! |
||||
| koudy | jo,jo, | Datum vložení: 01.11.2013 12:59 hod. | |||
|
já se s myčkou dlouho rozmýšlela, já nádobí umývám ráda a ve školce v kuchyni jsem se něco naumývala i když později jsme měli na bílé nádobí myčku... jenže každý dem vařím a toho nádobí se nashání. Navíc mám špatný kohout a neustále mi stříká voda kolem dokola. Už se mi nadouvá jí dole dvířka a tak mě to naštvalo...doufám, že to bude lepší... čekám, že dnes nebo spíš až v pondělí mi zapojí vodu a zrovna vymění ten kohout.Jsem ráda, že Matička má dobrou zkušenost...máme rovněž bojler a noční proud,tak to využiju... Oběd byl dobrý, myslím,že i synovi pochutí... A jdem na kafíčko...buchtu nemám už zase snědené, čas upéct bude asi až zítra... |
||||