Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
zdravím Dědkovou mezi námi,jen se přidej bude nás víc,nebudeme se bát vlka nicSmajlíkSmajlík
Tak hlásím příchod ze sauny,vyhřála jsem se i za Vás a bylo moc fajn!!!!!!!Sari u nás prší téžSmajlík ,taky se mi to 3x smazalo Smajlík
Makuszka se nám vyfešakovala tak zas bude kočandaSmajlíkSmajlík
Taky bych už potřebovalaSmajlíkSmajlík,já za střihání platím 150kč,ale jak jdu na melír 540kčSmajlíkSmajlík
Zítra jdu na posudkovou do F-M,podala jsem si o celý důchod,ale veliké iluze si nedělám,při dnešních poměrech a zákonech...........SmajlíkSmajlíkNo ale jsem to zkusila.....
Obrázek uživatelky
profil
Do prkynka, píšu tady a je to pryčSmajlík Jsme doma, s vnučkou jel nakonec její táta, dali mu dovolenou. Byli jsme i u mamky, hlásím že na kopcích,jsou vysoko, je sníh Smajlík Tady nám prší . Tak mějte pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
příjemné kafíčkování!!!SmajlíkSmajlík
Jste už jistě všechny po obědě. My měli vepřovou čínu s rýží.
Tak jste mi připomněly kadeřnici. Musím se objednat. Taky jsem se barvila sama, ale od té doby, co jsem si kecla na novou skříňku v koupelně a přišla na to pozdě a nejde to umýt,tak chodím jen k holiči. Ale jsou to 300,--. Syna jsem stříhala, když byl menší, teď už by nechtěl a vnuci teprve ne.
Kdo máte sluníčko, docela závidím, my máme tmu a přeprchá. Včera jsem prala a myslela jsem si, že dám dneska další, ale musela bych to dát do sušárny, tak raději dneska neperu.
Obrázek uživatelky
profil
Hurá u nás vykouklo sluníčko. Je ale zimenka 8,9°C.
Taky vítám mezi námi neseniorku, Napiš jestli se ti chce z kterého koutu té naší zemičky jsi ano?
Obrázek uživatelky
profil
tak levný a drahý proud taky hlídám, konkrétně s tím praním to jde bez problémů, ono se dá i s pečením, není potřeba péci zrovna v drahém, aspoň nějakou korunku ušetřit
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
dobré chutnání.Jsem zpět ze zahrady.
Procházka vykonaná.
K desáté hodině vykouklo i sluníčko.Stříhala jsem jednu jabloň co půjde skácet.Syn ji přijde skácet v pátek motorovou pilou.
Já budu vařit rajskou polévku a brambory s nádivkou máme od včerejška.

Mějte pěkné odpoledne.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobrou chuť přeji,ať máte cokoli dobrého...

taky dodělávám oběd,ještě synovi svačinu a je to.
Vyprala jsem jednu pračku na levný proud, tak jen pověsit...
Obrázek uživatelky
profil
jdu popřát dobré chutnáníčko


Kuře a brambory se pečou na jednom plechu, polívka se vaří,tak už mám skoro hotovoSmajlíkSmajlík
KOUDY, MaruškoSmajlíkjá dám za ostříhání 250Kč, tak to občas-pod čepici jak říkám svěřím mužovi..a barví mne jen on, už mne bolí ruce, už bych to nezvládlaSmajlík
Aničko, článek jistě přečtu, jestli výjde..já momentálně nějak stratila chu´t do psaní, už jsem několik měsíců nepsala, napřed bylo vedro,nyní je chladnoSmajlík Smajlíktak není chuť na nic
Obrázek uživatelky
profil
a potažmo celý dnešní den. Právě jsem odeslala svůj první článek, tak jsem zvědavá, zda jej pak zveřejní. K tomu článku dodám, že se týká jednoho zážitku, když se zasekl zámek u dveří (u nás doma) a bylo nutno jít na WC s ŘÍDKÝM PŘÍPADEM a hustým běháním
Obrázek uživatelky
profil
to jsi šikovná. Já jsem stříhala kluky, když byli malí,no jak říkám,nějak bych to zvládnout musela. Dělat teď musím spoustu věcí, co jsem nikdy nedělala a nemusela...
Barvím se sama,zatím mě ruce tak nebolí, že je vydržím nahoře...
Bady,užij si saunu i pokec...a Marci užij si babinec...

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles