Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 06.11.2013 19:05 hod. | |||
|
Marci..to je dobře, že bylo na BABINCI veselo...holky loučím se...budu koukat z postele na telku..už neklikám![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer, děvčátka. | Datum vložení: 06.11.2013 19:00 hod. | |||
|
Právě, když jsem odcházela na babinec, přišli horolezci, aby nám opravili spáry v panelu, kudy nám zatíkalo do ložnice. Už je to opravené, tak snad bude pokoj. Na jaře se budou všechny spáry čistit a znovu spárovávat, pak budeme penetrovat panely a dávat nová chodbová okna a dveře. Možná se povede vyměnit okna i dveře ještě letos. Kristýnko, babinec jsem si fakt užila a ty sis zase poklábosila s děvčaty a k tomu se ještě prohřála. Makuško, já jedu zítra k holiči, mám vlasy přerostlé. Nic neušetřím, ale můj muž se stříhá sám, tak to ušetří za mě. ![]() ![]() Ahoj Dědková. Myslím, že jsme se zde na CHŽ několikrát potkaly.Mám pocit, že jsi hodnotila i mé články. Bude-li se ti mezi námi líbit, klidně k nám choď! ![]() ![]() ![]() ![]() Maruško-koudy, na babinci si vždy provětrám hlavu i bránici. ![]() Všechny moc zdravím a přeji pěkný večer. ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 06.11.2013 17:55 hod. | |||
|
Tak jsem si vše přečetla. Mějte se moc hezky a dobrou noc. ![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji pěkný večer. | Datum vložení: 06.11.2013 17:46 hod. | |||
|
![]() ![]() Já šla pěšky na zahradu a pěkně se ochlazuje. Je dobré , když můžete v domě používat slevy.Každá koruna je dobrá.To mi v paneláku ne. ![]() ![]() Já jsem blondýna a tak si občas nechám zesvětlit vlasy, ale spíš chodím na ostříhání. Zdravím také nově příchozí. ![]() ![]() Jdu chystat nějakou večeři.Ještě nakouknu. ![]() ![]() |
||||
| koudy | Tak | Datum vložení: 06.11.2013 17:18 hod. | |||
|
já používám barvu z Avonu,čekám, když je v akci... levný proud využívám,jak to jde.Taky máme bojlera a syn se sprchje třeba třikrát denně. Přesto máme velkou spotřebu elektřiny a taky vody. Zálohu na vodu dávám 400,-... Opravdu je už velká tma a navíc se mě zdá,že se strašně rychle setmí...no, záleží, co je ten Bad za rasu.Naši laradoři neublíží nikomu... |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 06.11.2013 17:10 hod. | |||
|
ono je ještě odpoledne, ale tma mi připomíná večer..byli jsme chvíli venku, obešli obě náměstí, nakoukli do IC a šli zase domů..muž ještě zametl listí z chodníku..já se zatím přes plot pomazlila s Badečkem...už je velký, doufám,že když mne zná od malička, mne někdy nerafne![]() ![]() |
||||
| filipi | dobrou noc | Datum vložení: 06.11.2013 17:03 hod. | |||
|
Všem ženičkám přejí dobrou noc![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 06.11.2013 16:20 hod. | |||
|
Tak hodně jsem toho napsala a pak jsem zjistila, že nejsem přihlášená. Klikla jsem na přihlášení a příspěvek je v čudu. Jsem nějaká bez elánu a nic se mě nechce. Od rána je pošmourno a celý den přeprchává. Dnes jsme měli na oběd květák na mozeček s bramborem a gulášovou polévku. Píšete o barvení. Taky bych potřebovala. Nejdříve se musím jít ostříhat. A pak se bude barvit. Barví mě manžel. Mohla bych i sama, ale jsem moc šedivá a na boky a vzadu se nevidím. Začala jsem šedivět ve dvaceti. No a teď to budu mít moc levné. Vybrali mně testovat barvu od L´OREAL. Dostala jsem poštou dvě barvy a šampon na testování. Pak mě pošlou dotazník na vyplnění. Taky máme denní a noční proud. Máme elektrický bojler a u nás se moc často koupem to bychom se za elektriku nedoplatili. Ono stačí když platíme za vodu zálohu měsíčně 550 korun a po půl roku, ještě tak mezi 300-500 stovkami doplácíme. A to zalíváme na zahradě a ve dvoře vodou ze studny. Kde jsou ty časy, když jsme platili 80 korun za rok. | ||||
| koudy | dobré odpoledne | Datum vložení: 06.11.2013 15:56 hod. | |||
|
u nás je jak o aprílu,přijde mrak a prší, pak zas modro. Ale je mokro a zima jen 7 stupňů. byla jsem chvíli venku,aby měli pejsci společnost.Posbírala jsem jablka, co padají z vršků, kam nedosáhnem. Udělala jsem dva umělecké výtvory podzimní výzdoby.Do košíků na igelit hlínu,zapíchat chvojky stříbrného smrku a tujky a do toho mám koupené umělé ovoce. Dala jsem to na dvě okna.Ještě mám takhle udělanou mísu se šípkama... Ať Kristo zítra dobře dopadneš...já šla do důchodu v 57 normálně... |
||||
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 06.11.2013 15:00 hod. | |||
|
zdravím ze Slovácka..neprší tak lákám tátu ven..ale má oči přilepené na monitoru svého no´tasu..tak nevím, nevím...je už závislák jako já![]() ![]() My jsme dvojka k pohledání![]() ![]() |
||||