Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Lika444 | zdravím děvčátka | Datum vložení: 01.11.2013 23:26 hod. | |||
|
děkuji za přáníčka k narozeninám,bohužel jsem si musela dopřát dárek - baterii do vany i se sprchou, tj. cca 1200 jsem dnes vyplivla...díky macizaj,avemor,anička 59,2 baculka,sarita, maKushKa15, badysek, Mb 68,fanypol, karofka,dokonce koudy-Maruška i když ji asi ještě neznám.Trochu jsem si pročetla co vás trápí,čtu,že \Lydie má opět nějaké špatné myšlenky a obavy,tak ať jí to dobře dopadne,ostatní marodi zrovna tak,já také řeším doma vyhřeznutou ploténku manžela,zdali jít na opesraci či ne,bolí ho to immer vere. Jinak ve Slovinsku koncem záží hrozná zima,ale vnučka KIM od dcery Míši paráda,a teď vidno jak velice roste,byla tam za nimi i ostravská dcera Jana s rodinou,počasí nádherné a vnučka už bude mít 2 měsíce,je to kus roby po tatovi,dlouhé nožky... Pak mně doma čekala zmrzlá zahrádka,vše zmrzlo tak odstranit,po trochách ryjeme a uklízíme zahrádku doteď. Mezitím jsem vyhledala lékře s kolenem, teď chodím na magnet a cvičení s ramenem,a absolvovala jsem v Brně míting firmy Starlife |
||||
| 2baculka | Děvčata, | Datum vložení: 01.11.2013 22:49 hod. | |||
|
my jsme doma a máme volný víkend. V klidu jsem koukala na Sanitku aprohlídlasi konečně fotky co nafotila dcera ve Švýcarsku. tedy i fotky ze svého svátku v září a ten Liberec. Teď přeji dobrou noc. | ||||
| vocjan | Jdu popřát pěkný večer | Datum vložení: 01.11.2013 22:14 hod. | |||
|
![]() se také se rozloučit. Nějak jsem nestíhala. Odpoledne jsme jeli na hřbitov, pak jsem dělala bramborový salát a nakonec pekla koláč s tvarohem a hruškami.Ještě se chladí na balkonu. Věrka se nám vrátila v pořádku. ![]() Myčku v paneláku nemáme. Kuchyň je malá. Pěkně se vyspěte a ať se Vám něco pěkného zdá. ![]() ![]() |
||||
| koudy | děvčata, | Datum vložení: 01.11.2013 20:54 hod. | |||
|
je po Sanitce, tak jestli se chy státe už spinkat, mějte klidnou a pokojnou noc bez bolestí a hezké sny...![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 01.11.2013 20:27 hod. | |||
|
Dnes není nějak čas a mám tady vnuka tak není také času, ještě že už nechytám ty truhličky, stačí co mám. Tak se už jen rozloučím a přeji pěknývečer a klidnou noc.![]() |
||||
| badysek | Taky jdu popřát | Datum vložení: 01.11.2013 20:18 hod. | |||
|
dobrou nocku a krásné sny ![]() ![]() Marcelko gratuluji!!!!! |
||||
| Macizaj | Ahojky. | Datum vložení: 01.11.2013 20:18 hod. | |||
|
Jdu vás jen pozdravit. Lidko, tobě přeji hodně a ještě více zdravíčka, štěstíčka a abys už byla zpátky z nemocnice doma. Všechny na tebe budemem myslet a držet palce. Každá máme nějakou starost. Některá menší, jiná větší. Tak už to v životě bývá.Musíme bojovat za každou maličkost a nedat se! Ještě se musím pochlubit. Dnes jsem si udělala čas a sedla si k PC, abych si chytila nějaké stříbrňáky. Povedlo se, takže mám 10 truhliček. VÍC UŽ JICH ASI NEBUDE, ALE I TO JE PRO MĚ ÚSPĚCH. Mějte pěkný večer a klidnou dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný večer | Datum vložení: 01.11.2013 20:17 hod. | |||
|
já jsem klikala stříbrňáky už ze zvyku..Přeji všem pěkný zbytek večera a klidnou dobrou noc. Zítra ahojky....![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 01.11.2013 19:33 hod. | |||
|
dnes se hned loučím..bude Sanitka... DOBROU NOC![]() |
||||
| Bm68 | Už se taky | Datum vložení: 01.11.2013 19:28 hod. | |||
|
rozloučím. Po zprávách budu koukat na Sanitku.Dobrou noc vám všem, ať vás nic nebolí a něco hezkého se vám zdá. |
||||