Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Hezký den, | Datum vložení: 04.11.2013 10:53 hod. | |||
|
děvčata! Už máme sluníčko.![]() ![]() ![]() Tak u Mudra celkem dobrý, dnes si konečně všiml, jak mám tu nohu oteklou. Warfarin prý budu brát nejméně do konce roku, pak se uvidí. A na dotaz, jestli mám nohu bandážovat, mi řekl, co je mi příjemnější, ale že by mi spíš radil, abych si ji bandážovala. Zase píšete o úklidu, jste takové včeličky, kam já se na vás hrabu. Ale dneska nevařím, vaří přítel - bramb. salát a řízek. To proto, že jsem mu včera řekla, že skoro všechny máte bramb. salát. ![]() Kdo stůněte, přeju brzské uzdravení. |
||||
| MaKuShKa15 | Nakukuji, | Datum vložení: 04.11.2013 10:25 hod. | |||
|
okna už mám, záclonu jsem dala novou, u ž bude i na vánoce. Ještě povysávám a je to. Manžel vozí bioodpad , poslední listí/snad/ ze zahrady.Věruš, hlavně, že je ti líp, já jsem chytla rýmu/před 3týdny/ a nemohu se dokopat do lékárny, už nemám kapky. Zapomněla jsem říct dceři, asi ji zavolám....Vylézá sluníčko, třebas bude odpoledne pěkně....![]() |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 04.11.2013 09:55 hod. | |||
|
![]() Jsem zpět. Když jsem přijížděla k baráku, zatáčela akorát pošta k nám. Když jsem se chystala už domů přijel syn na kole a tak jsem si udělala ještě kávu.Pak jsme se zakecali a už jsem to málem nestihla a musela bych na poštu. Stihla jsem to. ![]() ![]() Mohu jet alespoň na hřbitov zapálit svíce. Uvařeno ještě máme. ![]() ![]() Marodi snažte se uzdravit a kdo šel k lékařům, dobré pořízení. ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 04.11.2013 08:57 hod. | |||
|
já už jsem sice dlouho vzhůru,ale mluvily jsme se sestrou na SKYPE.Tento týden mám službu u Robínka,vypravuji ho do školy a zavedu k autobusu.U nás tu je šílený provoz!!!!!! Jinak včera jsem už večer nešla na PC,četla jsem si a večer jsem měla film na STV1. ![]() U doktoru ať se všem kdo jde daří!!!! !!!Už to zas bude začínat to prochladnutí a chřípajzny![]() Koudy už je dneska líp??? Sari Ty to vylež!! ![]() ![]() Všem přeji příjemný den ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkné ráno a celý den | Datum vložení: 04.11.2013 08:02 hod. | |||
|
děti jsou na cestách do školy, zvířátka nakrmena, manžel bude snídat teď. Já za chvíli kvůli práškům. Máme chladno 7st., ale jinak dobře. V noci trochu sprchlo.Dnes dojíme zbytky, nevařím....Umyju poslední 2 okna do ulice a velké prosklené na verandě.Přeji pěkný den, Blani dobré pořízení u Mudrů a ostatní ať se vše daří....![]() Zdeni, já také pořád mám rýmu, už se to vleče přes 3 týdny, oběma nám přeji brzoučké vyzdravění.. |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 04.11.2013 07:56 hod. | |||
|
Tady sluníčko není a fouká dost vítr. Marci tak já když tam nejdu jeden den , tak jich mám přes 100 i více, nestíhám. Dnes nejdu ven , budu se léčit. ![]() |
||||
| Macizaj | Dobré ráno. | Datum vložení: 04.11.2013 07:48 hod. | |||
|
U nás svítí sluníčko, jestli to vydrží, nevím. O emailech ani nemluvím. Moje kamarádka z Kanady si stěžuje, co má práce, ale přes noc mi denně od ní přibude tak 15-20 emailů.Většinou jsou to emaily od nás z Čech, které mi přijdou ještě jinou cestou. Dnes mám vařeno, tak vyčistím skleník v obýváku a odpoledne bych šla ráda zase na nějaký výlet. Mějte pěkný den, ať vás nic nezlobí a nebolí. ![]() |
||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 04.11.2013 07:46 hod. | |||
|
![]() přeji všem. Ujíždím za fenkami.Přijede mě pošta.Přišla sms, tak, abych byla brzy zpět. Pak si Vás dočtu. ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ DEN | Datum vložení: 04.11.2013 07:25 hod. | |||
|
dobré ránko...![]() Máme pondělí, ten čas tak letí![]() Blani, já mám stále přes 300 emailíků, ty co jsou víckrát se snažím mazat hned a reklamy...včera jsem se koukala na několik zajimavých a hned bylo hodina... ![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 04.11.2013 07:00 hod. | |||
|
Dobré ráno ženičky,U nás je mlha a nevím kolik je stupnů.Rozbila jsem teploměr při umývaní okna a vždy ho zaoomenu koupit.zatím pá![]() |
||||