Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Jdu | Datum vložení: 02.11.2013 18:55 hod. | |||
|
![]() popřát pěkný večer. Návštěva odjela a mi byli na emailech. Nějak mě zásobíte. Měla jsem jich už zase 50. Něco jsem zlikvidovala. Jinak je brzy tma jak je pod mrakem a musíme svítit. Mějte pěkný večer u televize nebo u knihy. ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 02.11.2013 18:41 hod. | |||
|
Tak se všechny mějte pěkně. Všechno jsem si přečetla. Tak ahoj. ![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | - | Datum vložení: 02.11.2013 18:34 hod. | |||
|
omlouvám se,byla bych radila u zánětu žil Maruš ležet. Má se prý chodit a je na to nějaké cvičení. Určitě bere prášky na ředění krve,to si myslím, že by se mělo...manžel je bere...stejně bych myslela,že jinak by se noha neměla namáhat... | ||||
| Anicka59 | Karofka | Datum vložení: 02.11.2013 15:58 hod. | |||
|
Moc děkuji za seznam. | ||||
| Sarita | * | Datum vložení: 02.11.2013 15:13 hod. | |||
|
Tak jsme doma, začalo pršet , tak jsme už jeli domů v deštíku menším. Tak jak to vidím budeme hrát nějaké hry s vnukem. Mějte krásné odpoledne. ![]() |
||||
| koudy | - | Datum vložení: 02.11.2013 15:09 hod. | |||
|
jdu ze zahrady, začalo poprchávat, počasí zamračené, pošmourné,celkem teplo, bezvětří...sklidila jsem ty giganty,zaryla u plotu kolem pivoněk a jdeme s mužem na kafíčko... promoce jsou krásné zážitky,zvlášť když ji má někdo blízký...také jsem byla v Brně synům a snachám... myslím tosamé ,co holky, že bys Maruš měla ležet,nohu v klidu, zánět žil není sranda... |
||||
| Bm68 | Tak pardon, Majko, | Datum vložení: 02.11.2013 15:05 hod. | |||
|
píšu blbiny. Na zánět žil se prý ležet nemá, spíš naopak. Jestli to není podobné, jako mám já, že mi neproudí krev v nohách, je moc hustá a dělají se mi pucky. | ||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 02.11.2013 14:45 hod. | |||
|
Posílám jenom pozdrav. Je zamračeno a 14°C. | ||||
| Macizaj | Pěkné odpoledne. | Datum vložení: 02.11.2013 14:43 hod. | |||
|
Venku přestalo pršet, tak se půjdeme projít. Majko, moc vám přeji, že se promoce i ostatní aktivity vydařily. Když máš zánět, měla bys odpočívat. Dej nožky nahoru a dělej jen to, na co se cítíš! Aničko59, je fajn mít hodnou rodinu. Musíme si toho vážit! Koudy, já píši kroniku od r.1962. Nejprve jen body, ale časem jsem se rozepsala a mohl by z toho být román. Kolikrát děti přijdou a ptají se, zda měly tu, či onu nemoc, nebo kde trávily prázdniny v tom a tom roce. Kouknu a vidím, ale fotky přiložené nemám. Ráno jsem také rozsvítila na hřbitově a teď, než začne znovu pršet, jdeme ven! ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, | Datum vložení: 02.11.2013 14:40 hod. | |||
|
a příjemné kafíčkování (snad není ještě pozdě). Byli jsme dopoledne ještě na jednom hrobě v blízké obci, pak u přítelových příbuzných, tak jsme obědvali později.Měli jsme krkovici, bramborové noky a špenát. Já bez špenátu, prý ho nesmím. Kroniku nepíšu, ale je to určitě prima věc. Já mám rodokmen, vytištěný s fotkami, ale je to jen z maminčiny strany a sice se tam dočtu, že náš předek přišel v roce 16.. z Bavorska, ale zprávy končí, když zemřel pisatel, to je těsně před mým narozením. Jinak jsem takový antikvář, nic ze starých listin nevyhazuju, takže mám rodné listy rodičů i prarodičů, oddací listy a také závěť otcova bratra, ručně psanou, kde mému otci odkazuje sváteční kabát a kapesní hodinky. Zemřel mladý, já ještě nebyla na světě. Jo a taky mám památník mé babičky a mého tatínka, ale maminky ne, ani jsem ho asi neviděla. Už zas nevím, co kdo psal. Majko, neměla bys při tom zánětu žil ležet? Dávej na sebe pozor. A všechny si užijte pěkné odpoledne. Zatím sluníčkové. ![]() |
||||