Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | - | Datum vložení: 05.11.2013 19:56 hod. | |||
|
Pěkný večer , už jsem byla v koupelně, tak jen se rozloučím a jdu k telce. Gratuluji k výhře a truhličkám. Já už nezbírám týden, nechci jít přes 30. Mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 05.11.2013 19:55 hod. | |||
|
za chvíli bude Ordinace, tak se přesunu k telce a tudíž se rozloučím. Dobře se na zítřek všechny vyspěte! ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 05.11.2013 19:50 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Maruš tobě gratuluji k výhře knihy a i k 30 pokladnicím. Sváťa je i mě sympatický.Také se díváme. Přeji klidné spaní. ![]() ![]() |
||||
| badysek | Dobrý večer, | Datum vložení: 05.11.2013 19:33 hod. | |||
|
Koudi nemusíš se omlouvat nic se nestalo Gratuluji Ti ke knížce a taky k 30 pokladnicím !!!!!![]() ![]() Makuško, Tobě gratuluji ke 100 pokladnicím , jsi šikulka jako vždy !!!!Představte si odpoledne jsem si šla lehnout s knížkou a usnula jsem na 2 hod.,úplně jsem z toho blbá ![]() Vidím ,že starostí se nevyhýbají žádné rodině,tak už to asi je.... Vám přeji děvčátka příjemný večer,klidnou nocku a dobře se do ružova vyspinkejte ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Milá děvčata, přeji všem pěkný večer | Datum vložení: 05.11.2013 18:44 hod. | |||
|
a děkuji za gratulaci ke klikačce...Já všem přeji moc pěkný večer, dopsaly jsme úkoly s Verunkou, teď večeří. Ořezal jí manžel vše v pouzdře a uklidila si v aktovce....Na zítra se pěkně vyspěte a mějte všechny krásné sny, hlavně ať nic nebolí....Dobrou noc....![]() |
||||
| koudy | dobrý podvečer všem, | Datum vložení: 05.11.2013 18:30 hod. | |||
|
děkuji za blahopřání, ale není moc za co...to vy jste jiné šikulky... Marti,já tam znám taky dost lidí i z bývalého zaměstnání a Lukin má odtu přítelkyni...no je to blízko... už se taky těším na Ordinaci,příjemný závěr večera... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 05.11.2013 18:07 hod. | |||
|
Já taky přeju krásnou dobrou noc.![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 05.11.2013 18:07 hod. | |||
|
Makuško..blahopřeji..jsi šikulka!!! Koudy, blahopřáníčko k výhře ![]() ![]() Blani, já byla v Albertovi..2x 1.50 ![]() Já jsem měla chuť na obyčejný rohlík k večeři s pomazánkou a druhý si ráno rozpeču s tvrdým sýrem![]() Holky, přeji hezký večer..jdu vzít ty jehlice a zkoušet ![]() a budeme mít Růžovku...![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Marti, | Datum vložení: 05.11.2013 17:54 hod. | |||
|
taky gratuluju. Jsi šikulka. Maruško, tobě gratuluju k výhře, je nás tady moc, tak tím spíš je to obdivuhodné. | ||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 05.11.2013 17:40 hod. | |||
|
Počasí nic moc 5,2°C a pršánkuje sice slabě, ale vytrvale. Asi se nám bude dobře spinkat.Přeji hezkou dobrou noc. |
||||