Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Věruš, tady už vysvětlování nepomůže. Někdo bere pomoc, jako přítěž a špatnou, jiný automaticky, jako by musel každý bez jakékoliv úlevy stále. Pak je zlé, že nastane situace, kdy člověk už dál nějak nemůže a brání se.
Obrázek uživatelky
profil
Pěkné trávení po obědě. Dnes svítí sluníčko, ale je pořádná fůča. To budou kytky na hřbitově lítat.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkné odpoledne už.Byli jsme v nemocnici vnučce tahali stehy, ale jen půlku, hnisá ji to , tak aby se to nerozjelo, ve středu tam musí zase.Smajlík
Venku neprší, ale je silný vítr a chladno.
Věrko také pamatuji tu meltu, měli jsme to často s mlékem jako děti. Kafe jse nepila, ale pak jsem měla nízky tlak , tak jsem začala. Mějte pěkné odpoledne,. jdu si dát kafíčko.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
my dneska máme smažený hermelín,mám ho moc rádaSmajlíkSmajlík
Alči,já kávu mohu tak jak Ty,od rána do večeraSmajlíkAle k večeru už raději čaj,jinak bych nespala.SmajlíkSmajlík
Dneska jsem uklízela skříně.Za chvíli přijde ze školy vnouček a pak budu číst.Tak pěkné odpoledne.
Regi,přeji Ti vnitřní klid,máš toho hodně....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
jen popřeji ke kávičce.
Byla jsem na tom hřbitově.Fouká dost silný vítr.Měla jsem co dělat, abych to ušlápla.Zpět jsem už jela s větrem v zádech.Stavila jsem se v obchodech a utratila pár peněz.
Teď jsi jdu udělat tu kávu.
Ali já střídám zrnkovou s rozpustnou.SmajlíkSmajlík

Regí, musíš si říkat BUDE LÍP.SmajlíkSmajlík

Mějte pěkné odpoledne.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
byla jsem ve městěSmajlík hledám chuť k žehleníSmajlíkSmajlík
Blani, Saritko, Makuško, ať jste brzy fitSmajlík
já piji rozpustnou kávu i několikrát denně...klidně i večer bych mohla, ale raději si vařím čaj,abych měla i jinou tekutinu,Smajlík,Smajlík,jsem závislák a to mi skoro do 30let vůbec káva nechutnala, odmítala jsem ji i na návštěvách.. Smajlíkjako dítě jsem meltu pila, bílou kávu ani kakao moc ne, raději čaj
Obrázek uživatelky
profil
Sluníčko mi tu vyhřálo ale dost fouká. Včerjšek byl odpoledne dost smutný. Nechce se mi rozebírat. Je mi tak nějak až jak někdo píše od nervů zle. Proč je život někdy tak složitý.
Obrázek uživatelky
profil
my budeme za chviličku, už se to v mikrovlnce ohřívá.Polévka už je také teplá.Blani, jsi určitě v dobré náladě, když víš, že to máš za sebou a je to lepší. Ten oběd ti nezávidím, ale že bych pohrdla, tak to ne.To je jídlo, které bych mohla/kdybych směla/ jíst 3xv týdnu a kór kdyby by někdo navařil....Přeji ti to ale, nezávidím, potřebuješ si odpočinout, bolest je bolest. ...Ostatním dobrou chuť a posezení u kafíčka...já už mám dnes splněno, co jsem chtěla a už je mi také hej....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
skleníky mám hotové i všechen nábytek v obýváku vyčištěný. Jen jsem si potřebovala trochu oddychnout a půjdu ještě vyluxovat a omýt listy kytiček v květináčích. Pro dnešek to bude vše, jen po obědě umyji nádobí.
Blani, to je dobře, že jsi u Mudra dopadla dobře. Je rozumný, když ti nic nenakazuje, ale nechává to na tom, co je ti příjemnější.
Věrko, já to mám s kávou přesně tak, jak ty píšeš. Když mě někdo moc přemlouvá, dám si ji, ale za cenu, že mi leží v žaludku ještě druhý den i ta rozpustná. Naopak náhražka např. melta mi nic nedělá a tu ráno snídám.
Všem přeji dobré chutnání k obědu, jdu to vyluxovat.
Obrázek uživatelky
profil
asi se zastavím,Vy děláte takové chutěSmajlíkSmajlíkFajn ,že u DR.to dopadlo celkem dobřeSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles