Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Hali | Příjemný nedělní podvečer Vám všem! | Datum vložení: 03.11.2013 16:23 hod. | |||
|
Tak se u nás pořádně rozpršelo-měli jsme v úmyslu vyprázdnit sudy s dešťovou vodou,že už je manžel uklidí.Já jsem ho měla směrovat,k čemu všemu zalévat(máme to jednoduché-jak je zahrada z kopce,tak máme od sudů samospádem hadice k jahodám,malinám atd.).Takže deštěm zalito je všecko,a sudy dokonce přetekly.Děvčátka,moc jste mě nalákaly na bramb.salát!Od úterý budu vařit podle malého čipery-zítra jde na kontrolu,ale zatím to nevypadá,že by mohl do školky,pořád kucká.Tak jsme se zase nabídli na hlídání.Manžel to zvládne,zabaví malého a já jenom tak kolem toho jídla,takže se toho nebojím,nebude to na nohu náročné.Zítra ráno musíme dolů do města,musíme do knihovny a ještě nějaké pochůzky.Děvčátka,už se s Váma rozloučím,přeju Vám krásný večer a klidnou bezbolestnou noc. | ||||
| MaKuShKa15 | Pro Marušku -koudy | Datum vložení: 03.11.2013 16:07 hod. | |||
|
Jestli chceš mít přehled tak si dej www.kupito.cz a tam si klikni na akční zboží, dále na mléčné výrobky a objeví se ti nabídka marketů, cena a datum platnosti letáku. Nebo si vyber kliknout na akční letáky a tak si je on-line prolistuješ. Za zkoušku nic nedáš. Teď je v akci v Penny v Rousínově mléko za 12.90Kč do pondělí 4.11.. ....Pozdrav všem | ||||
| koudy | holky, | Datum vložení: 03.11.2013 15:30 hod. | |||
|
prosím, ve které marketu mají levnou Heru a máslo,nebo i mléko? |
||||
| koudy | dobré odpoledne, | Datum vložení: 03.11.2013 15:27 hod. | |||
|
teprve otvírám PC,ještě nemám vše dočtené,dnes mi od rána bylo zle,sotva jsem uvařila,ani buchtu jsrm dětem neupekla. Hned po obědě jsem si musela lehnout,dokonce jsem i usnula. Je mi líp, ta snad ještě půjdu upéct tu buchtu. Anička dává nějaý rychlý tip, tak se podívámnohu fašovali a píchali Věrko, seznam mi dorazil-díky moc. Čtu, že máte spoustu zkušeností s křečovkami...Já jsem bohudík, zánět neměla,ale od mládí mám křečovici pod levým kolenem.VPři každé operaci mě nohu fašovali a píchali včeličky. Myslím, že by to Liduška měla v nemocnici nahlásit,aby ji pohlídali kvůli embolce... Někdy mě ta žíla bolí. Vnučka je ta AVON LADY a vždy mi přinese nějaké věci. Dneska buda taky solit. U nás celý de přeháňky,snad se to už přehnalo. Syn bude odjíždět do Líšně na kole, aby moc nezmokl. Mladí natírají na mlatě nový poklop na hnojník...jen ať něco taky dělají...zatím aahojly a užívejte neděli... |
||||
| 2baculka | Badýsku , | Datum vložení: 03.11.2013 13:54 hod. | |||
|
přijeď, my ho máme ještě hodně. Už je správně rozleželý. Recept jsem si už dala také do oblíbených. |
||||
| badysek | Jdu taky pozdě, | Datum vložení: 03.11.2013 13:51 hod. | |||
|
tak příjemné odpoledne![]() Já mám taky křečáky,ale nikdo mi je zatím neléčil,vždy jenom píšou,že jsou ![]() Ale my je máme rodové,babička ,mamka i sestra taky má.Dcera dokonce už byla i na operaci![]() Děvčátka ,ale děláte chutě s tím bramborovým salátem,asi se nechám někde pozvat ![]() ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Zdravím vás všechny asi dnes tedy poslední. | Datum vložení: 03.11.2013 13:49 hod. | |||
|
Dopoledne jsme jeli pro maso z mrazničky v chalupě. Bylo toho jesště hodně, i 4 sáčky rybízu,asi jedny knedlíky ovocné a 3 sáčky blům. Doma se to tak tak vešlo. K obědujsme usmažili řízky a já si dala jen přírodně. Bramborový salát byl od včera hotový. Rosvítili jsme na hrobě mužových rodičů. Telefonovala jsem bratrovi, zda pojede k mamině. Prý ano, asi včera u ni nikdo nebyl. Nevím proč máme tak špatnou domluvu. My tedy pojedeme asi po 3 hodině. Muž má hídně velké křečové žíly, nikam s nimi nechodí. Bojí se jehel i operace. Naše známá, když ho vloni viděla tak se zhrozila. Ona je praktická lékařka a ví co by se mohlo stát. Co s tím nadělám, kouří jak fabrika a jí tučné. Vše je špatné, nohy si nestahuje ničím a tak jen čekám, aby si nebouchnul do nohy a něco se mu nestalo. |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 03.11.2013 12:56 hod. | |||
|
Tak jdu pozdě, tak mějte teda pěkné odpoledne u kafíčka.Tady začalo pěkně pršet.![]() Žílu jsem měla přes levé stehno i na pravé noze dole, byla jsem na operaci, ale to už je hodně dávno, mám klid, sice nějaká malá se ukazuje pod kolenem, ale to jim nevadilo ani u operace kyčle. ![]() |
||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 03.11.2013 12:10 hod. | |||
|
já ty žíly mám asi vrozené, protože dcera - štíhlá jako proutek je má taky,již po dvacátém roku,já po dětech, ona před těhotenstvím, dcera poprve otěhotněla až po 33 letech věku, ale maminka ani tatínek křečáky neměli![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 03.11.2013 12:05 hod. | |||
|
Včera mi syn dovezl novou sedačku. Stará šla do pokojíku a nová do obýváku. Dost se nadřel i s kamarádem na našich moc úzkých chodbách, bydlím ve 4,patře a u domu velký trávník a i z cesty je to dost daleko. Teď na mne píská masko. Na oběd přijde vnučka. Dobrou chuť všem. | ||||