Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 05.11.2013 07:59 hod. | |||
|
![]() přeji všem. Děvčátka, vstáváme, už je bílý den. Máme pošmourno a mlhavo.Zima tam není.Byla jsem u studánky pro vodu. ![]() ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 05.11.2013 01:30 hod. | |||
|
Ano dnes už na mléce nejsou. My jako děti jsme se o škraloup hádaly byly jsme4 holky. Svařené mléko z bandasky pro které jsme ráno chodily do mlékárny za 0,70Kč a 10 housek po 0,30Kč = snídaně pro 4 děti, za 5,10Kč. | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 04.11.2013 22:01 hod. | |||
|
Taky jsem se přišla rozloučit. Při zprávách jsem si zdřímla což se mě nestává. I když se tomu nemohu divit, když spávám tak 5 až 6 hodin denně. Přeji vám hezkou dobrou noc a pěkný zítřejší den bez zdravotních potíží.![]() Kávu piji taky jen rozpustnou s mlékem. A škraloupy na mléce bléééééééééé už ani snad neexistují. Taky jsem je neměla ráda. ![]() |
||||
| Bm68 | Taky jdu | Datum vložení: 04.11.2013 21:39 hod. | |||
|
popřát dobrou noc a hezké sny.![]() Koukala jsem na Cesty domů, i když si pak říkám, že jsem raději měla koukat na Humoresky. Když ono mi to nedá. Badysku, s mlékem jsme na tom stejně. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Milá děvčata | Datum vložení: 04.11.2013 21:34 hod. | |||
|
přeji pěknou a ničín nerušenou dobrou noc...Koukala jsem na Četnické humoresky a tak píšu a loučím se až teď....![]() |
||||
| badysek | Děvčátka , | Datum vložení: 04.11.2013 21:14 hod. | |||
|
jdu se s Vámi taky rozloučit,přeji pěknou dobrou nocku,pěkné sny a žádné bolestí!!!!![]() ![]() ![]() Jo a škraloup na mléce je bléééééééééé,piji jenom studené mléko ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | jdu | Datum vložení: 04.11.2013 20:42 hod. | |||
|
popřát pěknou, klidnou dobrou noc, aby nikoho nebudily bolesti,hezké sny a krásné nové ráno... |
||||
| Macizaj | Holky, | Datum vložení: 04.11.2013 20:19 hod. | |||
|
já jsem teď přišla z domovní schůze. Byla od 6ti hod. a nějak se protáhla. Řešili jsme nová okna na chodbách, vchodové dveře, vyčištění a vyspárování spár, penetraci panelů. Na zateplení zatím nemáme a půjčku nám nikdo nedá, protože jsme družstvo. Peníze jsme utratili za kotelnu, ale jsme rádi, dost se ušetřilo peněz. Tak se musí dělat všechno postupně. Karo také kupuji když je ve slevě, jinak piji všechno mimo kávy.Škraloup jsem jedla když jsem byla malá, později se mi z něj zvedal žaludek! Maruško, každá máme nebo jsme měly nějaké problémy v rodině.Takový už je život. Musiš věřit, že bude zase dobře. Regi na tebe často myslím, opravdu potřebuješ pevné nervy, drž se! Holky jdu na Cesty domů. Odpoledne jsme byli na dlouhé procházce, bylo krásně a jsem nějaké unavená. Přeji vám dobrou noc! ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 04.11.2013 19:56 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Já jsem nevystrčila odpoledne ani nos. U nás dost foukalo. Lepší už to s tím počasím nebude.Musíme se připravit na zimu a nějaká ta nachlazení. ![]() ![]() Tak si dáme nějaké vitamíny ![]() v podobě ovoce či"prášků". Přeji klidné spaní a sladké sny. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 04.11.2013 19:49 hod. | |||
|
Tak jste u kafíčka, já piju tak 3 za den klasické, rozpustné sem tam. Tak mléko tady bylo ale až druhý den. Tak se rozloučím a jdu do postele s čajem ![]() Pěkný večer a dobrou noc všem. ![]() |
||||