Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 05.11.2013 16:00 hod. | |||
|
Tak koukám, že tedy opisuji a také pletu bolavá kolínka. Je tos mnou strašné, nesoustředím se. Blani, ti ptáčci jsou podnikaví, asi se jim ta omítka líbí nebo chutná a dělají si tukovou zásobu na zimu. |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, | Datum vložení: 05.11.2013 15:33 hod. | |||
|
musím se podělit o jeden zážitek. Sedla jsem k noťasu a ten mám u okna. Protože svítilo sluníčko, zastínila jsem si okno žaluziemi. Najednou slyším ťuk, ťuk, tak jsem malounko rozhrnula žaluie a vidím dvě žlutá bříška. Jenže hned uletěla. Tak nevím, jestli to byly sýkorky nebo nějaké žluny, vůbec nevím, jak byli ti ptáci velcí. Pak jsem otevřela okno a já mám omítku v rohu okna celou oždibanou už jaký kus. Tak čekám a už nic nepřiletělo.![]() |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 05.11.2013 14:39 hod. | |||
|
![]() Přeji pěkné odpoledne. Koudy, herec se jmenuje Filip Čapka ![]() |
||||
| koudy | Aničko a Kristo, | Datum vložení: 05.11.2013 14:14 hod. | |||
|
omlouvám se, nejlepší by bylo,kdyby nebolelo ani jednu... trochu se vyčasilo,kluk odjel do práce a jdu s mužemna kafčo děvčata,která sledujete Cesty domů, nevíte,jak se jmenuje herec,který hraje Sváťu? Holky,trochu závidím vám,která máte blízko vnoučata a můžete s nimi být každý den,případně mladým pomoct...tajně doufám,že se ještě taky dožiju od Lukáše...ty,co mám v Brně pomalu odrůstají a brzy o mě nebudou stát, nejtarší Verunka ani sem už moc nechce jezdit... |
||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 05.11.2013 14:06 hod. | |||
|
děvčata, tak jsem početla, v každé rodině je něco, jak se říká..nikde nic v životě není 100%.. Moje švagrová si tu injekci do kolena taky dala dát, a já se dost divila, protože jsem si nikdy nevšimla, že měla potíže, asi to s tou její bolestí nebylo tak hrozné, ona jinak ráda chodí po doktotrech-kapacitách, jak vždy říká.. ![]() Přestalo pršet tak půjdu proběhnout město..již mne bolí zadek, čekala jsem až odejde syn ![]() Aničko59..podvodníci jsou všude.. snad se to nějak vyřeší![]() |
||||
| badysek | Děvčátka , | Datum vložení: 05.11.2013 13:19 hod. | |||
|
tak to ne já,ale Anička je co ji bolí koleno To jsou šílené peníze za injekci![]() My dneska měli na oběd činu s prsíček a rýži.Zas jsem se zapomněla ,tak alespoň příjemné kafíčkování nebo čajičkování ![]() ![]() Za chvílí musím pro vnuka,prší a nemá deštník ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 05.11.2013 12:21 hod. | |||
|
Dobrou chuť k obědu.![]() Já mám jen párek s brambory. |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 05.11.2013 12:14 hod. | |||
|
![]() dobré chutnání. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 05.11.2013 12:14 hod. | |||
|
Každá máme starosti a nějaké to trápení. Hali to znám , sestra tak odešla ve 44 letech. Na oběd jsem dělala česnečku, aby bacily braly roha od nás . Máme zamračeno a nepatrně i sluníčko nakoukne. Dobrou chuť k obědu i odpolední kávičce.![]() |
||||
| 2baculka | Děvčata, u nás svítí chvilku sluníčko. | Datum vložení: 05.11.2013 11:53 hod. | |||
|
Je to jako pohlazení, když je jinak smutná nálada. Stále ale fouká poměrně dost vítr. Snad se naše bolístky napraví. Badýsek snad bude mít úlevu na koleno, za ty peníze by to mělo pomoci. Jdu si vypít kafíčko, k obědu byl chleba s máslem. |
||||