Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | - | Datum vložení: 05.11.2013 11:51 hod. | |||
|
Regi,myslím,že je pro člověka lepší se svěřit,když můžeš a máš komu, než to mít v sobě a trápit se ...moje sestra je tatová uzavřená,málo se svěří a vidím na ní,jak je jí zle...podle mě, je to pořeba ze sebe dostat ven a mě se vždy uleví... Počasí nic moc,v noci pršelo,ráno bylo 8 stupňů ,teďka je pošmourno... Marti, včera,jak jsme jeli z ROUSÍNOVA NA vYŠKOV,tak proti nám zácpa z Rousínova až po Rostěnickou křižovatku. To jsem ještě neviděla... K obědu vařím zeleninovou polévku z vývaru z krůtího krku, zelné listy plněné a těstoviny...co totopíšu,utekla mi polívka...ještě musím klukovi svačinu udělat, má odpolední... dobrou chuť k obídkům a klidnou siestu u kafíčka... |
||||
| koudy | ahojky,děvčátka, | Datum vložení: 05.11.2013 11:34 hod. | |||
|
máte tu otevřených tolik témat,že nevím,na co prvně reagovat... Hali,osud tvojí sestry je podobný mému,já dokonce půl roku žila v Brně a s hrůzou čekala, jestli mi propije rodný domek,nebo padne.Padnul.I naši kluci se za něho styděli a ten nejmladšíto odnesl psychicky,ale to je dlouhé povídání...přesto zlé jsem ho do ústavu nedala.Prožili jsme spolu 40 let života,tak jsem teď určená jeho opatrovníkem a starám se, jak můžu...odpustila jsem,ale bolí to pořád... Aničko, lidi jsou teď tak zlí,okradou, ožebračí třeba jen pro pár korun...nedej se, děvče,takoví hajzli-promiň-musí být potrestaní...Určitě to dopadne dobře, nebo kde by byla spravedlnost... Badýsku, to je síla,tolika peněz za injekci...vždyť jsme celý život platili zdravotní pojištění a teďka, když potřebujem pomoc, tak musíme platit. Dneska jsem slyšela v radiu,o kolik dáváme víc za stejné množství léků,kvůli zdražování... Ráno jsem byla na hřbitově rozsvítit tatínkovi.Má dnes výročí úmrtí... Polévka zeleninová,zelný list... |
||||
| Hali | pokr. | Datum vložení: 05.11.2013 10:29 hod. | |||
|
nastoupit do nemocnice-a ať to zkrátím,rakovina plic,za necelého půl roku,v 63 letech,konec.Kde je jaká spravedlnost osudu-když si mohli spolu užívat důchodu,radosti z dětí a vnoučat,přišla zákeřná nemoc.Vím,že si musíme říkat,že všecko je tak,jak má být,že kdyby odešel v těch svých "psích letech",bylo by to horší-tak si ho aspoň pár let užili jako prima človíčka,a všecko to zlé,hořké je zapomenuto.Ach jo,radši změním téma-půjdu zase dolů,podívat se,co ti moji drahoušci dělají,a pomalu budu chystat oběd.Děvčátka,ať u Vás je všecko v pohodě,a co není,tak ať máte dost sil a trpělivosti zvládnout to. | ||||
| Hali | Pohodový příjemný den všem na "seniorkách"! | Datum vložení: 05.11.2013 10:20 hod. | |||
|
U nás prší,je mlha,7°C.Máme tu malého čiperu,teď se s dědou dívá na jeho oblíbenou pohádku o Karkulce.Už hráli pexeso,skládali puzle-už je těžší ho zabavit,když je zdravý a ven se jít nedá.Na oběd bude něco sladkého a hrášková polévka.Maruško,život se opravdu někdy vyřádí-manžel mojí sestry byl "kvartální alkoholik"-čas od času 3-5dní trávil po hospodách,domů přišel špinavý,odřený,ještě stačil doma v "amoku" něco rozbít..Sestra ho dala dopořádku,kluci se mu klidili z cesty,styděli se na něho,když se dozvídali,co kde dělal.Když neměl psí dny,byl to pracant,štědrý,dobrosrdečný člověk.Asi v 58 letech ráz na ráz s pitím úplně přestal-a tak jsme měli v rodině skvělého švagra,sestra hodného a šikovného manžela,kluci a jejich děti nejlepšího tátu a dědu.A tak prošlo několik pěkných roků,už měl jít na důchod,dostal chřipku a nějak se z ní nemohl dostat-nikdy nemarodil,měl zdravý kořen,nechtěl jít k doktorovi.Nakonec ho rodina vyhnala k dr.,dopoledne byl v práci,odpoledne volal dr.,že má ihned | ||||
| Anicka59 | badysek | Datum vložení: 05.11.2013 10:14 hod. | |||
|
Do bolavého kolena, Bolí mně obě, ale to pravé víc a pokud to nepomůže, tak do levého ji chtít nebudu | ||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 05.11.2013 10:01 hod. | |||
|
Aničko dneska je tolik podvodníku co se obohacuji na cizí účet,že hrůza!!!!Držím palce ať se vše vyřeší co nejschůdněji!!!![]() Aničko na co máš tu drahou injekci???? Regi přeji ať mamina je co nejdřív taková aby mohla domů... Alči,taky pletu s přestávkami,protože mě bolí ruce ![]() ![]() Měj všechny pohodový den a bez bolesti!!!!! ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 05.11.2013 09:50 hod. | |||
|
hezký den. ![]() ![]() Dneska jsem se nemohla vůbec připojit k internetu, nevím, čím to bylo. A teď tady čtu o podvodnici. Je to hrozné, dneska je to samý podvodník a zloděj, ne-li rovnou vrah. Moje sestra taky naletěla,dokonce známé. Aničko, taky bych už asi nečekala a šla na policii. Alčo, loket šetři, nech teď pletení. |
||||
| 2baculka | Aničko, | Datum vložení: 05.11.2013 09:08 hod. | |||
|
je to trápení, lidem se nedá věřit. Přeji aby vše dobře dopadlo. | ||||
| 2baculka | Dobré ráno. | Datum vložení: 05.11.2013 09:05 hod. | |||
|
Včera jsem se udržela do 10 večer, koukala jsem střídavě na humoresky a na ZOOM, když jsme s mužem řešili co dnes k obědu. Alenka napsala dóbře, že je lépe se trochu vypovídat. Ono to co píše Koudy je vždy náročné, když se stále staráte o osobu blízkou s nějakou nemocí. Moje mamina umí být o problémech ticho, nemluví o nich, myslím že se tím spíše trápí. na druhou stranu jsem v neděli viděla, jak je ji líto, že paní z pokoje mohla být už na víkend doma. Dobře se domluvila s rodinou a sehnali ji polohovací postel, sprchový kout nebo koupání řešili také než si ji vzali a paní přijela spokojená. Mamina postel odmítla, nabízel bratr, že ji ji sežene. Madraci chtěl měřit podle mne, ale pak ji změřili podle výšky postele v nemocnici a rozměr gauče. Mě už život naučil řešit věci raději přímo, samozřejmě je pak dohoda daleko rychlejší. Alenko ten loket mě u pletení také někdy bolí. |
||||
| Anicka59 | to štěnátko | Datum vložení: 05.11.2013 08:55 hod. | |||
|
je na této profilové fotce | ||||