Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
dlouho nestalo. Měla jsem napsáno už skoro 1000 úhozů a najednou to přeskočí a je to všechno pryč.
Tak jen ve zkratce. Jdu se rozloučit,půjdu na telku. Už neklikám, ani moc u noťasu nejsem. A mám nepřečtených 186 e-mailů.
Maruško, koudy, nevím, jestli je to i u vás v Penny stejné, ale u nás se ta zlevněná cena mléka vztahuje jen na 12 kusů a víc. Takže pokud vezmeš 12 mlék, máš jedno za 12,90. Když vezmeš méně (jako já), tak je jedno za 14,90.No i tak je to levnější než u nás v Jednotě.
Počasí bylo dneska na draka. K večeru liják a vítr a hrozně černo. Snad bude zítra líp.
Já zítra přijdu až dýl, ráno mažu k doktorovi.
Dobře si večer užijte a v noci ať vás nic nebolí a neruší. Dobrou...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil

díky za tip,zítra mi syn slíbil,že mě zaveze na nákupy, tak bych se mohla stavit na mléko v Penny.

Jinak se mrknu na KUPI.Smajlík

SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jdu se rozloučit..přesunu se k televizi..už neklikám, jem když něco příjde..Mějte klidný večer i spaní, dnes bude nejlépe pod peřinkouSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u mě je to spíš psychické. Ráno mi bývá špatně od žaludku a točí se mi hlava,než to rozchodím. Dneska to bylo horší a ke všemu jsem od rána bulila,nevím proč.Nějak jsem to nezvládla. Pak už mě rozbolela i hlava.Šla jsem si odpoledne lehnout,už je to dobré.Někdy je toho prostě na mě příliš.Asinejsem tak silná,jak bych měla být.
Děti mi odjeli,tak zas celý týden před námi.
Upekla jsem tu buchtu,hrnkový recep.Nemám tvatoh,tak jsem uvařila dva pudinky a dala světlý spodek, jahodový pudink a kakaový vrch.Než odjeli,snědli skoro celý plech,ještě teplé.
Jsem ráda, že jim pochutilo.
Saláty jsou určitě vynikající,já miluji bramborový salát,ale protože jsem teď dělala na manželovy narozky, tak vám ho nechám spapat.
Obrázek uživatelky
profil
Krásnou a bezbolestnou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Takže děvčata - dobrý večer. Venku je nevlídno, to u počítače je to lepší.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
byla jsem na hřbitově u nás posvíti, manžel byl i ráno. Počasí je deštivé, ale odpoledne jsme po obědě zvládly hřbitov se st.dcerou autem, tak to bylo dobré. On je totiž kus za Rousínovem v poli.Zpátky mě dovezli a jeli ještě na hřbitov do Vyškova.Bylo to fajn, zase jsme trochu popovídali, výsledky z biopsie ještě nemá, budou příští týden....Děti/všech5/ byly v kině v Brně na nějaké grotesce, tak jim to trochu uteklo.Přijeli před chvílí a chystají do školy na zítra....Zatím se mějte pěkně...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
V létě by bylo ještě odpoledne. Dva dny jsme byli s manželem u maminky v Kroměříži. Tak dočítám celé dva dny. Píšete o křečových žilách. Mám s tím velkou zkušenost. Dvakrát jsem byla s něma na operaci. Jinak křečáky jako takové se léčit nedají. Žádné prášky proti nim neexistují. Navíc se musí platit a nejsou vůbec levné - přitom nemají skoro žádné účinky. Takže takový glyvenol co jsem dlouhá léta brala nakonec jsem se dočetla, že nemá žádný efekt, nebo cilkanol. Jak déle stojím tak mně bolí nohy. A jsem dost unavená. Nohy mně opuchají. Píšete o zánětu žil. Tak to není žádná sranda. Moje teta byla to mojeho tatínka sestra, tak měla zánět žil a měla přikázáno ležet. Chtělo se jí na záchod a šla na něj a bohužel utrhla se jí sraženina v noze a doputovala jí do hlavy. Ani operace už jí nepomohla. Měla 60 let. Jinak jsme navštívili hřbitovy, kde máme pochované z naší rodiny. A je po dušičkách. Dnes celý den pršelo a odpoledne bylo větrno.
Obrázek uživatelky
profil
ono už je tma jako večer...
REGI..to vědět, že máš salátu hodně a naleženého, tak místo na hřbitov bych vyrazila k Orlickým horám..Smajlík Smajlíkbabička by mi to odpustilaSmajlík
Byli jsme ještě na posledním hřbitově, vyjeli jsme v dešti, ale přestalo,tak jsme nezmokliSmajlíkSmajlík
Koudy, snědla jsi něco?? Nebo zase řádí chřipajzna?
Ještě kouknu na emailíky
Obrázek uživatelky
profil
už letím jenom co nastartuji koštěSmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles