Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 04.11.2013 18:44 hod. | |||
|
tak já už jsem po večeři, ale prášky jsem si ještě nevzala, hned jdu na to. Maruško, škraloup, to byla moje hrozná můra, bylo mi zle, jen jsem ho viděla. Mléka se někdy napiju, ale jen studeného. A však my jsme taky rády, žes tu s námi. Jak píše Alča /fanypol/, sdílená starost je polovniční starost. |
||||
| koudy | Alenko, | Datum vložení: 04.11.2013 18:40 hod. | |||
|
děkuji...a máš naprostou pravdu... Marti,taky beru prášky na cholesterol,jinak jen vitamíny,hořčík a vápník a omegu a antidepresiva,abych to lépezvládala.Mandle mám venku od 30.Měla jsem co měsíc hnisavé angíny,vždy se mi to vrazilo do kloubů a už mi žádná antibiotika nezabírala... |
||||
| MaKuShKa15 | Nakukuji, ahojky, | Datum vložení: 04.11.2013 18:12 hod. | |||
|
Maruš-K. já jsem na tom také tak. Mandle krční už nemám od svých 19ti let a tak vše po rýmě jde na průdušky. Když nezastavím rýmu, tak se rozkašlu na další dva týdny a už jsem měla i dvakrát zápal plic. Jenže nesmím každé ATB, tak se to zastavuje foukačkama do nosu a nebo do krku a v nejhorším přápadě infusemi....Mrzí mě, že jsi nedostala to mléko, ale ono zase bude....Děvčata zatím pá,pá..jdu něco pojíst a prášek na cholesterol.![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 04.11.2013 17:51 hod. | |||
|
tak mám vyžehleno, uklizeno, pár emailíků prohlídnuto a jdu si udělat večeřinku..![]() ![]() ale abych pravdu řekla dalo mi to spoustu přemáhání to prádlo přinést a dát se do toho ![]() ![]() ![]() Koudy..ono je potřeba si trošku poklábosit i když virtuálně, hned se cítíme lépe..ono se říká sdílená starost - poloviční starost a držet vše v sobě, neulevit si, to je stresující a stres je největší neřád pro naše zdraví.. |
||||
| filipi | dobrou noc | Datum vložení: 04.11.2013 17:31 hod. | |||
|
Krásnou dlouhou a bezbolestnou noc vám přejí.Pá | ||||
| koudy | ješrě | Datum vložení: 04.11.2013 16:22 hod. | |||
|
jsem se nevypovídala... Já mívám každoročně touto dobou rýmu a ta mi pak přejde v bolení v krku a jelikož mám vytržené mandle, tak až na průdušky. Taky je to vždy na 3 týdny... Děvčata, mě až teď rozkvetl durman,vždy kvete v srpnu,myslela jsem, letos nepokvete.Až se posvěřuji, půjdu schovat ty muškáty, nechávala jsem je nadoraz,krásně kvetou. Mám jich moc a musím je narvat nad sklep... Na maminčinu meltu s mlékem vzpomínám s láskou...mléko samotné ale nepiju od školních let,kdy jsme povinně pili horké mléko s tím škraloupem a mě bylo vždy špatně...bílou kávu,kakao,kefír podmáslí,to vše mám ráda... Regí,drž se, prosím,vím na vlastní kůži, jak je to někdy těžké...prožila jsem si dost a teď se starám o alkoholika, který si vypil mozek...místo abychom spolu užívali důchodu... Děvčata,možná mi nevěříte,ale jsem moc ráda, že jsem vás našla a že jste mě vzali mezi sebe... |
||||
| koudy | přeji | Datum vložení: 04.11.2013 16:11 hod. | |||
|
pěkné odpoledne, děvčata.Zase se k PC dostávám až teď... Jsem hrozná, ale nestíhím a asi mi čas letí rychleji než ostatním... Počasí pošmourné,ráno jsme měli 3 stupně a teď škaredě fouká Ráno jsme s klukem vyrazili na nákupy. Mléko v akci samozhřejmě v Penny nebylo, zato jsem si spletla cenu vajec a koupila 4O ks po 3,- Kč. Heru ani máslo jsem rovněž nikde nesehnala. Nakoupili jsme jak vždy včetně granule psům... Stejně jsme se vrátili ve čtvrt na jednu...manžel se už sháněl po cigaretách. Musím mu je oddělovat,on si nepamatuje, kdy kouří a hulil by jednu za druhou a to nejde... Mě je dnes líp,ale dopoledne nic moc...to ty dušičkové deprese...mám je každý rok... Bavily jste se o kávě...s mužem pijem dvakrát denně,ráno a po obědě...pijem klasický logr...muž to vyžaduje a mě je to jedno,zatím nemám potíže...mám doma i rozpustnou, tupije kluk a když přijedou mladí nebo návštěva...vnoučata mají rádi Karo,tak to kupuju taky. Fajn, že nemáte žádná velké zdravotní potíže,kromě rýmy |
||||
| 2baculka | Kuk. | Datum vložení: 04.11.2013 16:10 hod. | |||
|
Jo kávička, s mlíčkem ale já raději rozpustnou. Sice říkají, že je to horší káva než turek, ale mě tolik nebolí žaludek. Meltu si dělám ke snídani, sice tu sáčkovou, ale ráda si zavzpomínám´na tu do dělala moje babička meltu cigorku, To vždy provonělo kuchyň. Mamina ji nikdy nedělala a tak je to vzpomínka na milovanou babičku, která měla pro svá vnoučata vždy pochopení. | ||||
| Bm68 | Kuk, | Datum vložení: 04.11.2013 14:17 hod. | |||
|
nakukuju, co děláte. Saito, to je mi vnučky líto, že jí to hnisá. Je to jistě bolestivé.Taky už ledacos zažila, viď. Co se týče kávy, piju střídavě turka a rozpustnou, ale turka mám radši. Když jsem chodila do práce, vypila jsem klidně 6 šálků denně, někdy i víc,když jsem si práci přinesla domů. Ale pak mě bolíval žaludek, tak jsem ji musela omezit. Meltu nemám ráda vůbec, k snídani piju Karo. Regi, je toho na tebe moc.Potřebovala bys na chvíli vysadit. A možná taky na nějaký babinec. Takový pokec s kamarádkami alespoň u mně dělá divy. No, možná to má každý jinak. Tak Věrka se těší na úklid, to se mi moc nestává, ale když je pak uklizeno, mám dobrý pocit. Tak na něco taky půjdu, ale moc toho dneska nebude. Alči, já mám e-mailů v jedné schránce přes 500, ale plno jich tam je už přečtených, jen jsem je nesmazala, že je později přepošlu. Ale už asi ne. Tak mějte hezké odpoledne. Vítr u nás zatím neřádí. |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 04.11.2013 14:12 hod. | |||
|
Bílá káva a do toho rohlík = nalámánko. Kdo to zná? Ten salát a řízek mám v plánu až mi za 14 dní přijede návštěva. | ||||