Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | - | Datum vložení: 02.11.2013 13:30 hod. | |||
|
Jsou na závodech v Letovicích, přijedou později... Synové pracují kolem chatek na zahrádkách a zazimovávají... já teď půjdu vytrhat a uklidit giganty...myčku jsem už vyzkoušela a krásně čisté nádobí...ještě mě bude mrzet,že jsem tak dlouho váhala... škoda, že nemám čas a ani si netroufám psát kroniku auž je ne to pozdě...snažím se alespoň vnoučatům vyprávět o své rodině,různé rodinné vztahy, příběhy a zážitky,prostě co vím z maminčina vyprávění... Už tu píšu romány, tak končím, ...mějte všechny pěkné odpoledne, pohodu u kafíčka,klid a mír u všeho, co děláte... |
||||
| fanypol | dobré odpoledne..jdu jen pozdravit | Datum vložení: 02.11.2013 13:27 hod. | |||
|
blíží se návštěva..dočtu večer..![]() ![]() |
||||
| koudy | přeji | Datum vložení: 02.11.2013 13:20 hod. | |||
|
pěkné teď už odpoledne... zrovna jsem dočetla,kolik jste už od rána napsaly a co všechno jste stihly...obdivuji Liku,kolik má aktivit a kolik toho stíhá...já už také dlouho nemám rodiče,děti se ptají na různé věci a já všechno nevím nebo nepamatuji a nemá se už koho zeptat...ted je zrovna to období, kdy rozjímáme, vzpomínáme a já mívám vždy v duši smutek... včera večer jsme s Lukášem a vnučkou prostředního syna porozžíhali našim i všem blízkým a známým a taky ve vedlejší vesnici sestře a švagrovi. Náš hřbitůvek je v lese a když jsem tam vešla,obklopilo mě takové posvátné ticho, mír a klid,jen světýlka blikala na rozsvícených hrobech,že jsem zůstala stát se zatajeným dechem. Ten okamžik pominul a už nepřišel,ani když jsem vešla na ten druhý hřbitov... k obědu byla kapustová polévka,směs z játýrek v bramboráku...nejstarrší syn je tu zatím sám,přijel z Líšně na kole-jezdí lesem-tak jsem ho pozvala na oběd, čili jsem smažila bramboráky ještě po obědě...to zas pro Lukina a Helenku. |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkné poledne | Datum vložení: 02.11.2013 12:37 hod. | |||
|
a dobrou chuť k obědu.My jsme po obídku, každý jsme měli dost velkou misku rajčatového salátu s cibulí, oliv.olejem a tak odpoledne tu možná budeme lítat jako dvě holubičky....Byl moc dobrý a cuketa také.Pěkné zažívání a příjemné posezení u kafíčka.....My po kafíčku máme v plánu jet do Brna, ale já s autem v tento čas nepojedu a tak si to autobusem ještě rozmyslíme.Uvidíme, ale zítra může být ještě horší počasí....Pěkné odpoledne...![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | dobré dopoledne | Datum vložení: 02.11.2013 12:29 hod. | |||
|
krásnou sobotu dobré chutnání a moooc zdravička | ||||
| Hali | pokr. | Datum vložení: 02.11.2013 11:09 hod. | |||
|
Teď už Vám jenom popřeju pohodu v rodinách,hodně zdraví,ať všecko co Vás čeká dobře dopadne,hodně trpělivosti a hodně sil Vám,kdo zvládáte starat se o rodiče,případně o jiné blízké rodinné příslušníky. | ||||
| Hali | Pohodový příjemný den všem na "seniorkách"! | Datum vložení: 02.11.2013 11:06 hod. | |||
|
U nás už též dušičkový čas,k tomu silný vítr.Ráno jsme byli na hřbitově-už jen zapálit svíčky,ostatní bylo hotovo v týdnu.Přijeli jsme docela zmrzlí,hned zatopili a už je pohoda...ikdyž s ohledem na dušičky nálada vzpomínková...Mně rodiče zemřeli oba hodně mladí,takže přeptat se na něco z dění v rodině z dřívějška už není možné.Marci,také píšu "rodinnou kroniku",bohužel až od roku 1992,ale i tak je to prima,a naši mladí často něco zmíní,co já pak hledám v záznamech,a je to fajn,když se každá událost (i s patřičným komentářem,najde a připomene...)A zrovna tak bude mít čestný záznam včerejší den s rodinou ve Zlíně a v Otrokovicích-promoce vnučky byla krásně slavnostní,pak společný oběd a "kolaudace" u další vnučky..Pobyli jsme si,užili se,jako lahůdku vnučka přehrála video z dárku od všech,z té naší "zlaté svatby" na chalupě.Přijeli jsme večer v 7 hod. a byla jsem docela unavená,v noze mám zánět žil,takže nic moc...Ale to všecko přebolí a zůstane jen krásný pocit ze soudržnosti rodinky. | ||||
| Anicka59 | Krásný dušičkový den | Datum vložení: 02.11.2013 09:41 hod. | |||
|
Dnes mám veget alespoň co se vaření týče,poněvadž vaří dcera ke které jsme se nedávno nastěhovali. Bydlíme tu s ní od srpna, ale zatím vidíme samá positiva. Více se ušetří, navzájem si pomáháme, a hlavně nejsme sami,což oceníme asi nejvíce na Vánoce, na které se moc těšíme. Má 1 a půl ročního chlapečka a po dlouhé době budeme s malým dítětem trávit Vánoce. Co počasí se týče, tak je tu pod mrakem a 12°C. | ||||
| vocjan | Také | Datum vložení: 02.11.2013 09:12 hod. | |||
|
![]() ![]() ![]() přeji pěkný den v rodinném kruhu. ![]() ![]() ![]() Nestíhám za chvíli mě přijede návštěva. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký den | Datum vložení: 02.11.2013 08:55 hod. | |||
|
děvčata!!![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||