Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Maruško, | Datum vložení: 05.11.2013 17:39 hod. | |||
|
Já jsem tam bydlela 10 roků, je to již dávno před 25 lety jsem se stěhovala....Ráda tam ale mám všechny lidi, žilo se tam velmi družně a podnikalo se mnoho akcí pro lidi.Mám na to moc hezké vzpomínky....![]() ![]() |
||||
| koudy | - | Datum vložení: 05.11.2013 17:17 hod. | |||
|
jo, jo, byli jsme Habrovany, ale několik let už jsme Rousínov a v Habrovanech je jen pobočka... Jarušku si pamatuji,i jsem ji znala, je z Vítovic... |
||||
| MaKuShKa15 | Maruš, | Datum vložení: 05.11.2013 17:13 hod. | |||
|
to já ti také moc gratuluji, za prve za 30 pokladnic, protože jsi nová a jak je vidět moc šikovná a za druhé, že jsi měla štěstí v soutěži. Já jsem marně přemýšlela, kdo je Marie Rousínov. Napadla jsi mi ty, ale měla jsem za to, že to nebude pravda.... My máme také poštu Rousínov, ale ty máš poštu Habrovany??? nebo taky Rousínov. Já vím, že v Habr ovanech seděla na poště Jaruška, moje známá....![]() |
||||
| koudy | Marti, | Datum vložení: 05.11.2013 17:05 hod. | |||
|
blahopřeji,já možná naklikám 30...a musím se přiznat, že nevím co a jak dál ...to jsem trdlo... Blani,u nás v COOPU stojí rohlík 2,2O... holky já vyhrála v soutěži CHŽ knihu-kuchařku...Chuť domácí kuchyně...tak se musím někomu pochlubit... k doktorce tento týden nejedem,je na školení,škoda, mohla jsem to mít za sebou i s mužem,protože to bude práce ho tam dostat,je to jak s malým dítětem... |
||||
| MaKuShKa15 | *** | Datum vložení: 05.11.2013 16:56 hod. | |||
|
Musela jsem vám zprávu od admin.ukázat, ale jsem ráda, že je konec....Budou bodíky, svých mám 10000, protože jsem hodně vracela za dárky.....Jinak než denně 500 klikáním nemám, tak to jde pomalu. ...Naši odjeli nakupovat, vnuk/fotbalista / potřebuje botky a bundu.To bude pálka, pokud to seženou. Nožku má chlapec 44-45 vel. a výšku 180.jinak je to hubený kluk-velký sportovec. Malá je tady a za chvíli budeme psát úkoly z češtiny a angličtiny-je ve třetí třídě...Pěkný večer....![]() |
||||
| vocjan | Kuk | Datum vložení: 05.11.2013 16:54 hod. | |||
|
![]() Marti, blahopřeji. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Nakukuji, ahojky, | Datum vložení: 05.11.2013 16:49 hod. | |||
|
Gratulujeme, právě jste naplnila 100 pokladnic a dosáhla jste tak na výhru 25 000 bodů do Chytrého konta jeden dárek dle výběru: Skládací deštník, Skládací koš, Balíček výrobků Lagris-Podravka, Kuchyňská váha, Filtrační konvice nebo 75 000 bodů na účet v Chytrém kontu.....Dost se vyřádila i Marky, když marodila.....![]() |
||||
| Bm68 | Alčo, | Datum vložení: 05.11.2013 16:30 hod. | |||
|
píšeš, že to byla útrata. Já rohlíky moc nekupuju, mám raději chleba,ale tuhle jsem je potřebovala a koukala jsem jako blázen, v našem krámu jeden rohlík (obyčejný)2,10Kč. | ||||
| koudy | Alenko, | Datum vložení: 05.11.2013 16:19 hod. | |||
|
hezké fotečky na úvodní stránce CHŽ - chryzantémy a astřičky Blani, já potkala ptáčka, asi vrabeček, poskakoval kolem nákupních vozíků a ani se nebál..zhřejmě hledal něco na zob...no, brzy začnem krmit... Jani, dík...Svatopluk je sympaťák... |
||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 05.11.2013 16:01 hod. | |||
|
proběhla jsem městem..rohlíky koupeny-jeden k večeři a jeden ke snídani![]() to byla útrata nezmokla jsem to jsem ráda, já nerada chodím z deštníkem ..už začíná být tma jako večer ještě jsem si uvařila kafíčko..po obědě jsem se synkem měla čaj![]() ![]() |
||||