Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Pěkné odpoledne všem, | Datum vložení: 06.11.2013 14:55 hod. | |||
|
zdravím Dědkovou mezi námi,jen se přidej bude nás víc,nebudeme se bát vlka nic![]() ![]() Tak hlásím příchod ze sauny,vyhřála jsem se i za Vás a bylo moc fajn!!!!!!!Sari u nás prší též ,taky se mi to 3x smazalo ![]() Makuszka se nám vyfešakovala tak zas bude kočanda ![]() ![]() Taky bych už potřebovala ![]() ,já za střihání platím 150kč,ale jak jdu na melír 540kč![]() ![]() Zítra jdu na posudkovou do F-M,podala jsem si o celý důchod,ale veliké iluze si nedělám,při dnešních poměrech a zákonech........... ![]() No ale jsem to zkusila..... |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 06.11.2013 13:29 hod. | |||
|
Do prkynka, píšu tady a je to pryč Jsme doma, s vnučkou jel nakonec její táta, dali mu dovolenou. Byli jsme i u mamky, hlásím že na kopcích,jsou vysoko, je sníh Tady nám prší . Tak mějte pěkné odpoledne.![]() |
||||
| Bm68 | Přeju, | Datum vložení: 06.11.2013 13:23 hod. | |||
|
příjemné kafíčkování!!!![]() ![]() Jste už jistě všechny po obědě. My měli vepřovou čínu s rýží. Tak jste mi připomněly kadeřnici. Musím se objednat. Taky jsem se barvila sama, ale od té doby, co jsem si kecla na novou skříňku v koupelně a přišla na to pozdě a nejde to umýt,tak chodím jen k holiči. Ale jsou to 300,--. Syna jsem stříhala, když byl menší, teď už by nechtěl a vnuci teprve ne. Kdo máte sluníčko, docela závidím, my máme tmu a přeprchá. Včera jsem prala a myslela jsem si, že dám dneska další, ale musela bych to dát do sušárny, tak raději dneska neperu. |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 06.11.2013 13:11 hod. | |||
|
Hurá u nás vykouklo sluníčko. Je ale zimenka 8,9°C. Taky vítám mezi námi neseniorku, Napiš jestli se ti chce z kterého koutu té naší zemičky jsi ano? |
||||
| Dědková | - | Datum vložení: 06.11.2013 12:02 hod. | |||
|
tak levný a drahý proud taky hlídám, konkrétně s tím praním to jde bez problémů, ono se dá i s pečením, není potřeba péci zrovna v drahém, aspoň nějakou korunku ušetřit | ||||
| vocjan | Také přeji | Datum vložení: 06.11.2013 11:58 hod. | |||
|
![]() dobré chutnání.Jsem zpět ze zahrady. Procházka vykonaná. K desáté hodině vykouklo i sluníčko.Stříhala jsem jednu jabloň co půjde skácet.Syn ji přijde skácet v pátek motorovou pilou. Já budu vařit rajskou polévku a brambory s nádivkou máme od včerejška. Mějte pěkné odpoledne. ![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | - | Datum vložení: 06.11.2013 11:53 hod. | |||
|
dobrou chuť přeji,ať máte cokoli dobrého... taky dodělávám oběd,ještě synovi svačinu a je to. Vyprala jsem jednu pračku na levný proud, tak jen pověsit... |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 06.11.2013 11:24 hod. | |||
|
jdu popřát dobré chutnáníčko Kuře a brambory se pečou na jednom plechu, polívka se vaří,tak už mám skoro hotovo ![]() ![]() KOUDY, Maruško já dám za ostříhání 250Kč, tak to občas-pod čepici jak říkám svěřím mužovi..a barví mne jen on, už mne bolí ruce, už bych to nezvládla![]() Aničko, článek jistě přečtu, jestli výjde..já momentálně nějak stratila chu´t do psaní, už jsem několik měsíců nepsala, napřed bylo vedro,nyní je chladno tak není chuť na nic |
||||
| Anicka59 | Krásné dopoledne | Datum vložení: 06.11.2013 11:04 hod. | |||
|
a potažmo celý dnešní den. Právě jsem odeslala svůj první článek, tak jsem zvědavá, zda jej pak zveřejní. K tomu článku dodám, že se týká jednoho zážitku, když se zasekl zámek u dveří (u nás doma) a bylo nutno jít na WC s ŘÍDKÝM PŘÍPADEM a hustým běháním | ||||
| koudy | Alenko, | Datum vložení: 06.11.2013 10:55 hod. | |||
|
to jsi šikovná. Já jsem stříhala kluky, když byli malí,no jak říkám,nějak bych to zvládnout musela. Dělat teď musím spoustu věcí, co jsem nikdy nedělala a nemusela... Barvím se sama,zatím mě ruce tak nebolí, že je vydržím nahoře... Bady,užij si saunu i pokec...a Marci užij si babinec... |
||||