Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| alenasilha | , | Datum vložení: 06.11.2013 10:01 hod. | |||
|
jo a mýho muže stříhám co jsme spolu,ten jěště u holiče nebyl | ||||
| alenasilha | hezký den | Datum vložení: 06.11.2013 09:58 hod. | |||
|
mě zase barví táta,dcera na to nemá čas,my jí spíš pomáháme se zahradou,dnes nevařím ,máme koprovou od včera | ||||
| koudy | pěkné dopoledne | Datum vložení: 06.11.2013 09:53 hod. | |||
|
zdravím všechny,![]() ![]() ![]() ![]() ![]() dneska mi není špatně,to je hned jiná nálada... já strouhanku kupuji, vím, že to není ono,ale nemám robot a ručně se mi nechce mlít... tak jsem se ,děvčata, rozhodla, že zkusím 40 truhliček. Už jen 2 dny,to bych časově mohla vydržet,pak budu mít času víc na jiné věci. Uvidíme...mám vysoké cíle, že jo... Počasí dnes divné...ráno pršelo...kluk přijel od přítelkyně na kole celý promočený...devátá rozhodla a je sluníčko,ale zima-jen 3 stupně... Polévku dnes nemusím vařit, mám od včera, budu dělat květák-měli levný-mám chuť na smažený a kaši nebo pečené brambory. Dala bych si i tatarku-dělám svoji-ale nevím, jestli můžu zhřešit, snad se cholesterol nezblázní... Makuško,to máš bezva,že máš doma kadeřnici,já jsem ráda za to, že přijde alespoň k nám. Muže bych musela opicat sama,nějak by to dopadlo,když ho i oholím...já dávám 80,- a za manžela 70,- Kč. Teda, ty vdolky bych si taky dala... |
||||
| fanypol | Zdravím nově píšící i stálice | Datum vložení: 06.11.2013 09:26 hod. | |||
|
dobré ránko...![]() ![]() Dědková, vítám Tě u nás..máš pravdu..tu je vzdy pohodička ![]() ![]() ![]() Aničko 59..to je nádhera..já klikám málo, mně stačí, už se ani nesnažím, brzy odcházím, ať mne to neláká ![]() ![]() už i tak mám 35pokladnic ![]() Marci..to mne napadlo až doma, že těch rohlíků mohlo být i 20 na strouhanku ![]() taky si dělám, kupuji v Kaufl. a suším na radiátoru![]() Makuška má hlavičku jak makovičku, já bych potřebovala nabarvit,ale táta nějak nemá čas.. je v té práci nějak často![]() Zkadeřníkovala je SUPER!!!!Dnes bude pečené kuře, půjdu koupit a kousek chleba... máme tady kousek prodejnu s drůbeží..tam často kupuji krůtí, ale teď mám chuť na kuře.. ![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 06.11.2013 09:10 hod. | |||
|
krásný den!![]() ![]() ![]() ![]() U nás tedy není, strašně to fičí a prší a je zima. Byla jsem si pro nějaké finďáry a rovnou s nimi do Penny a pak pro chleba. Jak jsem stará, tak mě vždycky překvapí ceny. Gratuluju Aničce k výkonu. 150 truhliček, to si vůbec neumím představit. Já jsem pomalá i mám pomalý noťas a taky jsem tu teď málo. Truhliček mám 40. To stačí. Dneska mám zase nějaké zašívání. Vnuci mě zásobují. Vítám novou pisatelku. Budem rády, když se přidáš, třeba občas, podle času a chuti. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Milá děvčata | Datum vložení: 06.11.2013 09:09 hod. | |||
|
Právě jsem ušetřila 500Kč, dcera nás s manželem oba zušlechtila, manžela ostříhala a mě nabarvila hlavinku. Ona chodí na odpoledne málokdy, ale od rána zase už lítá po bytě a uklízí, teď dala prádlo tak na tři pračky a přitom nás zkadeřníkovala.To je slovo, co???![]() ![]() |
||||
| Dědková | - | Datum vložení: 06.11.2013 08:57 hod. | |||
|
Seniorka ještě nejsem, ale babička ano, se svou 4,5letou vnučkou si užívám krásné chvilky, bohužel méně častěji než dříve, protože mladí už mají své bydlení a od nás se v létě odstěhovali. Ale proč sem píši, přečetla jsem si pár příspěvků dozadu a zde vládne klid a pohoda. A to je moc dobře. |
||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 06.11.2013 08:21 hod. | |||
|
![]() přeji všem. U nás je pod mrakem.Chodníky jsou mokré, ale zatím neprší. I já si dělám strouhanku sama a pro suché rohlíky si chodím do pekárny.Beru tam i pro zvířátka. ![]() Marci, odpoledne si užij babince a Kristýnko ty se vyhřej i za nás. Kdo jde k doktorům, přeji dobré pořízení. Mějte pěkný den. ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkné ráno a celý den | Datum vložení: 06.11.2013 08:16 hod. | |||
|
Celou noc pršelo a prší i teď.Já dnes budu dělat vdolky s marmeládou/domácí/, tvarohem a zakysankou. Polévka bude fazolová, večer jsem namočila naše fazolky. Některé jsme měli na zeleno a jiné na polévku.Toto jsou ale loňské.Marcelko, já si také dělám strouhanku pro celou rodinu sama, mám robot na strouhání je to ETA z roku 1983, ale ještě jsem do něho nedala ani haléř. Mele ,strouhá i hněte těsto.Já nakoupím 30-40 rohlíků za 1,50 a mám pro obě holky a sebe.U nás je soukromá pekárna tam stojí rohlík 2,50Kč., ale mají i v obchodě za 2,-Kč.Přeji vám pěkný den, dcera jede na odpolední do práce/dělá v Brně/, možná se svezu s ní aspoň do Vaňkovky......![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkné ráno | Datum vložení: 06.11.2013 08:10 hod. | |||
|
tady trochu prší, snad přestane než pojedem po doktorech. Marci dnes si babinec užij, ![]() Také si dělám strouhanku když jsou rohlíky. Bady tak se prohřej i za nás. ![]() Mějte všechny pohodový den. ![]() |
||||