Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Ale to patří k podzimu. Napsala jste toho hodně děvčata. Všem výherkyním v soutěži blahořeji k zaslouženým výhrám. Máte stále hodně práce, vaření, vodění vnoučat k autobusu, nebo kontrolovat jejich domácí úkoly. Stále máte hodně aktvit.
My jsme byli s taťkou včeta na poslední darované masáži. Byl spokojený a uvažuji, že dostane k vánocům od nás další. Nejraději bych ho objednala třeba na za 14 dní na další, aby si to také ještě užil. Jdu dočítat.
Obrázek uživatelky
profil
Když je venku pošmourno tak se dobře spinká.Tak se tedy nasáčkujte do postýlek a nechte si zdát hezké sny.
Obrázek uživatelky
profil
dobrou nockuSmajlíkSmajlík
Koudy děkujiSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
poslední budu dnes já.
Přeji pěkný večer u seriálu a Věrko, to dáš.
Já se také dočkala, abych udělala pěkné čísilko 55555. SmajlíkSmajlík

Jinak se pěkně vyspěte a zítra znovu si povykládáme.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
poslední budu asi já...vítám tě Dědková,i když já tu nejsem dlouho...

Věruš, nevzdávej,já taky chtěla zústatna 30 a teď klikám a klikám a to by bylo,abych tu 40. nedotáhla...chybí mi stříbrňáky...ale obětuji dva dny a to ne kvůli bodům,těch já stejně nemám,ale chci to dokázat...
Makuška je hodná a obětavá babička a má šikovnou vnučku, no a ty vdolky...
Pěkný večer všem u seriálů a klidné poleženíčko v postýlkách...SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věruš, nic nevzdávej, zítra je poslední den do půlnoci a bude padat všechno, věř....Já se budu koukat na Četnické humoresky, to je takové odhlečení a líbí se mi to, i když mám všechny díly na DVD.Verunka večeří...Ještě jednou pěkné spaní.....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přesunu se k televizi, tak se rozloučím.
Věrko, máte dnes doma nějak rušno, na mě dneska nezvonil nikdo.Kdyby chtěla sousedka heřmánkový čaj ode mne, tak jí vyhovím, občas ho piju, když mi není akorát.
Makuško, tak si s Verunkou zopakuješ školu, při úkolech.
Vdolky jsou mňam, už jsme je dlouho neměli.
Marcelka je v dobrém rozmaru, na babinci je fajn.
Okna a dveře my máme už vyměněné, jen to zateplení pořád nemůžou dotáhnout. Někteří jsou proti.
Tak děvčata, mějte hezký večer a dobře se vyspěte.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dopsaly jsme s Verunkou úkoly, přišla až v půl 6 měla břišní tance a tak jsem ji nechala chvíli vydechnout u oloupaných jablíček. Těď bude večeřet vdolky s marmeládou a zakysankou, nemá ráda tvaroh, jenom v buchtách, tam ho miluje a půjde nahoru. Maminka přijede kolem 20.hod.Zítra bude mít zase odpolední, tak Verča má dramatický kroužek a potom bude u nás.Přeji pěkný večer, pěkně se vyspěte a zítra ahojky se všemi....Vítám také novou píšíci-dědkovou, ale měla by napsat, jaké je její křestní jméno.....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nějak tady nestíhám dočítatSmajlík
Dědková tak vítám tě mezi námí, jsem asi poslední, no co se dá dělatSmajlík
Tak se jedna za druhou dávate do gala, hlavičky jak makovičky, no je to tady samá kočka.Smajlík
Tak se rozloučím, popřeji pěkný večer a šupky do postele k telce a mužíčkovi.Smajlík
Dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Strašně moc děkuji za přivítání, ano články Macizaj jsem četla a občas napsala komentářík, cestování po České republice je moje láska, spousta popisovaných míst jsme s manželem, dříve i s dětmi, navštívili a kde jsme nebyli, o tom jsem si zde přečetla, i články IKE čtu moc ráda, oddíl cestování navštěvuji vždy jako první věc na CHŽ, jsem z Liberecka, celý život, nikdy jsem se nikam nestěhovala, v jednom domě jako malá holka, mladá žena,teď už starší žena a sic nemohu říci dopředu, ale jak se říká asi tu i umřu, ale na to je ještě čas

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles