Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Marci..to je dobře, že bylo na BABINCI veselo...holky loučím se...budu koukat z postele na telku..už neklikámSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Právě, když jsem odcházela na babinec, přišli horolezci, aby nám opravili spáry v panelu, kudy nám zatíkalo do ložnice. Už je to opravené, tak snad bude pokoj. Na jaře se budou všechny spáry čistit a znovu spárovávat, pak budeme penetrovat panely a dávat nová chodbová okna a dveře. Možná se povede vyměnit okna i dveře ještě letos.
Kristýnko, babinec jsem si fakt užila a ty sis zase poklábosila s děvčaty a k tomu se ještě prohřála.
Makuško, já jedu zítra k holiči, mám vlasy přerostlé. Nic neušetřím, ale můj muž se stříhá sám, tak to ušetří za mě.SmajlíkSmajlík
Ahoj Dědková. Myslím, že jsme se zde na CHŽ několikrát potkaly.Mám pocit, že jsi hodnotila i mé články. Bude-li se ti mezi námi líbit, klidně k nám choď!SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Maruško-koudy, na babinci si vždy provětrám hlavu i bránici.Smajlík
Všechny moc zdravím a přeji pěkný večer.Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem si vše přečetla.
Mějte se moc hezky a dobrou noc.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkSmajlík
Já šla pěšky na zahradu a pěkně se ochlazuje.
Je dobré , když můžete v domě používat slevy.Každá koruna je dobrá.To mi v paneláku ne.SmajlíkSmajlík

Já jsem blondýna a tak si občas nechám zesvětlit vlasy, ale spíš chodím na ostříhání.

Zdravím také nově příchozí.SmajlíkSmajlík
Jdu chystat nějakou večeři.Ještě nakouknu.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já používám barvu z Avonu,čekám, když je v akci...

levný proud využívám,jak to jde.Taky máme bojlera a syn se sprchje třeba třikrát denně. Přesto máme velkou spotřebu elektřiny a taky vody. Zálohu na vodu dávám 400,-...

Opravdu je už velká tma a navíc se mě zdá,že se strašně rychle setmí...no, záleží, co je ten Bad za rasu.Naši laradoři neublíží nikomu...
Obrázek uživatelky
profil
ono je ještě odpoledne, ale tma mi připomíná večer..byli jsme chvíli venku, obešli obě náměstí, nakoukli do IC a šli zase domů..muž ještě zametl listí z chodníku..já se zatím přes plot pomazlila s Badečkem...už je velký, doufám,že když mne zná od malička, mne někdy nerafneSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Všem ženičkám přejí dobrou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak hodně jsem toho napsala a pak jsem zjistila, že nejsem přihlášená. Klikla jsem na přihlášení a příspěvek je v čudu. Jsem nějaká bez elánu a nic se mě nechce. Od rána je pošmourno a celý den přeprchává. Dnes jsme měli na oběd květák na mozeček s bramborem a gulášovou polévku. Píšete o barvení. Taky bych potřebovala. Nejdříve se musím jít ostříhat. A pak se bude barvit. Barví mě manžel. Mohla bych i sama, ale jsem moc šedivá a na boky a vzadu se nevidím. Začala jsem šedivět ve dvaceti. No a teď to budu mít moc levné. Vybrali mně testovat barvu od L´OREAL. Dostala jsem poštou dvě barvy a šampon na testování. Pak mě pošlou dotazník na vyplnění. Taky máme denní a noční proud. Máme elektrický bojler a u nás se moc často koupem to bychom se za elektriku nedoplatili. Ono stačí když platíme za vodu zálohu měsíčně 550 korun a po půl roku, ještě tak mezi 300-500 stovkami doplácíme. A to zalíváme na zahradě a ve dvoře vodou ze studny. Kde jsou ty časy, když jsme platili 80 korun za rok.
Obrázek uživatelky
profil
u nás je jak o aprílu,přijde mrak a prší, pak zas modro. Ale je mokro a zima jen 7 stupňů.

byla jsem chvíli venku,aby měli pejsci společnost.Posbírala jsem jablka, co padají z vršků, kam nedosáhnem. Udělala jsem dva umělecké výtvory podzimní výzdoby.Do košíků na igelit hlínu,zapíchat chvojky stříbrného smrku a tujky a do toho mám koupené umělé ovoce. Dala jsem to na dvě okna.Ještě mám takhle udělanou mísu se šípkama...
Ať Kristo zítra dobře dopadneš...já šla do důchodu v 57 normálně...

Obrázek uživatelky
profil
zdravím ze Slovácka..neprší tak lákám tátu ven..ale má oči přilepené na monitoru svého no´tasu..tak nevím, nevím...je už závislák jako jáSmajlíkSmajlíkSmajlík My jsme dvojka k pohledáníSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles