Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Dnes je mokro a nevlídno. | Datum vložení: 07.11.2013 07:41 hod. | |||
|
Ale to patří k podzimu. Napsala jste toho hodně děvčata. Všem výherkyním v soutěži blahořeji k zaslouženým výhrám. Máte stále hodně práce, vaření, vodění vnoučat k autobusu, nebo kontrolovat jejich domácí úkoly. Stále máte hodně aktvit. My jsme byli s taťkou včeta na poslední darované masáži. Byl spokojený a uvažuji, že dostane k vánocům od nás další. Nejraději bych ho objednala třeba na za 14 dní na další, aby si to také ještě užil. Jdu dočítat. |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 07.11.2013 00:30 hod. | |||
|
Když je venku pošmourno tak se dobře spinká.Tak se tedy nasáčkujte do postýlek a nechte si zdát hezké sny. | ||||
| badysek | Jdu popřát všem , | Datum vložení: 06.11.2013 23:17 hod. | |||
|
dobrou nocku![]() ![]() Koudy děkuji ![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Tak | Datum vložení: 06.11.2013 20:16 hod. | |||
|
![]() poslední budu dnes já. Přeji pěkný večer u seriálu a Věrko, to dáš. Já se také dočkala, abych udělala pěkné čísilko 55555. ![]() ![]() Jinak se pěkně vyspěte a zítra znovu si povykládáme. ![]() ![]() |
||||
| koudy | Tak | Datum vložení: 06.11.2013 20:10 hod. | |||
|
poslední budu asi já...vítám tě Dědková,i když já tu nejsem dlouho... Věruš, nevzdávej,já taky chtěla zústatna 30 a teď klikám a klikám a to by bylo,abych tu 40. nedotáhla...chybí mi stříbrňáky...ale obětuji dva dny a to ne kvůli bodům,těch já stejně nemám,ale chci to dokázat... Makuška je hodná a obětavá babička a má šikovnou vnučku, no a ty vdolky... Pěkný večer všem u seriálů a klidné poleženíčko v postýlkách... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Nakukuji, | Datum vložení: 06.11.2013 19:59 hod. | |||
|
Věruš, nic nevzdávej, zítra je poslední den do půlnoci a bude padat všechno, věř....Já se budu koukat na Četnické humoresky, to je takové odhlečení a líbí se mi to, i když mám všechny díly na DVD.Verunka večeří...Ještě jednou pěkné spaní.....![]() |
||||
| Bm68 | Milá děvčátka, | Datum vložení: 06.11.2013 19:56 hod. | |||
|
Přesunu se k televizi, tak se rozloučím. Věrko, máte dnes doma nějak rušno, na mě dneska nezvonil nikdo.Kdyby chtěla sousedka heřmánkový čaj ode mne, tak jí vyhovím, občas ho piju, když mi není akorát. Makuško, tak si s Verunkou zopakuješ školu, při úkolech. Vdolky jsou mňam, už jsme je dlouho neměli. Marcelka je v dobrém rozmaru, na babinci je fajn. Okna a dveře my máme už vyměněné, jen to zateplení pořád nemůžou dotáhnout. Někteří jsou proti. Tak děvčata, mějte hezký večer a dobře se vyspěte. ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný večer | Datum vložení: 06.11.2013 19:41 hod. | |||
|
Dopsaly jsme s Verunkou úkoly, přišla až v půl 6 měla břišní tance a tak jsem ji nechala chvíli vydechnout u oloupaných jablíček. Těď bude večeřet vdolky s marmeládou a zakysankou, nemá ráda tvaroh, jenom v buchtách, tam ho miluje a půjde nahoru. Maminka přijede kolem 20.hod.Zítra bude mít zase odpolední, tak Verča má dramatický kroužek a potom bude u nás.Přeji pěkný večer, pěkně se vyspěte a zítra ahojky se všemi....Vítám také novou píšíci-dědkovou, ale měla by napsat, jaké je její křestní jméno.....![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 06.11.2013 19:37 hod. | |||
|
Nějak tady nestíhám dočítat![]() Dědková tak vítám tě mezi námí, jsem asi poslední, no co se dá dělat ![]() Tak se jedna za druhou dávate do gala, hlavičky jak makovičky, no je to tady samá kočka. ![]() Tak se rozloučím, popřeji pěkný večer a šupky do postele k telce a mužíčkovi. ![]() Dobrou noc. ![]() |
||||
| Dědková | - | Datum vložení: 06.11.2013 19:28 hod. | |||
|
Strašně moc děkuji za přivítání, ano články Macizaj jsem četla a občas napsala komentářík, cestování po České republice je moje láska, spousta popisovaných míst jsme s manželem, dříve i s dětmi, navštívili a kde jsme nebyli, o tom jsem si zde přečetla, i články IKE čtu moc ráda, oddíl cestování navštěvuji vždy jako první věc na CHŽ, jsem z Liberecka, celý život, nikdy jsem se nikam nestěhovala, v jednom domě jako malá holka, mladá žena,teď už starší žena a sic nemohu říci dopředu, ale jak se říká asi tu i umřu, ale na to je ještě čas | ||||