Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Celý den pořád něc dělám. Praní, nákup i mlíko v Penny jsem sehnala. Uklidila jsem koupelnu a WC, nějak se mi to nelíbilo. Maso zbylo od včera tak jen brambory uvařit.Pak jsme jeli dodělat na hrob mísu a muž sundal folii z pergoly. Vytrhal por a celer. Dojeli jsme rozsvítit na hřbitov do Dobrého i Dobrušky. Celý den se namáčely orchidejky do vody, chuděrky byly vyprahlé. Prádlo mezi tím uschlo a tak jsem ho i sdalšími dříve vypranými kousky vyžehlila asi tak 3 hodiny. Už na zítra máme k obědu udělaný bramborový salát.
Obrázek uživatelky
profil
Já se zánětem žil taky nesměla moc chodit, je to nejnutněší...
HALI. Maru, to musela být krása, já byla jen před 100letySmajlík sestře na promoci v Bratislavě, jinak moje děti vysokou nemají a manželovy dcery už měly výšku za sebou, když jsme se brali..

Holky, přeji hezký večer... měli jsme tu 2 návštěvy a byli jsme taky hodinku na návštěvě a den za námi..
SmajlíkKarofko, děkuji za seznamek,ale přibylo nás, to je faj,Smajlík,
Dobrou nocku všemSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsem se dostala k Vám,přijeli jsme odpoledne ,ale hned nato přišel syn ať jdeme na čaj s rumemSmajlíkTak jsme tam chvíli ztvrdliSmajlíkSmajlíkByli jsme vymrzli....
Benzín jsme koupili za 32,90 Kč. Koupila jsem si už i máslo na pečení,taky Heru vyjde na 12,50 Kč (Dám do mražákuSmajlík)
Pak jsme se ještě stavili zasvítit na hřbitov.
Mějte pěkný klidný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil

klidný,dobrý sobotní večer ať u televize, nebo jiné příjemné činnosti,klidný spánek,hezké sny...

SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Marcelko, taky mám ráda domácí marokánky a ne ty z obchodu. Ale já je peču jen na vánoce.
Čekám na syna, volal, že se na chvilku zastaví. A budu koukat na Star Dance, líbí se mi to a jsou tam i pěkné šaty.
Tak hezký večer a dobrou noc.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak se jdu také rozloučit. Marci tal to je super, budeš mu je pést častějiSmajlík
Tak dobrou noc a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak krásnou dobrou noc.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
myslím, že punčochou nic nezkazíš, když dlouho sedíš nebo stojíš. Paní doktorka mi říkala, že když jdeme na ty naše výlety, při kterých ujdeme nejméně 10km je lepší, punčochy si nebrat, aby prý proudila krev. Když je zánět žil, žíla je zapálená a místo, kde zánět probíhá je teplé až horké a bolí to. Lidko,kdybys měla zánět, určitě bys k lékaři šla, poznala bys to.
My jsme odpoledne byli dvě hodiny venku. Kochali jsme se naším rybníkem, který je asi po 6ti letech odbahněný, opravený a hlavně zase napuštěný. Mám z toho velikou radost.
K večeru se objevilo i sluníčko, ale než jsme došli domů už zase mrholilo a bylo dost teplo.
Holky, dnes jsem upekla marokánky. Muž je má rád, často si je kupuje.Říkal,že ty moje jsou lepší než koupené, tak to byla poklona.
Vnuci byli na fotbale, tak přijdou až zítra na oběd.
Také půjdu na Star Dance. Je to takové noblesní a já si tento pořad vychutnávám. Všem přeji krásný večer a klidnou dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Vy máte určité zkušenosti některé, potřebuji poradit. Udělala se mi křečová žíla na noze, která stoupá nahoru. Je taková silná, když to tak řeknu. Mám nosit pro jistotu tu stahovací punčochu nebo to mám nechat tak? Nevím. Nechce se mi jít s tím k lékaři, zatím mě to nebolí. A vůbec, bolí křečové žíly? Poraďte mi, kdo máte zkušenost nějakou. Děkuji a přeji heyký večer, dnes máme StarDance, tak se těším....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přijeli jsme z Brna pozdě skoro za tmy. ...Všude plno lidí, jsem unavená, nemohu na nohy. Jsem ráda,že sedím. Za chvíli půjdu do vany se prohřát a tak vám přeji pěkný večer a klidnou dobrou noc....SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles