Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
já už mám hotovo, jen moji chlapi ještě nedorazili..


Já punčoch-stahovací, občas nosím, ale celý den bych v nich nevydržela, jen tak 2-3hodinky, doktor v cévní poradně mi řekl, že alespoň něco než nic, když jsem chodila do práce, tak mimo letních horkých dnů jsem si je oblékala, pak na Wc stáhla..nebo
některá kolegyně třeba ve skladu, tahalaSmajlík
nyní hodně posedávám doma, tak je moc nenosím, ale loni jsem si je nechala zase předepsat, dokud se neplatí, já musím mít až po třísla, měla jsem koupené i punčocháče z lékárny přes 1 000Kč, ale hned nové jsem si je roztrhla,tak zašité jsem je nosila do práce, ale vždy jsem si říkala, aby se mi něco nestalo a někdo to moje štupování neviděl, v těch bylo dobře, SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkné poledne a dobrou chuť k obědu.
U nás bylo ráno mlhavo.Kousek od zahrady byly postavené od pátku dva kontejnery na zeleň.Tak jsem hned od rána jezdila. Dostřihala jsem trvalky a vozila.Otrhala jsem všechny papriky a sazenice odvezla.

Oběd máme od včerejška.
Kolem 11 hodiny se rozpršelo, ale to už jsem měla odvozené.

Se žílami nemám naštěstí žádné zkušenosti, ale maminka na ně dost trpěla.
Muž už přijel a tak jdeme obědvat.Bude nás víc, co máme bramborový salát.SmajlíkSmajlík

Mějte pěkné odpoledne.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zavařila jsem knedlíky, za chvíli je půjdu obrátit. Muž už má svíčkovou hotovou, jako vždy je výborná. Já polévku také dodělala, vyndám knedlíky a bude hotovo.
Jako zákusek zbylo pár marokánků a udělala jsem pudink s ovocem a piškoty. Přestalo pršet, tak snad budeme moci jít ven.
Všem přeji dobrou chuť k obědu a večer ahoj!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
..začalo se mu špatně dýchat,tak jsem volala brášku,ten dovezl manžela do nemocnice,a bylo to tak tak-plícní embolie.Sraženiny z té zanícené žíly se při námaze s autem utrhly a dostaly se do plic.Pobyl si nějaký čas v nemocnici...U mně zatím vždycky stačily léky a mast.Jak zánět vznikl teď,nevím.Hodně to bolí,i na dotek,nohu polohuju,nedělám nic těžkého,jen tak kolem vaření a domácnosti-a to opatrně.Ale zůstat úplně ležet,to by asi taky nebylo ono.Stahovací půnčochy-můj věčný problém!Celé roky mně je doktoři doporučovali,měla jsem vždy udělané na míru,ale stejně jsem s nimi trpěla,noha bolela,štípala,pálila,byla v ní až taková horkost.Až před rokem,při posledním zánětu mně internista řekl,že když mně to dělá takové problémy,že je to lepší bez té půnčochy-že to tak je,že to někdo nesnáší.Věřím tomu,že při křečových žilách je ta půnčocha oporou pro žilní stěnu,pro toho kdo to snese..,takže asi musí každý po poradě s lékařem zvážit co a jak..Děvčátka,opatrujte se,ať se Vám neděle vydaří!
Obrázek uživatelky
profil
koláč udělám odpoledne. Něco podobného jsem kdysi pekla, mám to v receptech. Teď to udělám podle tohohle.
Uklízím tu linku, ale do toho volala kamarádka, tak ještě zdaleka není konec. Dvířka od linky mám matná a trošku jako malinké hrbolky, já blbec, že jsem nechtěla raději lesklé. Tohle jde mýt dost špatně.
Majko, máš šikovné děti i vnoučata, to bude promocí! Moc ti to přeju. Já se snad dočkám promoce snachy - zatím jsem byla na její bakalářské. No a vnuci, to je ještě daleko.To už tu možná ani nebudu.
Obrázek uživatelky
profil
Hali..to je nebezpečné..asi ještě píšeš..dočtu později--

Já mám vnučky a od muže chytrá vnoučata, tak možná se taky promoce dočkámSmajlík


Aničko 59 -tak já pekla línecký s jablíčky,ale tento už jsem si šupla do oblíbených..
už jdu na Toulavku
Obrázek uživatelky
profil
Tak tady bylo zase živo,to jsem si početla!Aničko59,na koláč se hned podívám,ráda dělám nové věci,jsem blíženec a ten chce změnu,ne jenom pořád stejné receptySmajlík.Alenko,my jsme promoci v rodině zažili poprve,ale teď toho bude asi víc-další dvě vnučky (jedna je už Bc,ale zatím k tomu nechtěla rodinu,že až "na velkou promoci").A partneři tří vnuček-jeden je už Ing.,a dva jsou Bc,studují dál.A je to všechno Zlín a Olomouc,takže cestu zvládnu i jáSmajlík.Děvčátka,ty křečáky,to je docela problém,mám to jako Věrka-při druhém těhotenství vznikly ošklivé pletence,a ty záněty nemám sice často,první byl asi ve 25,kdy jsme byla štíhlá,žádné mimořádné zátěže na nohy,vůbec nevím,jak to tehdy vzniklo,marodila jsem s tím 6 týdnů.Manžel měl před pár lety svůj první (a doufám,že i poslední)zánět žil,doktor ho nechal marodit-soused zapadl s autem na mokré trávě,manželovi nikdy není zatěžko každému pomáhat,ale tehdy to dopadlo špatně-souseda vytlačil z příkopu,večer dostal horečku a začalo se mu špatně..
Obrázek uživatelky
profil
Vidím, že jsem dala inspiraci, právě mám kávičku a k ní ten včerejší koláč. No a na oběd bude české jídlo-Vepřo,knedlo,zelo
Obrázek uživatelky
profil
u nás sice zamračenoSmajlíkSmajlík
Lidko moje řeč,komu se nelíbí ať se nedívá!!!SmajlíkSmajlík
Dneska vařím červené zelí ,brambor a pečenou vepřovou krkovičkuSmajlík
Aničko na koláč taky kouknuSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ahoj holky, děkuji vám za radu. Ráda si nechám poradit, nechci něco zanedbat, nechci zbytečně chodit k lékaři, protože nejsem hypochondr a nemám s křečákem problém bolestivý, zatím. Je taky hnusný, to jo.....já stále chodím v kalhotách,m takže mi zatím tak nějak esteticky nevadí. A do plavek? Kašlu na to, kdo nechce, ať se na mě nedívá, díky méme prsu jsem stejně taková handicapovaná Smajlík, ale to se snažím krýt když jdu do vody. Chodím na turistiku, tak to si brát nebudu a na operaci vím, že to musím mít stahovací obvazy. Děkuji vám za zkušenosti a za rady. Zlatíčka moje, hezký den vám všem přeju. Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles