Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Tak asi budu poslední. | Datum vložení: 02.11.2013 23:34 hod. | |||
|
Celý den pořád něc dělám. Praní, nákup i mlíko v Penny jsem sehnala. Uklidila jsem koupelnu a WC, nějak se mi to nelíbilo. Maso zbylo od včera tak jen brambory uvařit.Pak jsme jeli dodělat na hrob mísu a muž sundal folii z pergoly. Vytrhal por a celer. Dojeli jsme rozsvítit na hřbitov do Dobrého i Dobrušky. Celý den se namáčely orchidejky do vody, chuděrky byly vyprahlé. Prádlo mezi tím uschlo a tak jsem ho i sdalšími dříve vypranými kousky vyžehlila asi tak 3 hodiny. Už na zítra máme k obědu udělaný bramborový salát. |
||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 02.11.2013 20:13 hod. | |||
|
Já se zánětem žil taky nesměla moc chodit, je to nejnutněší... HALI. Maru, to musela být krása, já byla jen před 100lety sestře na promoci v Bratislavě, jinak moje děti vysokou nemají a manželovy dcery už měly výšku za sebou, když jsme se brali..Holky, přeji hezký večer... měli jsme tu 2 návštěvy a byli jsme taky hodinku na návštěvě a den za námi.. Karofko, děkuji za seznamek,ale přibylo nás, to je faj, ,Dobrou nocku všem ![]() |
||||
| badysek | Tak konečně | Datum vložení: 02.11.2013 20:13 hod. | |||
|
jsem se dostala k Vám,přijeli jsme odpoledne ,ale hned nato přišel syn ať jdeme na čaj s rumem Tak jsme tam chvíli ztvrdli![]() Byli jsme vymrzli....Benzín jsme koupili za 32,90 Kč. Koupila jsem si už i máslo na pečení,taky Heru vyjde na 12,50 Kč (Dám do mražáku )Pak jsme se ještě stavili zasvítit na hřbitov. Mějte pěkný klidný večer a dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| koudy | krásný | Datum vložení: 02.11.2013 20:11 hod. | |||
|
klidný,dobrý sobotní večer ať u televize, nebo jiné příjemné činnosti,klidný spánek,hezké sny... ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 02.11.2013 20:11 hod. | |||
|
Marcelko, taky mám ráda domácí marokánky a ne ty z obchodu. Ale já je peču jen na vánoce. Čekám na syna, volal, že se na chvilku zastaví. A budu koukat na Star Dance, líbí se mi to a jsou tam i pěkné šaty. Tak hezký večer a dobrou noc. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 02.11.2013 19:57 hod. | |||
|
Tak se jdu také rozloučit. Marci tal to je super, budeš mu je pést častěji![]() Tak dobrou noc a dobře se vyspěte. ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 02.11.2013 19:55 hod. | |||
|
Tak krásnou dobrou noc.![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Lidko, | Datum vložení: 02.11.2013 19:47 hod. | |||
|
myslím, že punčochou nic nezkazíš, když dlouho sedíš nebo stojíš. Paní doktorka mi říkala, že když jdeme na ty naše výlety, při kterých ujdeme nejméně 10km je lepší, punčochy si nebrat, aby prý proudila krev. Když je zánět žil, žíla je zapálená a místo, kde zánět probíhá je teplé až horké a bolí to. Lidko,kdybys měla zánět, určitě bys k lékaři šla, poznala bys to. My jsme odpoledne byli dvě hodiny venku. Kochali jsme se naším rybníkem, který je asi po 6ti letech odbahněný, opravený a hlavně zase napuštěný. Mám z toho velikou radost. K večeru se objevilo i sluníčko, ale než jsme došli domů už zase mrholilo a bylo dost teplo. Holky, dnes jsem upekla marokánky. Muž je má rád, často si je kupuje.Říkal,že ty moje jsou lepší než koupené, tak to byla poklona. Vnuci byli na fotbale, tak přijdou až zítra na oběd. Také půjdu na Star Dance. Je to takové noblesní a já si tento pořad vychutnávám. Všem přeji krásný večer a klidnou dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| Lydie950 | AHOJKY DĚVČATA | Datum vložení: 02.11.2013 19:31 hod. | |||
|
Vy máte určité zkušenosti některé, potřebuji poradit. Udělala se mi křečová žíla na noze, která stoupá nahoru. Je taková silná, když to tak řeknu. Mám nosit pro jistotu tu stahovací punčochu nebo to mám nechat tak? Nevím. Nechce se mi jít s tím k lékaři, zatím mě to nebolí. A vůbec, bolí křečové žíly? Poraďte mi, kdo máte zkušenost nějakou. Děkuji a přeji heyký večer, dnes máme StarDance, tak se těším....![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný večer, | Datum vložení: 02.11.2013 19:09 hod. | |||
|
přijeli jsme z Brna pozdě skoro za tmy. ...Všude plno lidí, jsem unavená, nemohu na nohy. Jsem ráda,že sedím. Za chvíli půjdu do vany se prohřát a tak vám přeji pěkný večer a klidnou dobrou noc....![]() ![]() ![]() ![]() |
||||