Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
děvčata! Už máme sluníčko.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Tak u Mudra celkem dobrý, dnes si konečně všiml, jak mám tu nohu oteklou. Warfarin prý budu brát nejméně do konce roku, pak se uvidí. A na dotaz, jestli mám nohu bandážovat, mi řekl, co je mi příjemnější, ale že by mi spíš radil, abych si ji bandážovala.
Zase píšete o úklidu, jste takové včeličky, kam já se na vás hrabu.
Ale dneska nevařím, vaří přítel - bramb. salát a řízek. To proto, že jsem mu včera řekla, že skoro všechny máte bramb. salát.Smajlík
Kdo stůněte, přeju brzské uzdravení.
Obrázek uživatelky
profil
okna už mám, záclonu jsem dala novou, uSmajlíkž bude i na vánoce. Ještě povysávám a je to. Manžel vozí bioodpad , poslední listí/snad/ ze zahrady.Věruš, hlavně, že je ti líp, já jsem chytla rýmu/před 3týdny/ a nemohu se dokopat do lékárny, už nemám kapky. Zapomněla jsem říct dceři, asi ji zavolám....Vylézá sluníčko, třebas bude odpoledne pěkně....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Jsem zpět.
Když jsem přijížděla k baráku, zatáčela akorát pošta k nám. Když jsem se chystala už domů přijel syn na kole a tak jsem si udělala ještě kávu.Pak jsme se zakecali a už jsem to málem nestihla a musela bych na poštu. Smajlík
Stihla jsem to. SmajlíkSmajlík

Mohu jet alespoň na hřbitov zapálit svíce.
Uvařeno ještě máme.SmajlíkSmajlík

Marodi snažte se uzdravit a kdo šel k lékařům, dobré pořízení.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
já už jsem sice dlouho vzhůru,ale mluvily jsme se sestrou na SKYPE.Tento týden mám službu u Robínka,vypravuji ho do školy a zavedu k autobusu.U nás tu je šílený provoz!!!!!!
Jinak včera jsem už večer nešla na PC,četla jsem si a večer jsem měla film na STV1.Smajlík
U doktoru ať se všem kdo jde daří!!!!Smajlík!!!Už to zas bude začínat to prochladnutí a chřípajznySmajlíkSmajlík
Koudy už je dneska líp??? Sari Ty to vylež!!SmajlíkSmajlík
Všem přeji příjemný denSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děti jsou na cestách do školy, zvířátka nakrmena, manžel bude snídat teď. Já za chvíli kvůli práškům. Máme chladno 7st., ale jinak dobře. V noci trochu sprchlo.Dnes dojíme zbytky, nevařím....Umyju poslední 2 okna do ulice a velké prosklené na verandě.Přeji pěkný den, Blani dobré pořízení u Mudrů a ostatní ať se vše daří....Smajlík

Zdeni, já také pořád mám rýmu, už se to vleče přes 3 týdny, oběma nám přeji brzoučké vyzdravění..
Obrázek uživatelky
profil
Tady sluníčko není a fouká dost vítr.
Marci tak já když tam nejdu jeden den , tak jich mám přes 100 i více, nestíhám.
Dnes nejdu ven , budu se léčit. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás svítí sluníčko, jestli to vydrží, nevím.
O emailech ani nemluvím. Moje kamarádka z Kanady si stěžuje, co má práce, ale přes noc mi denně od ní přibude tak 15-20 emailů.Většinou jsou to emaily od nás z Čech, které mi přijdou ještě jinou cestou.
Dnes mám vařeno, tak vyčistím skleník v obýváku a odpoledne bych šla ráda zase na nějaký výlet.
Mějte pěkný den, ať vás nic nezlobí a nebolí.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji všem.
Ujíždím za fenkami.Přijede mě pošta.Přišla sms, tak, abych byla brzy zpět.
Pak si Vás dočtu.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobré ránko...SmajlíkSmajlíkMáme pondělí, ten čas tak letíSmajlík
Blani, já mám stále přes 300 emailíků, ty co jsou víckrát se snažím mazat hned a reklamy...včera jsem se koukala na několik zajimavých a hned bylo hodina...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ráno ženičky,U nás je mlha a nevím kolik je stupnů.Rozbila jsem teploměr při umývaní okna a vždy ho zaoomenu koupit.zatím páSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles