Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 06.11.2013 08:05 hod. | |||
|
u nás zamračeno 4*C,už jsem se ráno prošla s Robínkem k autobusu![]() Teď už si dávám kafíčko![]() ![]() Marcelko užij si babinec,do knihovny musím taky Ale zatím si nebudu půjčovat,dostala jsem čtečku a mám tam 90knih Jdu dnes do sauny ,prohřát si kostičky a poklabosit s holkama ![]() ![]() Tak přeji krásné dopoledne u doktoru vše OK |
||||
| Macizaj | Prá vě jsem dočetla, | Datum vložení: 06.11.2013 07:47 hod. | |||
|
Maruško a Makuško, gratuluji k výhře i pokladnicím. Večer jsem přišla domů v 8 hod. a už jsem PC nepouštěla. Dnes budu žehlit, vařit budu bramborovou polévku s houbami, bramborové placičky a mléko. Pak k nám přijde kontrola, protože nám zatíkalo do ložnice budou horolezci opravovat spáry a potřebují vidět odkud to teklo.Odpoledne mám babinec, pak jdu do knihovny. Nenudím se. Blani, u nás rohlík stojí 2,40. Kupuji raději chleba. Rohlíky na strouhanku kupuji v Kaufu za 1,50, někdy levněji. Strouhanku si dělám sama. Momentálně je po dešti a svítí sluníčko. Mějte pěkný den! ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno ženičky | Datum vložení: 06.11.2013 06:44 hod. | |||
|
Dobré ráničko![]() |
||||
| alenasilha | , | Datum vložení: 05.11.2013 23:13 hod. | |||
|
přeji pěkné vyspikání | ||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 05.11.2013 23:03 hod. | |||
|
Pěknější počasí na středu vám i sobě přeji.![]() |
||||
| Anicka59 | Všem | Datum vložení: 05.11.2013 22:28 hod. | |||
|
Děkuji za gratulku a všem přeji také krásnou Dobrou noc ! | ||||
| badysek | Aničko, | Datum vložení: 05.11.2013 22:26 hod. | |||
|
taky velké gratulace!!!!!!!DOBROU![]() ![]() |
||||
| koudy | Aničko, | Datum vložení: 05.11.2013 21:54 hod. | |||
|
taky moc gratuluji...![]() ![]() ![]() ![]() přeji všem krásnou dobrou noc... |
||||
| vocjan | Aničko, | Datum vložení: 05.11.2013 21:33 hod. | |||
|
![]() gratuluji k výkonu. ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | A je to..... | Datum vložení: 05.11.2013 21:25 hod. | |||
|
Gratulujeme, právě jste naplnila 150 pokladnic a dosáhla jste tak na výhru Jeden dárek dle výběru: Meteostanice, Radiopřijímač, Dětské nářadí nebo 250 000 bodů. |
||||