Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | Sarita | Datum vložení: 05.11.2013 08:52 hod. | |||
|
Dám ji ultimátum do pátku a v pondělí bych ji šla na policii udat | ||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 05.11.2013 08:48 hod. | |||
|
Tady v noci pršelo, teď je zamračeno, dnes jsem vstávala později, v noci mě chytil kašel tak se nedalo spát. Už jsem si umyla vlasy, tak si tady sedím nad kafíčkem![]() Aničko také si myslím že se dnes nedá nikomu věřit, snad se korunky dokutálí a vše vyřešíš. Tak mějte pěkný den. ![]() |
||||
| Anicka59 | Bobina | Datum vložení: 05.11.2013 08:48 hod. | |||
|
No, paní tvrdila, že je pracovně vytížená. Přiznám svoji chybu, a jsem ponaučena. Když tak budu chtít štěně určitě zpátky, dokonce mám doma i kody od mikročipu. Bylo u nás dlouho a můj nadával, tak jsem byla pod tlakem. Po druhé i jeho pošlu někam. Dnes ji pošlu email s odkazem na to co o ní píší at vidí, že jsem si o ní informace sehnala. Nejvíc mně sere, že je to výstavní pejsek, bez exteriérových vad | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 05.11.2013 08:42 hod. | |||
|
Hezký den i když uplakaný. Aničko to na tu inekci nepřispívá pojišťovna? To je šílená cena. Přeji ti aby zabrala. Ty prodáváš štěńátko na dobré slovo v dnešní době? To hezky máš prodávat z ruky do ruky. Alenko musíš si loket šetřit. Do pletení a podobných čiností se pusť až to přestane bolet. Jinak všem seniorkám bezbolestný den. ![]() |
||||
| Anicka59 | Macizaj | Datum vložení: 05.11.2013 08:38 hod. | |||
|
Když si její celé jméno zadáš do vyhledavače, budeš se divit, komu všem dluží- je majitelkou nebo jednatelkou nějaké realitky | ||||
| fanypol | Dobré ránko děvčátka | Datum vložení: 05.11.2013 08:34 hod. | |||
|
jdu pozdravit..u nás leje jako z konve a je 9°C..včera jsem nakonec večer dopletla papučky, ale nějak jsem je divně sešila na chodidle, ale jako první pokus nevadí...až budu mít chuť začnu jiné od badyska-Kristy![]() Jak jsem žehlila a pak pletla,tak mne bolí loket..jinak bych se do toho dala hned, když je tak ošklivo, ale bolest nedovolí ![]() muž jde do služby v poledne až do zítřka, tak budu vařit oběd, vezme si do termosky k večeři.. ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno, | Datum vložení: 05.11.2013 08:29 hod. | |||
|
U nás sice svítí trochu sluníčko, ale je velká zima. Dnes mám den nabitý. Převlékla jsem postele, už se mi pere povlečení, pak mám kolečko po obci, vařit budu zeleninovou polévku, upeču vepřové koleno, k tomu brambory a zelný salát. Odpoledne máme schůzi od důchodců. Dnes přijdu až večer-doufám! Hezký den všem!!!!! Aničko59, dnes musí být člověk tolik opatrný na všechno, až je mi z toho zle.Přeji dobré pořízení a paní aby byla spravedlivě potrestána! ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Hezké ráno | Datum vložení: 05.11.2013 08:12 hod. | |||
|
Tady také prší, teploměr ukazuje 9°C.Včera jsem byla na ortopedii, zaplatila jsem 3 a půl tisíce za injekci, tak jsem zvědavá, jestli pomůže od bolesti. Jinak po neděli začnu řešit prodej štěňátka, za které jsem ani po 2 měsících nedostala peníze. Bylo prodáno prostřednictvím třetí osoby a včera jsem našla na netu, jak velká podvodnice to je. Je z Brna, mně nahlásila jméno Lenka Bors, a skutečné její celé jméno je Lenka Boers Vašířová. Ještě že jsem si nechala PP a jako důkaz mám z předání také fotky, a ti co předávali jsou svědky, poněvadž mají od mně také štěnátko a rovněž jsou z Brna |
||||
| badysek | Ahojky, | Datum vložení: 05.11.2013 08:04 hod. | |||
|
přeji pěkný,ale u nás pršankový den.Já odvedla Robínka do školy.Teď asi budu na chvílí plést a pak uvidím co si na sebe vymyslím![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné uplakané ráno, | Datum vložení: 05.11.2013 08:01 hod. | |||
|
celou noc pršelo, teď už jenom poprchává, ale nevypadá to, že se sluníčko objeví. Je teplo 10st.Já jsem děti vypravila/spíše dohlédla, aby jim neujel autobus/, zvířátka jsou nakrmena a manžel má snídani na stole, ale ještě nevylezl z koupelny.......Dnes bude rychlý oběd, brambory s jelitem a já si udělám mísu šopského salátu a dva bramboráky....Vám přeji klidný den, ať dobře vše pořídíte, u Mudrů jen dobré zprávy....![]() ![]() ![]() |
||||