Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Pěkné, ale pošmurné ráno, | Datum vložení: 02.11.2013 08:48 hod. | |||
|
já jsem byla v obchodě a přitom jsem to vzala přes hřbitov. Zapálila jsem na hrobě, rodiče a prarodiče zde má manžel.Já mám ostatní v Brně a Rousínově.Nejvíce v Brně a to ještě na dvou hřbitovech od sebe vzdálených aspoň 20 zastávek šalinó a l,5 km pěšky.Ten je ale moc pěkný. Tenkrát se pohřbívalo s koňma a tak ráda vzpomínám na krásné koně a vůz.....Dnes bude zřejmě/aspoň u mne/ nostalgická nálada a počasí tomu pomáhá....Na oběd osmažím patizony, brambory a rajčatový salát.Poslední polévka je tam pro manžela a zítra udělám vše nové.Odpoledne upeču 2 bábovky, nahoře je opět 5 dětí, tak jim to přijde na snídani vhod. Dcera stejně udělá ještě nějaké řezy....Hezký den a slunce v duši, když ne na obloze.......![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 02.11.2013 08:45 hod. | |||
|
Marcelko,ikonku jsem měnila ze žirafky na květinku Děkuji za pochvalu I 10 truhlíček je dost,když tady nejsi Já mám 52,ale už mi stačí nechce se mi u toho PC sedět.Alči,užij si návštěvu ![]() ![]() Holky jedeme do Polska na benzín a ještě po nákupech,papa ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ DEN | Datum vložení: 02.11.2013 08:39 hod. | |||
|
Marcelko..vždyť si tady nebyla, a i 10truhliček je lepší než nic![]() ![]() Já ikonku mněnit nebudu, jsem na tuhle zvyklá, nemá ráda změnu LIKO. já včera jela s dcerou na hřbitov a ptala se mne jestli měla neštovice, já žiji, a nepamatuji si to, nepsala jsem si, nevím...![]() Dnes přijede návštěva, ale až odpoledne, k obědu budu smažit květák ![]() |
||||
| Macizaj | Kristýnko, | Datum vložení: 02.11.2013 08:11 hod. | |||
|
děkuji za blahopřání k 10ti truhličkám. Chi,chi...Jiné už to nebude! Máš moc hezkou ikonku. Také bych ji měla změnit, ale jsem dost konzervativní, tak to ještě nechám. |
||||
| badysek | Krásnou sobotu přeji, | Datum vložení: 02.11.2013 08:07 hod. | |||
|
u nás pod mrakem a velký vítr. Liko,vidím ,že se nenudíš Pořád nějaké aktivity,ale to je dobře dokud člověk má svoje zájmy Já taky mám pořád nějaké aktivity![]() Pořád v akci![]() Oslav dneska pěkně narozeniny![]() Všechny naše děvčátka mají pořád co dělat.A to je dobře.....! Dneska budu vařit gulášovou polívku a jestli něco dál to nevím ![]() ![]() Přeji všem krásnou ničím nerušenou sobotu ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 02.11.2013 07:56 hod. | |||
|
Dnes nám trochu prší, je pravé dušičkové ráno. Lidko, ty jsi toho napsala, jsi velice akční žena. Také se řídím tím: dokud to jde, dělej všechno a to s chutí! Vím jaké to je, když už to pak nejde. Prožila jsem to několik let s maminkou. Je fajn, že můžete pobývat ve Slovinsku a těšit se z vnučky, která dělá rychlé pokroky. I já často vzpomínám co mi maminka říkala, ale když je člověk mladý, často moc nenaslouchá. Dnes jsem ve věku, kdy je tady v obci o generaci starších lidí velice málo a ti, kterým je kolem 90ti let, většinou si moc nepamatují.Ještě, že mi napadlo, psát si od svatby kroniku. Když budou mít moje děti zájem, lecos se v ní dozví.Moje maminka zlikvidovala všechno možné, abychom prý až zemře neměli moc práce. Některé věci bych si byla ráda vzala. No je to pryč. Půjdu ještě dneska rozsvítit na hřbitov. Pak něco upeču a co budu vařit nevím. Dnes jsme s mužem na oběd sami, tak jen něco lehkého. Přeji vám pěkný den! ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 02.11.2013 07:49 hod. | |||
|
Musím napsat, než se vnuk probudí![]() Pak tady s dědou pořád něco dělají u počítače. Máme zamračeno , asi bude pršet, musím ještě jít mamce nakoupit a po obědě za ní jedeme. Starosti jak čtu máme každá nějaké. Tak mějte klidný den . Jo a ještě nevím co dnes na oběd, tak napište co vaříte. ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 02.11.2013 00:22 hod. | |||
|
Taky jsem se nestihla na lecos mamky zeptat.Tenkrát,když mi to říkala mě to nezajímalo, Byla jsem bez potíží a měla jsem jiné zájmy.Byt po rodičích likvidovala sestra a všechny dokumenty zápisy od lékařů rentgeny zlikvidovala také. Já měla problémy s kyčlemi, hrozila mi tenkrát operace. Teď se to ozývá a já nevím co jsem tenkrát měla za vadu. | ||||
| Lika444 | pokr. | Datum vložení: 01.11.2013 23:44 hod. | |||
|
data prarodičů,které potřebuji do astrologického kurzu na příští týden,no po všech čertech jsem vypisovala,je vidět,jak je špatné,že se člověk nestaral o rodinu, když ještě rodiče žili,teď nevíme o některých skoro nic. Takže starostí jak na kostele a mezitím počasí střídavé a občas pošmourno a pak se ti nechce z pelechu. Tak pro dnešek děvčátka přeji pěknou dobrou noc,my jsme s tatinem trochu oslavili mé narozeniny a zítra to završíme s ostraváky.Mějte se moc pěkně. |
||||
| Lika444 | pokr. dále | Datum vložení: 01.11.2013 23:39 hod. | |||
|
zaujala mně Velká pardubická,zahrádka obden,12.10. dovezla manželova dcera s vnučkami další fenku jezevčíka 4 měsíce, dali jsme jí Míša 2,takže učíme ji jak ve škole,každý ale po svém,že jo,ale za likvidaci škod odpovídám já,jak jinak, mezitím chodím zase do cvičení se seniory,na přednášky a vycházky nordig walking,2x měsíčně,a různá vyřizování i s tím pejskem na veterině,byla jsem u voleb dva dny,a s tatinem u zubařky,a bratra ranila mrtvice,špatně mluví,a začala jsem rehabilitaci ramene,magnet a bude i cvičení,setkání s kamarádkami občas, likvidace meilů na pc,pokažený pc pár dní,od kamošky dýně a její zpracování a zavařování,a plavání se seniory 1x měsíčně,a mám připravena setkání kamošek ještě k narozkám a zítra přijede ostravská dcera s manželem a doveze další fůru fotek,jak byli teď před týdnem ve Slovinsku oni. A to už tu byla manželova dcera zase s vnučkou,takže pořád se něco děje a řeší a sem nebyl vůbec čas.Musím se vybabrat konečně i s těmi fotečkami.Jo a to jsem sháněla | ||||