Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Dám ji ultimátum do pátku a v pondělí bych ji šla na policii udat
Obrázek uživatelky
profil
Tady v noci pršelo, teď je zamračeno, dnes jsem vstávala později, v noci mě chytil kašel tak se nedalo spát. Už jsem si umyla vlasy, tak si tady sedím nad kafíčkemSmajlík
Aničko také si myslím že se dnes nedá nikomu věřit, snad se korunky dokutálí a vše vyřešíš.
Tak mějte pěkný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
No, paní tvrdila, že je pracovně vytížená. Přiznám svoji chybu, a jsem ponaučena. Když tak budu chtít štěně určitě zpátky, dokonce mám doma i kody od mikročipu. Bylo u nás dlouho a můj nadával, tak jsem byla pod tlakem. Po druhé i jeho pošlu někam. Dnes ji pošlu email s odkazem na to co o ní píší at vidí, že jsem si o ní informace sehnala. Nejvíc mně sere, že je to výstavní pejsek, bez exteriérových vad
Obrázek uživatelky
profil
Hezký den i když uplakaný. Aničko to na tu inekci nepřispívá pojišťovna? To je šílená cena. Přeji ti aby zabrala. Ty prodáváš štěńátko na dobré slovo v dnešní době? To hezky máš prodávat z ruky do ruky. Alenko musíš si loket šetřit. Do pletení a podobných čiností se pusť až to přestane bolet.Smajlík Jinak všem seniorkám bezbolestný den. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Když si její celé jméno zadáš do vyhledavače, budeš se divit, komu všem dluží- je majitelkou nebo jednatelkou nějaké realitky
Obrázek uživatelky
profil
jdu pozdravit..u nás leje jako z konve a je 9°C..včera jsem nakonec večer dopletla papučky, ale nějak jsem je divně sešila na chodidle, ale jako první pokus nevadí...až budu mít chuť začnu jiné od badyska-KristySmajlík
Jak jsem žehlila a pak pletla,tak mne bolí loket..jinak bych se do toho dala hned, když je tak ošklivo, ale bolest nedovolíSmajlík
muž jde do služby v poledne až do zítřka, tak budu vařit oběd, vezme si do termosky k večeři..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás sice svítí trochu sluníčko, ale je velká zima. Dnes mám den nabitý. Převlékla jsem postele, už se mi pere povlečení, pak mám kolečko po obci, vařit budu zeleninovou polévku, upeču vepřové koleno, k tomu brambory a zelný salát. Odpoledne máme schůzi od důchodců. Dnes přijdu až večer-doufám!
Hezký den všem!!!!!
Aničko59, dnes musí být člověk tolik opatrný na všechno, až je mi z toho zle.Přeji dobré pořízení a paní aby byla spravedlivě potrestána!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady také prší, teploměr ukazuje 9°C.Včera jsem byla na ortopedii, zaplatila jsem 3 a půl tisíce za injekci, tak jsem zvědavá, jestli pomůže od bolesti. Jinak po neděli začnu řešit prodej štěňátka, za které jsem ani po 2 měsících nedostala peníze. Bylo prodáno prostřednictvím třetí osoby a včera jsem našla na netu, jak velká podvodnice to je. Je z Brna, mně nahlásila jméno Lenka Bors, a skutečné její celé jméno je Lenka Boers Vašířová. Ještě že jsem si nechala PP a jako důkaz mám z předání také fotky, a ti co předávali jsou svědky, poněvadž mají od mně také štěnátko a rovněž jsou z Brna




Obrázek uživatelky
profil
přeji pěkný,ale u nás pršankový den.Já odvedla Robínka do školy.Teď asi budu na chvílí plést a pak uvidím co si na sebe vymyslímSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
celou noc pršelo, teď už jenom poprchává, ale nevypadá to, že se sluníčko objeví. Je teplo 10st.Já jsem děti vypravila/spíše dohlédla, aby jim neujel autobus/, zvířátka jsou nakrmena a manžel má snídani na stole, ale ještě nevylezl z koupelny.......Dnes bude rychlý oběd, brambory s jelitem a já si udělám mísu šopského salátu a dva bramboráky....Vám přeji klidný den, ať dobře vše pořídíte, u Mudrů jen dobré zprávy....SmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles