Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Avemor | *** | Datum vložení: 04.11.2013 01:48 hod. | |||
|
Dnes mi byla pomoci vnučka já jsem jí uvařila bramborové knedle a špenát k tomu kuřecí prsíčka na cibulce. Stravuje se v menze a tak jí hje domácí strava docela vzácná. Na stravu v menze si nestěžuje ale v malém se vaří jinak než ve velkém. | ||||
| Bm68 | Ještě nakukuju, | Datum vložení: 03.11.2013 20:01 hod. | |||
|
koudy, tak jsem teď koukla do e-mailů a už je jich nepřečtených 195. Jak to dělám? Tohle nezvládnu, asi to budu mazat. A koukám, že mám některé i trojmo. |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 03.11.2013 19:50 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Zdeni, nachlazení vylež. Já také kupuji mléko po kartonech a mám také větší zásobu.Dávám i kocourovi na zahradě.Ráno má s rohlíkem a večer má granule.Tak spotřeba je velká.Kupuji když je ve slevách.Věrko já mám výhodu, že to mám v místě a mohu pro ně jet kdykoli.Sice v paneláku je méně místa, ale mi máme ještě v mezipatře kumbál, kde máme mražák a nějaké zavařeniny a to mléko tam vleze také. Dnes jsme nebyli na hřbitově rozsvítit svíce, ale pojedeme zítra, pokud nebude pršet.Já tam stejně jezdím každý týden. Přeji pěkné sny. ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Holky, | Datum vložení: 03.11.2013 19:46 hod. | |||
|
také se jdu rozloučit. Na obědě jsme měli vnuky, pak přijela dcera s pravnukem. Klábosily jsme a pak jsme šli všichni na procházku mezi deštěm. Sotva jsme se vrátili začalo pršet. Přišla jsem nějaká zmrzlá. Už se člověk musí hodně oblékat. Blaničko, přeji dobré pořízení u doktora. Jestli bude zítra ošklivě, vyčistím si skleník v obýváku. Vařeno máme ode dneška. Mějte všechny pěkný večer a bezbolestnou dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| koudy | Věrko, | Datum vložení: 03.11.2013 19:39 hod. | |||
|
přesně tak. V Penny se mi to stalo několikrát i s cukrem. Snad ráno by mohlo být. V Lidlu a Albertu b má být v akci Hera. Už by se mělo shánět na vánoční pečení. Uvidíme. Už vám popřeji všem pěkný večer,ještě jsme s manželem nevečeřeli,ani nevím, co má být v televizi... Klidnou noc a hezky se na ten nový týden vyspěte. Jestli jdete k doktorům, dobře dopadněte. Já musím obědnat manžela na kontrolu tento týden,kdy má syn odpolední, aby nás zavezl. Na autobus by muž nedošel...Tak dobrou... |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 03.11.2013 19:25 hod. | |||
|
Tak krásnou dobrou noc.![]() ![]() ![]() |
||||
| vyva | --- | Datum vložení: 03.11.2013 19:25 hod. | |||
|
Přeji všem dobrou noc.Ať se vám všem zítra daří i mně.Ještě chvilku a půjdu. Tak dobrou. |
||||
| koudy | - | Datum vložení: 03.11.2013 19:14 hod. | |||
|
mě se to stalo několikrát,že jsem měla skoro 1000 napsáno a zmizelo to...to mrzí... já bych vzala i těch 12 mlík,u nás je velká spotřeba. Je to blbé se divit, ale hodně píšete ,že máte tolik emailů, stovky,to si neumím představit.Jak to zvládáte klikat? ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 03.11.2013 19:13 hod. | |||
|
Taky se jdu rozloučit, mám nějakou rýmu a pobolívá mě hlava, šupnu do postele.![]() Tady leje jak z konve. Tak dobrou noc všem. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Blani, | Datum vložení: 03.11.2013 19:11 hod. | |||
|
My kupujeme vždy nejméně 12 ks, trvanlivost je tam někdy až do 1-2/2014. Maruško/koudy/ tak se rozhodni, ale v domě je to mléko kam dát a u nás je vždy někdy i 36 ks.Dívala jsem se na COOP a tam je podstatně dražší, psalas že je u vás COOP.Jinak vám všem přeji pěkný večer a klidnou dobrou noc.....![]() ![]() ![]() |
||||