Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
jo a mýho muže stříhám co jsme spolu,ten jěště u holiče nebyl
Obrázek uživatelky
profil
mě zase barví táta,dcera na to nemá čas,my jí spíš pomáháme se zahradou,dnes nevařím ,máme koprovou od včera
Obrázek uživatelky
profil
zdravím všechny,SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

dneska mi není špatně,to je hned jiná nálada...
já strouhanku kupuji, vím, že to není ono,ale nemám robot a ručně se mi nechce mlít...

tak jsem se ,děvčata, rozhodla, že zkusím 40 truhliček. Už jen 2 dny,to bych časově mohla vydržet,pak budu mít času víc na jiné věci. Uvidíme...mám vysoké cíle, že jo...

Počasí dnes divné...ráno pršelo...kluk přijel od přítelkyně na kole celý promočený...devátá rozhodla a je sluníčko,ale zima-jen 3 stupně...

Polévku dnes nemusím vařit, mám od včera, budu dělat květák-měli levný-mám chuť na smažený a kaši nebo pečené brambory. Dala bych si i tatarku-dělám svoji-ale nevím, jestli můžu zhřešit, snad se cholesterol nezblázní...

Makuško,to máš bezva,že máš doma kadeřnici,já jsem ráda za to, že přijde alespoň k nám. Muže bych musela opicat sama,nějak by to dopadlo,když ho i oholím...já dávám 80,- a za manžela 70,- Kč.
Teda, ty vdolky bych si taky dala...

Obrázek uživatelky
profil
dobré ránko...SmajlíkSmajlík
Dědková, vítám Tě u nás..máš pravdu..tu je vzdy pohodičkaSmajlíkSmajlíkSmajlík
Aničko 59..to je nádhera..já klikám málo, mně stačí, už se ani nesnažím, brzy odcházím, ať mne to neláká SmajlíkSmajlík
už i tak mám 35pokladnicSmajlík
Marci..to mne napadlo až doma, že těch rohlíků mohlo být i 20 na strouhankuSmajlíkSmajlíktaky si dělám, kupuji v Kaufl. a suším na radiátoruSmajlík
Makuška má hlavičku jak makovičku, já bych potřebovala nabarvit,ale táta nějak nemá čas..Smajlíkje v té práci nějak častoSmajlíkSmajlíkZkadeřníkovala je SUPER!!!!
Dnes bude pečené kuře, půjdu koupit a kousek chleba... máme tady kousek prodejnu s drůbeží..tam často kupuji krůtí, ale teď mám chuť na kuře..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
krásný den!SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
U nás tedy není, strašně to fičí a prší a je zima.
Byla jsem si pro nějaké finďáry a rovnou s nimi do Penny a pak pro chleba. Jak jsem stará, tak mě vždycky překvapí ceny.
Gratuluju Aničce k výkonu. 150 truhliček, to si vůbec neumím představit. Já jsem pomalá i mám pomalý noťas a taky jsem tu teď málo. Truhliček mám 40. To stačí.
Dneska mám zase nějaké zašívání. Vnuci mě zásobují.
Vítám novou pisatelku. Budem rády, když se přidáš, třeba občas, podle času a chuti.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Právě jsem ušetřila 500Kč, dcera nás s manželem oba zušlechtila, manžela ostříhala a mě nabarvila hlavinku. Ona chodí na odpoledne málokdy, ale od rána zase už lítá po bytě a uklízí, teď dala prádlo tak na tři pračky a přitom nás zkadeřníkovala.To je slovo, co???SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Seniorka ještě nejsem, ale babička ano, se svou 4,5letou vnučkou si užívám krásné chvilky, bohužel méně častěji než dříve, protože mladí už mají své bydlení a od nás se v létě odstěhovali.
Ale proč sem píši, přečetla jsem si pár příspěvků dozadu a zde vládne klid a pohoda. A to je moc dobře.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji všem.
U nás je pod mrakem.Chodníky jsou mokré, ale zatím neprší.
I já si dělám strouhanku sama a pro suché rohlíky si chodím do pekárny.Beru tam i pro zvířátka.Smajlík

Marci, odpoledne si užij babince a Kristýnko ty se vyhřej i za nás.
Kdo jde k doktorům, přeji dobré pořízení.

Mějte pěkný den.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Celou noc pršelo a prší i teď.Já dnes budu dělat vdolky s marmeládou/domácí/, tvarohem a zakysankou. Polévka bude fazolová, večer jsem namočila naše fazolky. Některé jsme měli na zeleno a jiné na polévku.Toto jsou ale loňské.Marcelko, já si také dělám strouhanku pro celou rodinu sama, mám robot na strouhání je to ETA z roku 1983, ale ještě jsem do něho nedala ani haléř. Mele ,strouhá i hněte těsto.Já nakoupím 30-40 rohlíků za 1,50 a mám pro obě holky a sebe.U nás je soukromá pekárna tam stojí rohlík 2,50Kč., ale mají i v obchodě za 2,-Kč.Přeji vám pěkný den, dcera jede na odpolední do práce/dělá v Brně/, možná se svezu s ní aspoň do Vaňkovky......SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tady trochu prší, snad přestane než pojedem po doktorech.Smajlík
Marci dnes si babinec užij,Smajlík
Také si dělám strouhanku když jsou rohlíky.
Bady tak se prohřej i za nás. Smajlík
Mějte všechny pohodový den.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles