Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Holky, přeji hezkou neděli..já jak koukám tak jsem asi hodinu a půl koukala na emailíky, ten čas tak utíkáSmajlíkSmajlík
Na moučník taky mrknu, možná je to ten, co jsem taky pekla...nám hodně janlíček opadalo, tak jsem taky tady v receptech hledala, ať nepeču stále stejné..to pak bylo koláč 100x a stále jiný - jablíčkovýSmajlík
až se trošku oteplí, tak půjdu ještě dohrabat zadní zahradu, muž včera naposled sekal trávu a přišla návštěva, tak jsem to nedohrabala, ale to bude chvilička...
K obědu budu vařit krůtí kousky se spoustou zeleniny, mám brokolici, mrkev, celer, červenou papriku a v mrazáku zelené fazolky...a k tomu ryži natural..a okurkový salátSmajlík

MARCELKO: my taky takhle s mužem často vaříme, on maso a já přílohy,polévky a podobněSmajlíkDnes je do oběda ve službě, tak se musím snažit jáSmajlík
Polévka je houbová od včera..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
tento moučník také peču, je fakt rychlý a dobrý. Ahoj!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady zamračeno.Už jsem udělala bramborový salát, ale zase hromadu, no pošlu dětemSmajlík
Řízky až za cvvíli udělám.Musela jsem vyzkoušet brambory, co jsme dovezli, jsou dobréSmajlík
Tak Heru mají tad za dvacet korun, hrůza.Smajlík
Mějte pěknou neděli.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Je to takový křehký a měkký moučník, udělan šup-šup. Já jej pekla na 220 jako peču všechny ostatní moučníky. Tam je napsaná v receptu nižší teplota.
Obrázek uživatelky
profil
V noci pršelo a teď mrholí.Je docela teplo, ale nechce se mi nikam. Manžel bude vařit svíčkovou, už ji má obdělanou od včera, já knedlíky a polévku.Vnuci přijdou na oběd.
Blaničko, já jsem marokánky pekla prvně, ale na Vánoce udělám malinké, včera jsem dělala velké jako z obchodu.
Aničko59 na ten moučník se podívám. Mám napsáno plno receptů, ale stejně sháním pořád něco nového.
Kristýnko,Heru a máslo mám také nasyslené v mrazáku.
Ještě jsem zapomněla : Věrko, moc děkuji za seznámek. Jsi šikulka!!!Smajlík
Regi, ty se nikdy nezastavíš, tak ať ti slouží zdravíčko a hlavně nervy!!!Smajlík
Alenko, Makuško, Maruško,Evičko, Janičko a všechny, které nahlídnete moc zdravím a přeji pěknou neděli!Smajlík


Obrázek uživatelky
profil
Moučníky - 2.str s názvem Čokoládová pochoutka s jablky




Obrázek uživatelky
profil
máme pošmurno, asi bude pršet.Je to cítit ve vzduchu a je 100% vlhkost.7st. No ,je tu listopad a k tomu ještě dušičky....Já dnes budu dělat mleté řízky se sýrem, večer jsem si uvařila brambory a nachystala na bramborový salát.Teď jdu nachystat na polévku, vytáhla jsem si přední od krku, bude k rajské někdy a vepřová játra, udělám knedlíčky.... Možná přijede starší dcera k obědu s manželem a pojedeme společně na hřbitov za jejím tatínkem a mým prvním manželem.Už to bylo 28 let co zemřel.....Přeji vám pěknou neděli a ať vás nic nebolí.....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka. Máme zataženo a nevlídno.
Dneska budu šůrovat kuchyň, zjistila jsem (když svítilo sluníčko), že mám linku leckde pobryndanou.A obklady už to taky potřebují.
Aničko, jak se jmenuje ten recept? Já sice jablka nemám, ale mám ještě od loňska ve sklenici a jablečné moučníky máme rádi.
Já si nohu taky bandážuju a léky (hlavně na ředění krve) mám možná už doživotně. Zítra jdu zase ráno k lékaři.
Obrázek uživatelky
profil
Manzel měl hluboký zánět žil před 17 lety následkem úrazu, při kterém si rozbil koleno, které měl pak skoro rok stažené draty. Léky bere dodnes. Jak mile jde někam na delší chůzi, měl by si nohy bandážovat. Někdy jej nohy bolí, někdy ne, závisí to od únavy a počasí. Je v plném invalidním důchodě, chodí o francouzské holi následkem úrazu. Jinak jsem včera pekla moučník dle receptu odsud z CHŽ a protože u něj byly jen 3 fotečky, tak jsem další 3 své poslala a uý jsou i u receptu. A protože je rychlý a zaroven dobrý, tak asi dnes udělám znovu. Je to s jablíčky, kterých máme dost, tak se alespoň nezkazí a takto spotřebují. Za hodinu byl moučník i upečený
Obrázek uživatelky
profil
Křečáky mám od 15 let jsou rodové všechny děti je mají taky . Měla jsem zánět a je to hodně bolestivé. Byla jsem s tím ve špitále Píchali mi 2x denně penicilín a do patra mě nosili. Druhý zánět byl velice mírný, ale bolely mě i malé doteky jako kalhoty nebo přikrývka.Víc problémů jsem neměla. Punčochu asi až po zánětu.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles