Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Fouká hodně i u nás. | Datum vložení: 04.11.2013 13:59 hod. | |||
|
Věruš, tady už vysvětlování nepomůže. Někdo bere pomoc, jako přítěž a špatnou, jiný automaticky, jako by musel každý bez jakékoliv úlevy stále. Pak je zlé, že nastane situace, kdy člověk už dál nějak nemůže a brání se. | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 04.11.2013 13:27 hod. | |||
|
Pěkné trávení po obědě. Dnes svítí sluníčko, ale je pořádná fůča. To budou kytky na hřbitově lítat.![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 04.11.2013 12:52 hod. | |||
|
Pěkné odpoledne už.Byli jsme v nemocnici vnučce tahali stehy, ale jen půlku, hnisá ji to , tak aby se to nerozjelo, ve středu tam musí zase.![]() Venku neprší, ale je silný vítr a chladno. Věrko také pamatuji tu meltu, měli jsme to často s mlékem jako děti. Kafe jse nepila, ale pak jsem měla nízky tlak , tak jsem začala. Mějte pěkné odpoledne,. jdu si dát kafíčko. ![]() |
||||
| badysek | Přeji dobrou chuť obědu, | Datum vložení: 04.11.2013 12:39 hod. | |||
|
my dneska máme smažený hermelín,mám ho moc ráda![]() ![]() Alči,já kávu mohu tak jak Ty,od rána do večera Ale k večeru už raději čaj,jinak bych nespala.![]() ![]() Dneska jsem uklízela skříně.Za chvíli přijde ze školy vnouček a pak budu číst.Tak pěkné odpoledne. Regi,přeji Ti vnitřní klid,máš toho hodně.... ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Já už | Datum vložení: 04.11.2013 12:38 hod. | |||
|
![]() jen popřeji ke kávičce. Byla jsem na tom hřbitově.Fouká dost silný vítr.Měla jsem co dělat, abych to ušlápla.Zpět jsem už jela s větrem v zádech.Stavila jsem se v obchodech a utratila pár peněz. Teď jsi jdu udělat tu kávu. Ali já střídám zrnkovou s rozpustnou. ![]() Regí, musíš si říkat BUDE LÍP. ![]() ![]() Mějte pěkné odpoledne. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Holky,přeji dobré chutnání | Datum vložení: 04.11.2013 11:43 hod. | |||
|
byla jsem ve městě hledám chuť k žehlení![]() ![]() Blani, Saritko, Makuško, ať jste brzy fit ![]() já piji rozpustnou kávu i několikrát denně...klidně i večer bych mohla, ale raději si vařím čaj,abych měla i jinou tekutinu, , ,jsem závislák a to mi skoro do 30let vůbec káva nechutnala, odmítala jsem ji i na návštěvách.. jako dítě jsem meltu pila, bílou kávu ani kakao moc ne, raději čaj |
||||
| 2baculka | Už je skoro poledne. | Datum vložení: 04.11.2013 11:42 hod. | |||
|
Sluníčko mi tu vyhřálo ale dost fouká. Včerjšek byl odpoledne dost smutný. Nechce se mi rozebírat. Je mi tak nějak až jak někdo píše od nervů zle. Proč je život někdy tak složitý. | ||||
| MaKuShKa15 | Přeji všem dobrou chuť k obědu. | Datum vložení: 04.11.2013 11:41 hod. | |||
|
my budeme za chviličku, už se to v mikrovlnce ohřívá.Polévka už je také teplá.Blani, jsi určitě v dobré náladě, když víš, že to máš za sebou a je to lepší. Ten oběd ti nezávidím, ale že bych pohrdla, tak to ne.To je jídlo, které bych mohla/kdybych směla/ jíst 3xv týdnu a kór kdyby by někdo navařil....Přeji ti to ale, nezávidím, potřebuješ si odpočinout, bolest je bolest. ...Ostatním dobrou chuť a posezení u kafíčka...já už mám dnes splněno, co jsem chtěla a už je mi také hej....![]() ![]() |
||||
| Macizaj | KUK, | Datum vložení: 04.11.2013 11:34 hod. | |||
|
skleníky mám hotové i všechen nábytek v obýváku vyčištěný. Jen jsem si potřebovala trochu oddychnout a půjdu ještě vyluxovat a omýt listy kytiček v květináčích. Pro dnešek to bude vše, jen po obědě umyji nádobí. Blani, to je dobře, že jsi u Mudra dopadla dobře. Je rozumný, když ti nic nenakazuje, ale nechává to na tom, co je ti příjemnější. Věrko, já to mám s kávou přesně tak, jak ty píšeš. Když mě někdo moc přemlouvá, dám si ji, ale za cenu, že mi leží v žaludku ještě druhý den i ta rozpustná. Naopak náhražka např. melta mi nic nedělá a tu ráno snídám. Všem přeji dobré chutnání k obědu, jdu to vyluxovat. |
||||
| badysek | Blani , | Datum vložení: 04.11.2013 11:00 hod. | |||
|
asi se zastavím,Vy děláte takové chutě![]() Fajn ,že u DR.to dopadlo celkem dobře![]() ![]() |
||||